برترین ها: توانایی این را دارد که خوشی‌های زیادی را با هر چیز دم‌دستی ایجاد کند. اگر آرزویی داشته باشد برای به دست آوردن آن به طور باورنکردنی‌ای سعی و تلاش می‌کند و به محض اینکه آن را  به دست بیاورد دنبال آرزویی جدید می‌رود.

,شخصیت شناسی آتیلا پسیانی آتیلا پسیانی,بازیگر,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


بیشتر فراموش می‌کند از منافعش مراقبت کند چون اغلب ذهن مشغولی دارد. طبیعت شکاکی دارد و این باعث می‌شود که به ندرت در کارهایش ریسک کند. معمولا حوصله مذاکرات و جلسات طولانی‌مدت را ندارد و خیلی زود خسته و کلافه می‌شود.

مردم‌دار و خوش‌مشرب است. او هرگز هنگام روبه‌روشدن با مشکلات مایوس نمی‌شود و در واقع رفع مشکلات برایش یک سرگرمی جالب است و از این جهت بسیار باهوش و زرنگ به نظر می‌رسد.

به دلیل اطلاعات وسیع و علایق بی‌شمارش دائم به دنبال تجربه‌های نوست. مهم‌ترین خصوصیتش بیزاری از یکنواختی است که گاهی موجب رفتار تهاجمی او نیز می‌شود. از زندگی و کارهای معمولی و عادی متنفر است و هیجان چاشنی روزانه زندگی اوست.

اعتمادبه‌نفس بسیار وشخصیتی کاملا غیرمتعصب دارد. سخنوری لایق و رؤیایی است. چشم‌انداز شخصیتش از موفقیت و پیشرفتش مهم‌ترین محرک او در کارهایش است. از آنجا که فردی بیقرار است، تغییرات اساسی در کار و زندگی شخصی او پی‌درپی به وجود می‌آید.

درک و ذوق هنری بالایی دارد. مغرور است و به شدت در جست‌وجوی ایده‌آل‌های خود اما کاملا خودبینی و غرور خود را پنهان می‌کند. خیلی تلاش می‌کند تا هم به خود و هم به دیگران ثابت کند که چقدر فوق‌العاده است.
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :