ثریا قاسمی سر دسته گدایان شد! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها
ثریا قاسمی سر دسته گدایان شد!,ثریا قاسمی در سریال تاریخی «معمای شاه» با ایفای نقش رییس گدایان,شخصیتی متفاوت از نقش های قبلی اش را تجربه کرده است,

آکاایران: ثریا قاسمی سر دسته گدایان شد!


آکایران :,ثریا قاسمی, سریال معمای شاه, سر دسته گدایان,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

ثریا قاسمی در معمای شاه

 

او همچنین به اولین همکاری اش با محمدرضا ورزی اشاره کرد و یادآور شد: جا دارد در همین جا از آقای ورزی به عنوان کارگردان «معمای شاه» تشکر کنم که بدون اینکه با من کار کرده باشد، به من اعتماد کرد و مرا پذیرفت؛ اگرچه ایشان در جریان کارهای تاریخی ام بود و دورادور توانایی های مرا دیده بود اما باز هم از وی سپاسگزارم؛ چراکه برخی کارگردانان از اینکه نقش های متفاوتی را به بازیگرانی که تا به حال تجربه چنین نقش هایی نداشته اند بسپارند، واهمه دارند و این مساله همیشه موجب گله ما از کارگردانان و نویسندگان است. ما به عنوان بازیگرانی که سال ها در این عرصه کار کرده ایم، توانمندی ایفای هر نقشی را داریم.

 

این بازیگر پیشکسوت در ادامه اظهار کرد: «معمای شاه» فرصتی بود تا نقشی متفاوت را هم تجربه کنم. ممنونم از تمام کسانی که مرا در این پروژه دیدند و بدون استثنا از کارم خوششان آمد.

 

وی سپس درباره ایفای نقشش در سریال «معمای شاه» توضیح بیشتری داد و گفت: در این سریال نقش رییس گدایان با عنوان «ملکه» را بازی کردم. زمان گذشته هم گدایان مثل زمان حال که رییس دارند، برای خودشان رییس داشتند و مناطقی که باید گدایی می کردند را تقسیم بندی می کردند. راستش این نقش برایم خیلی جالب بود و خودم هم آن را دوست داشتم.

او در بخشی دیگر از صحبت هایش به سختی کار در «معمای شاه» اشاره و اظهار کرد: در کل خیلی کوتاه در خدمت دوستان در «معمای شاه» بودم اما دورادور در جریان مسائل نوشتاری این پروژه بودم و می دانستم که چقدر کارشان سخت است. در حال حاضر هم به خوب یا بد بودن این کار اشاره نمی کنم و قضاوتی ندارم اما به هر حال «معمای شاه» کار سنگین و دشواری بود. برخی نسبت به گریم هایی که بازیگران این مجموعه دارند، بعضا انتقادهایی می کنند که چرا فلان شخصیت شبیه نیست؛ این در حالی است که واقعا برای درآوردن نقش ها در «معمای شاه» سازندگان زحمات زیادی کشیدند تا کاراکترها را شبیه شخصیت ها دربیاورند و مسما این کار دشواری است، تا جایی هم که ممکن بود سعی کردند کاراکترها را شبیه به هم دربیاورند.

ثریا قاسمی در پایان اعلام کرد که این روزها مشغول ایفای نقش در سریال «پشت بام تهران» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی سعید نعمت الله است.

وی گفت: سه ماه است که کار در این پروژه را شروع کرده ایم و فکر می کنم ظرف سه ماه آینده تصویربرداری این مجموعه به پایان برسد.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :