رضا صادقی از ازدواج و همسرش می گوید  - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها
تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی,همسر رضا صادقی,ازدواج رضا صادقی,فرزند رضا صادقی,آثار رضا صادقی,ترانه های رضا صادقی,سلیقه رضا صادقی,خواننده های مورد علاقه رضا صادقی,ب

آکاایران : وایسا دنیا من می خوام پیاده شم ، قطعه مگاهیت رضا صادقی که بعد از آهنگ مشکی رنگه عشقه دوباره او را بر سر زبانها انداخت ، مردی از دیار جنوب که با تلاش و همت فراوان توانست خود و هنرش را نشان بدهد ، این خواننده مدت مدیدی را در تنهایی گذارنده است تا بیشتر به عشق و علاقه خود برسد ، اما پس از تنهایی های فراوان بلاخره خبر از ازدواج این خواننده خوش صدای کشورمان رسیده است ، آری او دیگر از تنهایی خود بیرون آمده است و روزهای خود را با شریک زندگیش می سازد ، در این مقاله از بیوگرافی آکاایران به صحبت های رضا صادقی از ازدواج و همسرش می پردازیم و نظرات این خواننده خوب را درباره زندگی مشترک را می شنویم.

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی

مجله ایده آل:  زندگی طرف دیگرش را برای رضا صادقی رو کرد، شاید هنوز هم خیلی ها در اوج افسردگی درآهنگ«وایسا دنیا من می خوام پیاده شم » خودشان و غصه هایشان را گم کنند اما برای خود رضا صادقی این خبرها نیست. این را از آنجایی فهمیده ام که عصر یک روز زمستانی به گوشه دنجش در محدوده غرب تهران رفتیم صدای ملایم موزیک استیوی واندر،  هویت این خانه را بیشتر آشکار می کرد؛ خانه یک هنرمند. هنرمند مشکی پوش که شاید هنوز هم خیلی ها از اینکه چرا به زعم او مشکی رنگ عشق است سر درنیاورده اند اما خودش چنان پایبند قطعه شعر مشهورش است که از قرار روز عروسی اش هم مشکی به تن کرده.اما اکنون دیگر ورق زندگی اش برگشته است و این همان طرف دیگر زندگی است که انگار روح بخشیده به تنهایی او. ظاهر رضا صادقی به همان سادگی همیشه است و البته ساده تر از این حرف ها حرف دلش است که می زند.  از ماجرای آشنایی با همسرش تا آرزوی داشتن سه بچه. همه چیز را به همین سادگی برایمان می گوید.
 
رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی

  احساس کردم دیگر نباید بگردم

 یک چیزی که برای من جالب است این است که در بین ستاره های سینمای فعلی تقریبا اغلبشان ازدواج نکرده اند اما ستاره های موسیقی بالعکس همه ازدواج کرده اند.
 به نظرم ستاره های سینمایی چهره هایی هستند که دیده می شوند، صدا نیستند. بیشتر آنها هم اهل تفکر  نیستند یعنی چیزی را می گویند که به آنها گفته می شود و حرکتی را دارند که از آنها خواسته می شود. خب طبیعی است که مخاطبان هم خودشان را به آنها نزدیک می دانند چون تصویرشان را دارند، خم شدن، ایستادن، خوابیدن و نشستن آنها را می بینند. اما ما صداییم. برخلاف اینکه تماشاچی های حضوری مان خیلی بیشتر از سینمایی هاست اما به دلیل شرایط دنیایی مان تنها مانده ایم.  مسائل حواشی تنهایی برای ما کم کم افسردگی می آورد و نتیجه پیر شدن و در نهایت مرگ تدریجی است. مرگ فقط این نیست که صدای الله اکبر از زیر جسدت بلند شود، نه، مرگ این است که تو در خانه بمانی و احساس کنی که در و دیوار لحظه به لحظه به تو نزدیک تر می شوند و خفه ات می کنند. هر آدمی در زندگی اش اتفاقات عاطفی زیاد داشته، همه ما داشته ایم، هرکس بگوید نه دروغ گفته ولی من احساس می کنم که یکی از اتفاقات عاطفی من همین قضیه بود که بعد از سال ها احساس می کردم که لازم نیست دیگرجست و جو کنم و شریک زندگی ام را پیدا کرده ام و آنچه روبه روی من است همانی است که باید باشد. من همیشه خودم بودم یعنی احساس نکردم باید چیز دیگری باشم که کسی از من خوشش بیاید، من همینم کم یا زیاد، خوب یا بد همین هستم و خدا را شکر که همسر من هم اینطور است. او هم کم یا زیاد، خوب یا بد همانی است که می بینمش و این برای من خیلی ارزش دارد.

  وقتی به کنسرت اصفهانی رفتم مثل یک بچه ذوق کردم

وقتی من می خوانم، مردم می گویند باید رفت و این تفکر را دید، باید رفت و شنید. اما همین خواننده ها یک بار، دو بار، سه بار، چهار بار جواب سلام بزرگ تر را هم دیگر نمی دهند. من منت سرم بود روزی که افتخار داشتم و به کنسرت آقای اصفهانی رفتم به دلیل اینکه وقتی در کنسرت نشسته بودم مثل یک بچه ذوق می کردم. چرا؟ چون کسی بود که یک روز با آلبوم هایش زندگی می کردم و الان روبه روی او نشسته ام و اسم من را می آورد. لذت می برم اتفاقا به جای اینکه در حضور او روی صندلی راحت بنشینم باید جمع و جور بنشینم ولی الان این تفکر با باد به غبغب انداختن آدم ها جایگزین شده است. چرا ما برهه برهه خواننده داریم. یک خواننده با یک ملودی می آید و می رود. چه اتفاقی می افتد که عده ای می روند و چه اتفاقی می افتد که یک عده می مانند؟ برای اینکه یک عده از اهل جراید بزرگوار، بی دلیل رضا صادقی و امثال رضا صادقی را بزرگ می کنند. مردم فکر می کنند که تمام هنرمندان همین هایی هستند که درباره آنها نوشته می شود و به اشتباه طرفدار وی می شوند.

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی و همسرش
 


به آهنگ «کوچه» احسان خواجه امیری حسادت می کنم

  خودت دوست داری با چه کسی بخوانی؟


از بین خواننده های خارجی حتما دوست دارم روزی با استیوی واندر بخوانم. کنارش یک «اهم» بگویم برایم کافی است. به نظر من رؤیا نیست، اتفاق شق القمری نیست، از خواننده های داخل ایران هم خیلی دوست دارم با احسان خواجه امیری بخوانم و این اتفاق هم روزیش می افتد. با بابک جهان بخش دوست داشتم بخوانم و خواندم. چون جنس صدایش را از همان زمان که تازه شروع به کار کرده بود، دوست داشتم. آن زمان کارهای او خیلی قدرتمند نبود، خودش هم به این قضیه اذعان دارد ولی جنس صدایش به دل می نشیند و این جنس صدا را می پسندم. همیشه فکر می کردم اگر با هم بخوانیم اتفاق خوبی خواهد افتاد. خدا را شکر مردم کار بابک را که من مهمانش بودم، دوست داشتند. چون بعضی ها به من می گویند چقدر کار جالبی است آهنگی که بابک با شما خوانده است و من می گویم، نه! من مهمان بابک بودم.

  احسان می گوید، دوست دارد آهنگ وایسا دنیای تو را بخواند، تو کدام آهنگ او را دوست داری؟

من همیشه دوست دارم آهنگ «کوچه» احسان را بخوانم. در کل زندگی ام فقط به این آهنگ احسان حسادت کردم و می گویم ای کاش من زودتر به آن آهنگ رسیده بودم، اتفاقا احسان چقدر هم خوب آهنگ را خوانده، راستش بیشتر از اینکه خوب خوانده لجم گرفت و می گویم ای کاش من آن آهنگ را می خواندم.
 

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی


 چرا 2 خواننده در ایران در یک قاب نمی ایستند؟

  مسئله ای که برای من جای سؤال دارد این است که چرا در تمام دنیا بین خواننده ها همخوانی و پاس دادن آهنگ ها به هم وجود دارد اما در ایران عکس گرفتن 2 خواننده با یکدیگر آنقدر مشکل است؟

به نقل از اکاایران : به نظر من این مشکل برمی گردد به اهالی جراید، منظورم این است که تمام غرور اهالی موسیقی به مطبوعاتی ها برمی گردد. بدون تعارف بگویم یک زمانی خیلی سخت بود عکس یک هنرمندی روی جلد مجلات و روزنامه ها بیاید اما الان می بینم بی زحمت هم می شود کنار شما خبرنگارها بود و مفصل ترین مصاحبه را با شما دوستان مطبوعاتی داشت و حتی به راحتی عکست هم روی جلد بیاید. طبیعی است وقتی  به اندازه من چیزی  به من داده شود دوست دارم انگیزه ام را بیشتر کنم که این ورودی بیشتر شود ولی  وقتی خودم کوچک باشم اما ورودی ام زیاد باشد نمی توانم تحمل کنم، آن وقت نمی توانم بپذیرم  کسی کنارم  بخواند چون آنقدر بار چیزهایی که روی دوشم است زیاد شده و دوستان مطبوعاتی و یکسری آدم مهربان تحویلم گرفته اند که دیگر نمی توانم حضور یک هنرمند دیگر را کنار خودم تحمل کنم.

همین الان اگر دقت کنید پیشکسوتی شوخی شده است. شما با تمام پیشکسوتی ات کنار یک جوان می ایستی، می خوانی. فردا، پس فردا از کلمه استاد و پیشکسوت می گذری و به شوخی های بی ربط می رسی و بعد مدعی پیدا می کنی. مگر می توان منکر شد آقای عباس بهادری که «گل می روید به باغ» را خواند و آن زمان جرات پیدا کرد مردم را با یک فضای دیگری از موسیقی آشنا کند. دلیل اینکه می گویم مقصر شما اهل جراید هستید، این است که یک شبه رضا صادقی را بزرگ می کنید  مردم هم فکر می کنند در موسیقی پدیده جدیدی هستید. بعضی وقت ها یکسری از مسائل را مردم از سر زیاد شنیدن پذیرا می شوند. البته مردم آگاهند و انتخاب می کنند اما گاهی طرف می رود ببیند این رضا صادقی که همه می گویند روی استیج می خواند وایسا دنیا من می خوام پیاده شم چه می خواند. به هر حال شما خبرنگارها جزو اهالی ادبیات هم هستید اما نمی توانید مثل ادبیات هنرمندها بنویسید. خیلی ها هستند که نمی توانند حتی چهار تا جمله سر و ته دار هم به راحتی بگویند این شما هستید که با ادبیات خودتان جملات آنها را اصلاح می کنید.


رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی ، همسر و فرزندش  داستان ازدواج من

  داستان خواننده شدنت را گفتی، داستان ازدواجت چطور بود؟

داستان خاصی نداشت، در سفر به آلمان از طریق دوستانم با خانواد ه ای آشنا شدم و در مدتی که آنجا بودم احساس کردم باید به این اندیشه باشم که تفکری جز تفکر خودم را بپذیرم، ضمن اینکه همسرم خیلی آدم صادقی است. برخلاف من عصبی نیست، خیلی لبخند می زند، مهربان است، آدم ها را دوست دارد و به بچه ها عشق می ورزد.

  جزو طرفداران تو بود؟

بیشتر طرفدار تفکر من بود تا طرفدار آهنگ هایم؛ این بیشتر جذبم می کرد. تفکرات و حتی مطالعات و مصاحبه های من. از مصاحبه هایم بیشتر از شعرهایم آگاه بود و این برای من جالب بود.
همسرم سال ها از ایران دور بود، با فرهنگ اروپا آشناتر بود. برای من مهم این است که همسرم در یک خانواده اصیل و با تفکرات ایرانی بزرگ شده است.
اصالت همیشه برای من خیلی مهم بوده است. یک ویژگی مثبت  دیگر او سیدزاده بودنش است. پدرخانم من اهل مطالعه و کتاب است، کلکسیون کتاب دارد و از همه مهم تر اینکه احساس می کنم همسرم، مادر خوبی برای بچه های من است. بدون تعارف می گویم همه مردهای جهان بعد از مادرشان از همسرشان توقع مادر بودن دارند.واقعا ممنونم که بچه بازی هایم را طاقت می آورد. درکل احساس خوبی به تمام اتفاقات دوروبرمان دارم و یکی از ستاره های خوب زندگی من همسرم است.یکی از دلایلی که محل زندگی ام را به کرج انتقال داده بودم این بود که نمی خواستم ازدواج کنم. دورترین نقطه کرج رفته بودم و با خودم می گفتم اینجا ته دنیاست و داستان تمام می شود اما حالا وضع فرق کرده است.
رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

ازدواج رضا صادقی


  نمی توانم بگویم «های» !

   ازدواج تو باعث شد که سر زبان ها بیفتد که می خواهی برای مدتی از ایران بروی؟

آن موقع فکر می کردم اگر از ایران هم بروم به تنهایی گرایش پیدا نمی کنم. من سرزمینم را دوست دارم. بارها و بارها به کانادا و استرالیا رفته ام و مدت زیادی مانده ام اما نمی توانم در غربت زندگی کنم. اینکه از خانه بیرون بیایم و به جای «سلام» بگویم «های» برایم خنده دار است.حاضرم بگویم چند تومان می شود تا بخواهم بگویم چند دلار بدهم. شعار شخصی من این است که خانه کوچک پدرم خیلی امن تر است تا خانه بزرگ پدر همسایه. چون در خانه همسایه باید همیشه بخندم، اگر لبخند نزنم پرتم می کنند بیرون اما در خانه کوچک پدرم می توانم گریه کنم، بخندم، عصبی شوم، آرام باشم و جای ماندن دارم.

  فعلا به 3 فرزند فکر می کنم

   گفتی همسر من،  مادر بچه هایم است مگر چند فرزند می خواهی؟

تا الان به 3 بچه فکر کرده ایم.

   این فرهنگ پذیرش بچه چطور برای همسر شما جا افتاده؛ به خصوص که در خارج از ایران بزرگ شده اند؟

همسرم عاشق بچه هاست. ما حتی اسم بچه هایمان را هم انتخاب کردیم؛ قصه، عشق، ایلیا. درواقع دو دختر دلم می خواهد و یک پسر. البته هرچه خدا بخواهد همان است. عشق را به این دلیل انتخاب کردم که در مدرسه به دخترم بگویند «عشق صادقی» خانم «عشق صادقی» بیاید دفتر، دیگر کسی رویش نمی شود به عشق من بگوید بالای چشمت ابروست. «قصه» را هم دوست دارم چون صدایش کنند «قصه صادقی». ایلیا را هم چون ارادت خاصی به امیرمؤمنان دارم انتخاب کرده ام. نمی خواهم اسم علی را انتخاب کنم که اگر بچه بدی از آب درآمد، به اسم علی بی حرمتی شود.


رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی و همسرش


سنتی ازدواج کردم

   مراسم خواستگاری شما مراسمی سنتی بود؟ آیا پدر و مادرتان هم حضور داشتند؟

بله، من خیلی دوست داشتم مراسمم ایرانی و منطقی باشد. پدر و مادرم منت بر سر من گذاشتند و به منزل پدری خانمم در ایران آمدند. از پدر و مادر خانمم خیلی ممنونم چون این رنج را از من گرفتند که بخواهم به آنجا بروم و لطف کردند ما را زمانی که برای دید و بازدید آمده بودیم، پذیرفتند!

  با خنده او از درون زیبا شدم

   سرنوشت تو از بندرعباس با سرنوشت کسی در آلمان رقم خورد، چقدر به قسمت اعتقاد داری؟

یکسری اتفاقات جالب برای من پیش آمد، شاید خیلی ها اسم این صحبت ها را بگذارند  توجیه اما من همیشه برای کارهایم توضیح خواستم. همیشه یکسری نشانه می دیدم، مثلا می گفتم با آدمی که در ایران است  ازدواج نخواهم کرد، به این دلیل که آن فرد کاملا دنبال رضا صادقی خواننده دویده و اگر کسی را انتخاب کنم که از ایران دور بوده، من، خودم را می توانم آنطور که هستم معرفی کنم نه آن گونه که معرفی شدم. یکسری نشانه هم دیدم که فکر کردم اتفاق مبارکی برای من است. از همه مهم تر مهربان بودن اوست، چیزی که از روز اول باعث شد از درون و سراپا زیبا شوم، خنده او بود.
 

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

ازدواج رضا صادقی


  در این مدت شعری برای او خوانده ای؟

در این آلبوم آخرم بله، شعری برای او خواندم.

  اگر عشقی به وجود بیاید، قاعدتا زایشی هم به همراه خواهد داشت. آیا این عشق تو را در خواندن شعر و آهنگ هیجان زده می کند؟

در آلبوم عاشقتم این موضوع مشخص است. به وضوح عشق را در آلبومم خواهید شنید.

  بهرام رادان سلیقه ام نبود

   کار بازیگرانی مثل «بهرام رادان» که آمدند وارد حوزه موسیقی شدند را شنیدی؟

یک آهنگ بهرام را شنیدم که دوست نداشتم. نمی گویم کار بدی بود اما در سلیقه من نبود. من بازی بهرام را خیلی دوست دارم. اگر بهرام بازیگر را نبینم و  فقط صدایش را بشنوم، ذهنم باید آماده دور شدن او باشد؛ مگر اینکه فکر کنم بهرام روزی آمد و یک آلبومی ارائه کرد و من به عنوان یک خواننده از او تشکر می کنم که مهمان دنیای خواننده ها شده بود. همچنین به من پیشنهادهای خنده داری مثل بازی در سریال داده شده است و بعد از «بی خداحافظی» پیشنهاد بازی در چند فیلم سینمایی دیگر به من شد اما این پیشنهادها واقعا برای من خنده دار بود.

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی ، همسر و فرزندششوخی، شوخی با شخصیتم بازی شد

   شما در برنامه عید با سامان گوران آشتی کردید یا برخوردی با هم نداشتید؟

 من خدا را گواه می گیرم، به همین قرآنی که روی طاقچه است قسم می خورم هیچ مشکلی با این جوان ندارم.  آن برنامه خنده بازاری هم که اجرا شد، خودم در تصویربرداری حضور داشتم و می خندیدم. پیش خودم گفتم چقدر زیبا اجرا می کند تا اینکه به نقطه پول رسید؛ متاسفانه یا خوشبختانه ما جامعه طنازی هستیم یعنی خیلی چیزها را می شود به جامعه ما با طنز برچسب زد. منظورم این است که خیلی ها شوخی شوخی در جامعه ما له شدند. وقتی سامان گوران رفت به وادی اینکه پول من را بدهید، من جنوبی ام، پولم را می گیرم؛ آنجا بود که به من بر خورد؛ البته از گوران ناراحت نشدم. او اجراکننده آن برنامه بود، ما در دنیای موسیقی مثل یک مهره وسط چرتکه هستیم که اگر مارا بالا و پایین بزنند ضربه می خوریم؛ حالا از برنامه تلویزیونی هم که ضربه بخوریم دیگر واقعا زور دارد! می خواهم بگویم من هم جنوبی هستم. اگر دنبال پولم بودم آن زمان که خیلی ها عشق و حال می کردندبقچه ام بالای سرم نبود. اگر فرضا این طور هم باشد، من افتخار می کنم اگر امروز احسان و بابک تریلیاردرهای جهان باشند چون خیلی بیشتر باعث افتخار است تا اینکه ببینم  برای یک هنرمند امور خیریه مجبور باشند پول بدهند تا جسدش را از سردخانه تحویل بگیرند. من آن لحظه دلخور شدم اما نه شلوغ کاری کردم و نه شکایتی و نه اصلا قصد شکایت داشتم؛ فقط گله کردم و گله هم فکر نمی کنم کار بدی باشد و وقتی هم که احسان علیخانی آمد و گفت: فلانی می خواهد از تو عذرخواهی کند، گفتم خیلی ممنون می شوم اگر این کار را بکند اما اصلا احتیاجی به این کار نیست، چون او را بخشیده ام، فهمیده ام این آقا من را دوست دارد که در ذهنش بودم و آمده تقلید صدای من را درآورده است. در دنیا این شوخی ها رایج است اما فرق بین اینکه با کسی شوخی کنی یا شوخی شوخی با کسی بازی کنی، خیلی است. من احساس کردم شوخی شوخی با شخصیتم بازی می شود.

  در مراسم ازدواجم هم مشکی پوشیدم

   در مراسم ازدواجت هم مشکی پوشیدی. عکس العمل مهمان ها در برابر لباس مشکی تو چطور بود؟

خیلی تعجب کردند، اما برای خودم جالب بود که وقتی وارد مراسم می شوم با چه عکس العملی مواجه شدم. یکی گفت: «اِ». یکی گفت: «رضا؟؟» یکی گفت: «مشکی؟» اما اگر غیر از مشکی می پوشیدم تماما روی هر آن چیزی که گفته بودم، باید خط می کشیدم. من گفتم «مشکی رنگه عشقه» الان من به عشقی دارم می رسم که عشق شاعرانه، قلبی و احساس من است و اگر با رنگی غیر از این بیایم دروغ گفته ام.

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

رضا صادقی و همسرش   این خواسته ات را تحمیل هم می کنی؟ چون دیده ام که دوستانت هم مشکی می پوشند.

خیر، آنها واقعا خواسته خودشان است.

   رنگ مشکی شما را دور یک حلقه جمع کرده است؟

خیر، نوع تفکراتمان کنار هم باعث جمع شدنمان دور هم است.

   برادرت هم به دلیل تو مشکی می پوشد؟

خیر، شاید شما اتفاقی با تیپ مشکی او را دیده اید، محمد رنگ های متنوع می پوشد و جالب است که در شب های کنسرت من حتی یک شبش را هم مشکی نپوشید نامرد! (می خندد)

   اگر عشق صادقی بگوید: بابا مشکی نپوش، چه اتفاقی می افتد؟

از عشق خواهش می کنم اجازه بدهد مشکی بپوشم و اگر قبول نکرد التماسش می کنم. فکر نمی کنم دخترم راضی شود اشک های پدرش را ببیند. درنهایت گریه می کنم تا دلش به رحم بیاید و راضی شود.


رضا صادقی به خواننده های پاپ نمره می دهد

   فکر می کنی جایگاه خواننده ها  در نظرسنجی مجله زندگی ایده آل چطور است و اگر بخواهی از اول تا پنجم رده بندی کنی، چه کسانی را قرار می دهی؟
 

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

مازیار فلاحی


1. من بر اساس تلاش ها آدم ها را انتخاب می کنم؛ مازیار فلاحی واقعا در یک تلاش گسترده و خیلی خسته کننده به این نقطه رسید و من او را اول می گذارم چون خیلی زحمت کشید برای اینکه بتواند احساسش را سالم به مردم برساند.
 

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

احسان خواجه امیری


2. احسان خواجه امیری را هم در رتبه دوم می گذارم. برای احسان هم به حکم روند همیشه خوبش احترام قائلم. از احسان کمتر آهنگ بد شنیده ام؛ آهنگ هایش مثل خود احسان فوق العاده بوده است.
 

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

محسن چاووشی


 3. رتبه سوم را هم به محسن چاووشی می دهم؛ به این دلیل که این روزها کمتر می بینم کسی فارغ از حضور چهره ای خودش دوست داشته باشد ارائه شود و این آدم دنبال نشان دادن چهره اش نیست. محسن چاووشی فقط آلبومش را ارائه می دهد و مطمئن هستم از بین خیلی کارها آن چند تا آهنگ را انتخاب می کند تا به طرفدارهایش ارائه بدهد. این قابل احترام و زیباست.
 

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

بابک جهانبخش


4.  بعد از محسن به بابک جهانبخش رأی می دهم به این دلیل که بابک جهانبخش با یک احساس کاملا خانوادگی و ریشه دار از اجرای «اریکه ایرانیان» که گاهی موفق بود و گاهی ناموفق، یک جهش آپولویی داشت و به سالن بزرگ آمد. در یکسری از آدم ها می بینی که دارند بازی می کنند تا ادای مردم دوستی در آورند ولی در بابک کاملا لمس می کنی که خواندنش را برای مردم دوست دارد و به خصوص از وقتی کوچولویش هم به دنیا آمد، این جوان انرژی بیشتری گرفته است.
 

رضا صادقی,تصاویر رضا صادقی,رضا صادقی و همسرش

محسن یگانه


 5. محسن یگانه را هم در رتبه پنجم می گذارم به دلیل صبوری اش و جوانمردی هایی که در موسیقی تحمل کرد و سرپا ایستاد و ان شاءا... در این آلبومی که منتشر کرده به خیلی ها ثابت می شود که موزیسین اگر موزیسین باشد، هیچ چیز جلودارش نیست.
 

6. بنیامین را هم جزو خواص می گذارم؛ او جزو خواننده هایی است که مخاطبان خاص دارد و طرفدارهایش می دانند از بنیامین چه می خواهند بشنوند.
 

7. سیروان را خواننده نمی بینــــــــــم اما قدرتمـــــندتریـــــن و بـــــاهوش تریـــــن تنظیم کننده موسیقی الکترونیک این مملکت اســـــت و هیچ کس نمی تواند منکر این قضیه شود. سیروان اگر بخواهد کسی را با هوشش بالا ببرد، می تواند.
 

 

 
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :