بیوگرافی و عکس های مجتبی رجبی بازیگر
بیوگرافی و عکس های مجتبی رجبی بازیگر ،بیوگرافی مجتبی رجبی بازیگر محبوب،بیوگرافی مجتبی رجبی همسر حدیث میرامینی،بیوگرافی بازیگران سینمای ایران

آکاایران: بیوگرافی و عکس های مجتبی رجبی بازیگر

آکاایران: بیوگرافی و عکس های مجتبی رجبی بازیگر 

مجتبی رجبی بازیگر تلویزیون ایران که در چندین سریال مختلف از جمله عملیات 125 ایفای نقش نموده است که با حدیث میرامینی نیز ازدواج کرده است. مجتبی رجبی معمار متولد 13 تیر ماه 1362 در تهران است.تئاتر خوانده و پدرش مجید رجبی معمار مدیر سابق شبکه تهران است

مجتبی رجبی معمار متولد 13 تیر ماه 1362 در تهران است.تئاتر خوانده, پدرش مجید رجبی معمار مدیر سابق شبکه تهران و مدیر فعلی شبکه جام جم است,یک خواهر کوچکتر از خودش دارد.او ابتدا در سریال فرزند صبح به عنوان دستیار کارگردان حضور داشت و از آن به بعد پایش به دنیای بازیگری باز شده است.

ازدواج مجتبی رجبی با حدیث میرامینی

حدیث میرامینی بازیگر زن جوان ایرانی که در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده و در تلویزیون بسیار دیده شده است با مجتبی رجبی بازیگر جوان و طناز ایرانی که کمتر دیده شده ازدواج کرد .

حدیث میرامینی متولد ۱۹ بهمن ۱۳۶۷ در تهران بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. وی دارای مدرک کارشناسی نمایش است و به عنوان بازیگر به فعالیت های تلویزیونی و هنری می پردازد.

تصاویر مجتبی رجبی و همسرش حدیث میرامینی

 مجتبی رجبی و همسرش حدیث میرامینی

عکس تصاویر مجتبی رجبی و همسرش حدیث میرامینی

تصاویر حدیث میرامینی و همسرش مجتبی رجبی

عکس مراسم ازدواج مجتبی رجبی و همسرش حدیث میرامینی

.

منبع :gahar.ir

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :