آکاایران: صابر ابر: انتظار این بازخورد خوب را از مردم نداشتم


آکایران :صابر ابر :من پیش از این اجرا واقعا نمی توانستم احساس مخاطبانم را پیش بینی کنم اما واقعا امروز با افرادی روبرو شدم که با کار، ارتباط باور کردنی برقرار کرده بودند

صابر ابر از اجرای پرفورمنس اخیر صحبت کرد

بنا به گزارش آکاایران : صابر ابر بعد از حضور در مدیوم های مختلف، حالا با ایفای نقش در یک اتفاق بصری با عنوان «از مردم استمداد می کنم» فضایی متفاوت را تجربه کرده؛ نمایشگاه چیدمان و پرفورمنسی که از خلال اتاقک های شیشه ای، مخاطب را درگیر می کند.

صابر ابر که نامی آشنا در عرصه سینما و تئاتر است، این بار با برپایی یک نمایشگاه چیدمان و پرفورمنس تلاش کرده دغدغه هایش را با مخاطب در میان بگذارد. ابر در این نمایشگاه با بهره گیری از آگهی های گمشده های دهه 40 شمسی که در مطبوعات منتشر شده، تلاش کرده به موضوع مهم گمشدگی بپردازد. موضوعی که هر یک از ما به نوعی با آن دست و پنجه نرم می کنیم.

گاهی آنقدر برایمان بی اهمیت جلوه می کند که از کنار آن می گذریم و گاه این گمشدگی آنقدر تاثیرات عمیقی بر روح و روان ما می گذارد که به چیزی جز گمشدگی و گمشده مان نمی توانیم فکر کنیم و شاید سال ها و دهه ها منتظر گمشده مان بمانیم.

نمایشگاه چیدمان و اجرای صابر ابر با عنوان «از مردم استمداد می کنم» با تهیه کنندگی احسان رسول اف، پرفورمنس پانته آ پناهی ها و صابر ابر و

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :