اعترافات خواندنی بهنوش بختیاری درمورد شخصیتش! + عکس جدیدش - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها
بهنوش بختیاری ,بهنوش بختیاری,بهنوش بختیاری فیس بوک,بهنوش بختیاری بی حجاب,بهنوش بختیاری در پارتی,بهنوش بختیاری در ماه عسل,بهنوش بختیاری ویکیپدیا,بهنوش بختیاری قب
صداقت کامل را موقعی فهمیدم که کاملا حس کردم همه جواب‌هایش از ته دل است و هیچ جا از من نخواست که دکمه stop ضبط را فشار دهم. بعضی وقت‌ها نوشتن مقدمه برای مصاحبه با...

صداقت کامل را موقعی فهمیدم که کاملا حس کردم همه جواب‌هایش از ته دل است و هیچ جا از من نخواست که دکمه stop ضبط را فشار دهم. بعضی وقت‌ها نوشتن مقدمه برای مصاحبه با بعضی چهره‌هاسهل و ممتنع می‌شود. آسان از این لحاظ که تو آنقدر با سوژه مورد نظرت همذات‌پنداری می‌کنی و دوستش داری که با خودت می‌گویی الان بهترین مقدمه را برایش می‌نویسم اما کار وقتی سخت می‌شود که می‌خواهی جمله اول را شروع کنی و نمی‌دانی کلمه‌ها را چطور کنار هم بگذاری تا واقعیت مطلب را ادا کنی.
برای بهنوش بختیاری,بهنوش بختیاری در ماه عسل,بهنوش بختیاری,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها
بهنوش بختیاری در کنار بهروز صفاریان در مراسم حمایت از بنیاد بیماران نادر ایران

روی روی رو!
من بی‌نهایت موجود احساساتی هستم. احساساتی نه فقط به معنای رمانتیک، بیشتر آدم‌ دلی هستم.همه خصوصیاتم روست و هیچ پنهان‌کاری‌ای ندارم تا جایی که همسرم به من می‌گوید بهنوش آدم تکلیفش با کاراکتر تو مشخص است. هیچ پنهان‌کاری و راز درونی‌ای ندارم.عصبانیتم را همه متوجه می‌شوند، حسادت‌ام را متوجه می‌شوند، بدجنسی‌ام را می‌فهمند. اما خدا را شکر می‌کنم که آدم‌ها متوجه می‌شوند تا چه اندازه می‌توانند به من نزدیک شوند اما در یک جاهایی متوجه نمی‌شوی یک آدم چطور می‌تواند به تو ضربه بزند.

حسود بودم، اما خوب شدم
صفت‌های خوب من زیاد است و به آن افتخار می‌کنم به این دلیل که صفت‌های ذاتی‌ام را تربیت کرده‌‌ام.وقتی بچه بودم خیلی موجود عصبی و پررویی بودم و بعدها سعی کردم این خصیصه‌ها را برطرف کنم. من حسادت وحشتناکی داشتم، چشم نداشتم کسی که از من زیباتر بود را ببینم.اما الان آنقدر تمرین ذهنی کردم که خوب شدم چون متوجه شدم که اگر اخلاق خوبی نداشته باشم نه در دل مردم جایی دارم و نه در دل خدا.

خدایا وزنم را کم کن!
اگر بخواهی یکی از خصوصیات خودت را پاک کنی کدام خصوصیات را پاک می‌کنی؟بی‌ارادگی‌ام را. مثلا 4-3 سال است فکر می‌کنم باید وزن کم کنم اما نمی‌توانم. اصلا چیزی به اسم غذا نخوردن در زندگی من جا ندارد تا حدی که فکر می‌کنم غریزه سیری ندارم (می‌خندد).یا اینکه اهداف کوچک خودم را می‌نویسم اما هیچ‌وقت قدمی برای آن برنمی‌دارم.صد سال است که می‌خواهم صبح زود بروم ورزش کنم اما نمی‌دانم چرا نمی‌توانم. شاید هم دلیل این اتفاق‌ها به مودی بودن من برمی‌گردد.وقتی می‌خواهم به یک مهمانی بروم برایم عجیب است که از سه‌شنبه می‌گویند پنجشنبه شب منزل ما تشریف بیاورید. من نمی‌توانم کسی را از قبل دعوت کنم چون ممکن است پنجشنبه صبحش حالم خوب نباشد و حوصله آن مهمانی را نداشته باشم، طوری که برنامه‌ریزی در زندگی من جایی ندارد و این مسئله اتفاق بسیار بد زندگی من است.

سم‌ها و انرژی‌های منفی

مهم‌ترین خصیصه‌ای که در جامعه رنجت می‌دهد، چیست؟
رفتار منفی آدم‌ها با یکدیگر واقعا برایم عذاب‌آور است.فروشنده‌ها به‌راحتی با تو بد برخورد می‌کنند.داروخانه می‌روی زورش می‌آید درست رفتار کند. انگار بابت کاری که برای تو انجام می‌دهند پولی نمی‌گیرند.این رفتار نادرست و انرژی منفی که مردم به هم می‌دهند غیرقابل تحمل است. وقتی وارد یک مجلس می‌شوی، می‌‌خواهند تو را تخریب کنند چه با نگاه چه با رفتارشان.البته به مردم حق می‌دهم چون اخلاق ما اخلاق خودمان نیست، به دلیل کمبودهای جامعه این خصیصه‌های منفی بروز می‌‌کند.
نداشتن تفریح و شاد نبودن باعث می‌شود سموم در بدن ما باقی بماند و این سموم را به شکل برخورد منفی و رفتار زشت و زننده بروز می‌دهی.قبلا از برخورد نادرست مردم رنجیده می‌شدم اما می‌گویم طفلکی‌ها حق دارند.

آخرین باری که دروغ گفتی را به یاد داری؟
همین 10 دقیقه پیش بود، راستش مجبور شدم دروغ بگویم (می‌خندد).همیشه فکر می‌کنم شخصیت آدم قشنگ می‌شد اگر صداقت وجود داشت.چند وقت پیش با خودم گفتم بهنوش! تحت هر شرایطی راستش را بگو؛ من با همسرم همیشه روراستم. اگر دروغ گفتم دروغ خیلی کوچکی بوده، مثلا یک روز خانه‌ام به‌هم ریخته بود هرچه فکر کردم دیدم حوصله ندارم ظرف بشورم، زنگ زدم کارگر آمد و همه کارها را کرد و شب برای خودشیرینی به همسرم گفتم خودم همه نظافت‌ها را انجام داده‌ام ولی 2 روز بعد راستش را به همسرم گفتم چون دلیلی نداشت با احساس بد دروغگویی کنار می‌آمدم.
همسر من ظرفیت بسیار بالایی دارد و چون از شعور بالایی برخوردار است رابطه خیلی صادقانه‌ای با هم داریم.اما وقتی یک دستیار کارگردانی که تو را درک نمی‌کند و فقط به کار خودش فکر می‌‌کند و شرایط تو برایش مهم نیست مجبوری به او دروغ بگویی.بیشترین دروغ‌ها را به دستیار کارگردان‌ها گفته‌ام (می‌خندد).

دلم می‌خواست آن نقش را من بازی کنم
در صحبت‌هایت گفتی در وجود همه ما حسادت هست. تا به حال نسبت به یک بازیگر حسادت کرده‌ای؟بله. خیلی فراوان حسادت را حس کرده‌ام. از ذهنم گذشته است که زیرآب طرف را بزنم و نقش مورد علاقه‌ام را خودم بازی کنم. اما هیچ‌وقت برای آن طرف نزده‌ام و حسم را به زبان نیاورده‌ام. یک مدت روزنامه بانی‌فیلم را نمی‌خریدم، اعصابم خورد می‌شد به‌خصوص زمانی که منشی صحنه بودم لجم می‌گرفت که فلانی در فلان کار مشغول به کار است اما من نیستم. دوست داشتم نقش فرشته صدر عرفایی در کافه ترانزیت را من بازی کرده باشم یا نقش خانم طناز طباطبایی را در کار آقای مهرجویی را من بازی کنم یا نقش هدیه تهرانی در قرمز را خیلی دوست داشتم اما هیچ‌وقت نمی‌گویم کاش من جای او بودم چون قطعا او از من خیلی بهتر بوده است. دلم می‌خواست در قهوه تلخ بازی می‌کردم اما دعوت به بازی در آن کار نشدم.به لباس‌های بازیگرهای قهوه تلخ خیلی حسادت کردم. فکر می‌کردم لباس سنتی آن مدلی به من می‌آید.

سیخ کباب دزدیدم!
دست کجی یکی از خصلت‌هایی است که در قانون زندگی‌ام است که آن کار را انجام ندهم، مثل قتل که خیلی‌ها می‌گویند و اصلا امکان ندارد. دزدی و دست‌کجی را در آن رده می‌بینم، اما چند وقت پیش با دوستان و همسرم به رستورانی رفتیم که یک فاکتور خیلی هنگفتی جلوی ما گذاشتند.لجم گرفت و سیخ‌های کبابی که نظرم را جلب کرده بود را برداشتم و با خودم به خانه آوردم. دلم می‌خواست صاحب رستوران 260 هزار تومان پول غذای 4 نفر انصاف نیست.در مسائل حقه‌بازی خیلی باهوشم، یعنی اگر قرار بود یک آدم خلافکار شوم قطعا آدم موفقی می‌‌شدم.

بختیاری باج نمی‌دهد
شما اصالتا کجایی هستی؟ خصوصیات مردم آن منطقه چیست؟
من بختیاری هستم.از طایفه هشت لنگ راجع به بختیاری‌ها همیشه خوب شنیده‌ام.مردم آن آدم‌های رفیق‌دوست، مهربان ولی در عین حال گاهی تندخو و تلخ می‌شوند و گاهی پر از دافعه. به این دلیل که روحیه برتری‌طلب و سلطه‌‌جویی دارند.اما در مهربانی آنها شکی وجود ندارد.بختیاری‌ها به هیچ عنوان اهل باج دادن به آدم‌ها نیستند و همچنین اهل بغض و کینه نیستند اما حرف حرف خودشان است. درواقع بختیاری به کسی باج نمی‌دهد و تحت سلطه کسی نمی‌رود برای اینکه منفعتش پیش برود. البته مادر من اهل قم است.من بعضی از ویژگی‌های قمی‌ها را هم دارم. مثلا قمی‌ها کارهایشان را با شیرینی پیش می‌برند. من هم این ویژگی را دارم و سعی می‌کنم مسائل را با نرمش حل کنم.
منبع: yjc.ir
گردآوری بیوگرافی اکاایران
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :