زیبا بروفه با سینما قهر کرده است! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها
زیبا بروفه با سینما قهر کرده است!,زیبا بروفه در مورد کمبود معرفی بازیگران ماندگار طی چند سال گذشته تا به امروز و تکرار شدن یک بازیگر در فیلم های مختلف صحبت هایی

آکاایران: زیبا بروفه با سینما قهر کرده است!


آکایران :زیبا بروفه در مورد کمبود معرفی بازیگران ماندگار طی چند سال گذشته تا به امروز و تکرار شدن یک بازیگر در فیلم های مختلف صحبت هایی کرد.

گفتگو با زیبا بروفه

بنا به گزارش آکاایران : زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون  در خصوص حال و هوای این روز های سینما و دافعه روزافزون مخاطبان از دیدن بسیاری از فیلم های سینمایی گفت: من جواب سؤال شما را باید به عنوان کسی که اصلاً سینما را نمی شناسد، بدهم. چون اینقدر در این سال ها با سینما بیگانه بودم که نه سینما و نه جشنواره رفتم. دلیل آن هم واضح است، بسیاری از بازیگران هم دوره من با پیشنهادات خوب بسیار کمی روبرو شدند، پس به شخصه با فضای سینما قهر و از آن دلخور بودم به این خاطر جوابی برای گفتن ندارم.

وی از تمایلش برای دیدن فیلم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» بعد از سال ها دوری از سینما، گفت و این گونه بیان کرد: اگر تمایل به دیدن فیلم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» دارم، اول سازنده های آن از دوستان خوب من هستند دوم از اطرافیان سینما رو شنیدم که فیلم خوبی است. سوم اینکه به خودم گفتم اگر قرار است بعد از سال ها به سینما بروی، حداقل یک فیلم خوب ببین.

بروفه در مورد کمبود معرفی بازیگران ماندگار طی چند سال گذشته تا به امروز و تکرار شدن یک بازیگر در فیلم های مختلف اظهار داشت: تکراری بودن بازیگر در پروژه های مختلف به خاطر نبود یا کمبود بازیگر است و دوم اینکه وقتی سرمایه گذار و تهیه کننده خوب در سینما نباشد، به ناچار هر کسی اجازه ورود به سینما پیدا می کند و به محض اینکه بتواند سرمایه ای بیاورد و مراودات این چنینی انجام دهد، مشغول به فعالیت گسترده خواهد شد. در این زمینه چیز هایی می شنوم که جالب است. به عنوان نمونه برخی افراد که قصد بازیگری دارند، قبل از حضور در فیلم به عنوان سرمایه گذار وارد می شوند و بعد بازی می کنند. این اخبار خوشایندی نیست و امیدوارم دروغ باشد اما بعید می دانم.

وی افزود: تا زمانی که یک فرد تخصص و تجربه فعالیت در سینما را ندارد و عاشق این حرفه نیست و فقط به صرف دیده شدن و معروفیت و محبوبیت فعالیت کند، خبر هایی مانند چیزی که در رسانه های اجتماعی می شنویم به گوش ما می رسد. به عنوان نمونه فلان شخص بعد از دو سکانس بازی کردن خود را بازیگر می نامد و دنبال کننده های زیادی را در رسانه های اجتماعی به دست می آورد و بعد می گذارند و می روند و در واقع اسم یک جامعه هنری را زیر سؤال می برند. این چنین موضوعاتی برای من بازیگر دردناک و نا خوشایند است، باید جلوی آدمی را که هنر پیشه نیست و به عنوان هنر پیشه شناخته می شود و حرف از سینما زده و با کار های خود با آبروی سینما به نوعی بازی می کنند، گرفت.

این بازیگر از دل مشغولی ها و دغدغه های این روز هایش گفت: مشکل و دغدغه خاصی نیست. شاید به یک نوع آرامش رسیدم، این روز ها به خوبی برای من در حال طی شدن است؛ چون زمانی که ذهنت را خاموش و تکلیف خود را معلوم می کنید و پیش خود می گویید تا همه چیز نباشد، نیستم؛ بنابراین فرصت بیشتری را برای رسیدن به دیگر کار های شخصی پیدا می کنید. زمانی که به کار های دلخواهتان می رسید، به آرامش دست پیدا می کنید. در حال حاضر مدتی است، فارغ از دنیای بیرونی و تلویزیون، سینما و حتی اخبار و شاید در یک نوع زندگی بدوی در کیش و دور از تهران زندگی می کنم.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :