آکاایران: اولین واکنش ,شقایق فراهانی, گلشیفته فراهانی, دید در شب,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی


,شقایق فراهانی, گلشیفته فراهانی, دید در شب,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی


فراهانی می گوید بعضی از کارها را دلی می روم، بعضی ها را برای پول می روم، بعضی ها را برای رودربایستی می روم و بعضی را هم می گویم نه نمی روم.
او فاسد بودن سینمای ایران را تایید نمی کند.رشیدپور می گوید فساد را در پیشنهاد های بی شرمانه می داند و از افرادی که در این زمینه صحبت می کنند مثال می آورد. ,شقایق فراهانی, گلشیفته فراهانی, دید در شب,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی


فراهانی می گوید که من مثلا عاشق برتولوچی هستم اما اگر عکسش را نشانم بدهند نمی دانم کیست. رشیدپور می گوید اما می دانید که فیلم آخرین امپراتور متعلق به چه کسی است. این موضوعات اشاره ای بود به گفتگوی رشیدپور با سحر قریشی. رشیدپور می گوید در آن مصاحبه صادقانه ترین بخش آن وقتی بود که می گفت نمی دانم. ,شقایق فراهانی, گلشیفته فراهانی, دید در شب,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آمدم خانه و من اگر سامی را نداشتم همان شب خودکشی می کردم. فردایش نهار خانه خانواده همسر گلی (,شقایق فراهانی, گلشیفته فراهانی, دید در شب,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی


,شقایق فراهانی, گلشیفته فراهانی, دید در شب,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی


شقایق فراهانی سال 82 را آخرین بار ممنوع التصویر شدنش می داند. دلیل آن جمعی بوده است که دور هم جمع شده بودند..

شقایق فراهانی درباره مسعود ده نمکی و با دیدن عکس او می گوید که واقعا در مورد فروش فیلم ها و اعدادی که می گویند مشکوک است.او می گوید: نمی دانم همیشه برایم علامت سوال بوده است که چطور این قدر می فروشد. از طرف ایشان یک بار به من پیشنهاد بازیگری شد که من سر کار بودم.

شقایق فراهانی عکس مهناز افشار را که می بیند می گوید "یا ابوالفضل"، او می ترسد که عکس ها را نشناسد. درباره مهناز افشار می گوید به خاطر زحمتی که برای ارتقای سطح کاری خود کشیده است از مهناز افشار سپاسگذار است و می گوید که این زحمت را از شور عشق تا الان در کارهایش می بیند.

عکس داریوش مهرجویی که می آید می گوید خوشحال است که در فیلم لیلا نقشی داشته است و از آن نقش به عنوان شبحی در اپرا نام می برد. او از هامون تعریف می کند و خشمی از زن را در تمام فیلم های داریوش مهرجویی حس می کند. می گوید مثلا در هامون ضد زن بوده است. رضا رشیدپور هم به شوخی می گوید که تهمینه میلانی جبران می کند. او در این جا کلمه خشم از مرد را استفاده می کند. شقایق فراهانی درباره تهمینه میلانی وارد بحث نمی شود اما درباره داریوش مهرجویی می گوید که امیدوار است این خشم را کنار بگذارند.

عکس بعدی گلشیفته فراهانی است. شقایق فراهانی جایی که عکس گرفته شده است را نمی داند.سوال رضا رشیدپور اشاره ای به غیرتی شدن بهزاد فراهانی در زمانی که او را کمیته گرفته است دارد. می گوید واکنش بهزاد فراهانی در زمانی که اتفاقاتی برای گلشیفته افتاد چه بود؟ شقایق فراهانی می گوید که غیرتی بودن با سنتی بودن فرق می کند.

شقایق فراهانی می گوید که پدرم و مادرم جوری ما را بار آوردند که هر کسی تجربه خودش را در زندگی داشته باشد. سعی می کنیم همدیگر را راهنمایی کنیم، دعوا کنیم، مشاجره کنیم، اما در نهایت هر کسی تصمیم خودش را می گیرد و احترام می گذاریم به تصمیمی که می گیریم. او می گوید که پدرم در حال پاس کردن امتحان خودش است. او اضافه می کند که این را از منظر خوبی می گویم.

 

عکس بعدی سام درخشانی است. او می گوید که وقتی بازی او را در یک سریال با کامبیز دیرباز دیدم خوشحال شدم و حتی فکر می کنم که یک سر و گردن آمده بالاتر.

عکس بعدی، پدر شقایق فراهانی، بهزاد فراهانی است. او بهزاد فراهانی را دنیایی از تجربه می نامد و می گوید دنیایی از عشق است وجود او. می گوید بهزاد فراهانی عصبی نیست ولی خیلی رک است و می خندد و اضافه می کند که من هم از او الگو گرفته ام.

او عکس بعدی را سحر قریشی می نامد. او می گوید او را خیلی می شناسد و در یک کلیپ کوتاه هم هم بازی بوده اند که قرار بوده از طرف فارابی یک سکه هم برایش بگیرند که نگرفته اند. او می گوید کاری از او ندیده است که نظر بدهد.

شقایق فراهانی عکس جیمز کامرون را دیده و به شوخی می گوید مسعود کیمیایی است؟ شقایق فراهانی او را دارنده پرفروش ترین فیلم های هالیوود می نامد. او خود را طرفدار فیلم ترمیناتور می نامد.

تصویر هدیه تهرانی، عکس بعدی است. توضیح می دهد که دوباره دارد پررنگ می شود و از این موضوع خوشحال است. همین طور درباره محمدرضا گلزار می گوید که همه می گویند که نان خوشگلی و زیبایی اش را می خورد، اما سینما نیاز به چنین چهره هایی دارد تا این گردونه اقتصادی سینما هم بگردد.

جواد ظریف، چهره بعدی است. می گوید در دوره ی لوزان دست به دعا بوده است که تحریم ها تمام شود و از این بابت از جواد ظریف ممنون است.

شقایق فراهانی می گوید آقای روحانی را مثل خاتمی، آن زمانی که بودند، قلبا دوست دارد و احساس راحتی می کند از وقتی ایشان آمدند خیلی اتفاقات خوبی افتاد برای ما. سواد سیاسی ندارم اما همین تحریم ها و اتفاقاتی که افتاد فکر می کنم اتفاقات خوبی بود.

او آینده ایران را غیر قابل پیش بینی می داند. نمی داند 6 ماه دیگر بهتر است یا 6 ماه دیگر بدتر است.

او می گوید که جای گلشیفته فراهانی نبوده ام که بدانم از ایران می رفتم یا نه.شقایق فراهانی می گوید که من که ساعت 2 قطعی شد به اینجا بیایم، نرسیده بودم که کارهای قبلی شما را ببینم. به هر کس گفتم می روم امشب برنامه آقای رشیدپور می گفتند نرو. می خواهد ضایعت کند. در مقابل آن، برخی می گویند اوه چه باحال حتما برو.

رضا رشیدپور در پایان برنامه می گوید که نمی خواهد تریبون سیاسی کسی باشد. حضور افرادی که در صنعت و اقتصاد صاحب نام هستند به آن کمک می کند.


برنامه دید در شب

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :