بیوگرافی مونا احمدی + تصاویر جدید مونا احمدی
بیوگرافی مونا احمدی تصاویر جدید مونا احمدی عکس مونا احمدی در سریال شهرزاد زندگینامه مونا احمدی فیلم های مونا احمدی عکس شخصی مونا احمدی اینستاگرام مونا احمدی

آکاایران: بیوگرافی مونا احمدی + تصاویر نوین مونا احمدی

آکاایران: بیوگرافی مونا احمدی

نام: مونا احمدی
تاریخ تولد: شهریور ۱۳۶۹
تصحیلات: دانشجوی رشته تئاتر است و قبلا نیز در هنرستان تئاتر.
فیلم های مونا احمدی: کودک و فرشته, وضعیت سفید, شهرزاد.

اولین فیلم مونا احمدی: مونا احمدی اولین فیلمش را در سن ۱۷ سالگی در فیلم کودک و فرشته بازی کرده است.

مونا احمدی با مهارت زیاد در این فیلم نقش دختر خرمشهری را بازی می کرد که در وسط جنگ گیر افتاده بود.

قسمتی از گفتگو با مونا احمدی
مونا احمدی می گوید: درباره بازیگر حرفه ای و غیرحرفه ای دیدگاه خاص خودم را دارم. برخی بازیگران سال هاست در نقش های مختلف بازی می کنند، اما هنوز حرفه ای نشده اند. برخی هم هستند که در اولین حضور خود کاملا حرفه ای ظاهر می شوند. من در فیلم کودک و فرشته با بازیگرانی مانند افشین هاشمی و مریم مقدمی همبازی بودم که از آنها خیلی یاد گرفتم.

در آن کار، اصول بازیگری را از بازیگران مقابلم بیشتر یاد گرفتم. در وضعیت سفید هم سعی کردم از همه بازیگرانی که بیشتر با آنها همبازی بودم، اصول بازیگری را بیاموزم.

 چگونه برای بازی در فیلم کودک و فرشته انتخاب شدید؟
مونا احمدی: من قبل از بازی در فیلم کودک و فرشته در هنرستان درس تئاتر می خواندم. چند نفری بودیم که از طرف هنرستان برای بازی در این فیلم به خانم مهتاب نصیرپور که از نوجوانان دختر برای بازی در این فیلم تست بازی می گرفتند، معرفی شدیم و از میان آنها من برای نقش فرشته انتخاب شدم. قبل از این هم وقتی خیلی بچه بودم در یک اپیزود از سریال پنجره بازی کرده بودم.

 بازی در نقش فرشته برایت سخت نبود؟ چون فیلم کودک و فرشته پر بود از انفجار و آتش و جنگ. در سنی که داشتید از این همه انفجار و صدای گلوله و… نمی ترسیدی؟
17 ساله بودم که در این فیلم بازی کردم. اتفاقا در آن سن، ترس زیاد معنایی ندارد چون در این سن خطر کردن آکا ایران است. بیشتر هیجان زده بودم.
 
آن صحنه ها و تجربه جنگ از نزدیک باید برایت جالب باشد، چون نسل شما جنگ را از نزدیک تجربه نکرده است و در آن زمان متولد نشده بودید. تجربه صحنه هایی که بسیار شبیه جنگ واقعی بود برایت چگونه بود؟
مونا احمدی: درست است که من و همنسلانم سال های جنگ را ندیده ایم و خاطره شخصی از آن نداریم اما همه ساله در هفته دفاع مقدس ما را با جنگ و تبعات آن آشنا می کنند. به همین دلیل چندان با این موضوع بیگانه نیستیم.

وقتی برای بازی در فیلم کودک و فرشته به خرمشهر وارد شدم واقعا جنگ را در همه جای این شهر لمس کردم، از ترکش هایی که هنوز اثرات آنها بر در و دیوار شهر دیده می شود. حتی در نگاه مردم خرمشهر می توان جنگ و اثرات آن را دید. البته این را هم اضافه کنم ما که سال های جنگ را تجربه نکرده ایم با جنگ از طریق کتاب ها، مقالات، فیلم ها و سریال ها آشنا شده ایم. اما فیلم کودک و فرشته مرا با ابعاد گسترده تری از جنگ آشنا و اتفاقات آن را برایم ملموس تر کرد.

تصاویر مونا احمدی

,سایت سرگرمی، تفریحی، مدل لباس، خواندنی، عکس، اس ام اس،آشپزی آکا ایران

تصاویر مونا احمدی بازیگر سریال شهرزاد

 

,سایت سرگرمی، تفریحی، مدل لباس، خواندنی، عکس، اس ام اس،آشپزی آکا ایران

مونا احمدی

 

  

,سایت سرگرمی، تفریحی، مدل لباس، خواندنی، عکس، اس ام اس،آشپزی آکا ایران

مونا احمدی در سریال شهرزاد

  

,سایت سرگرمی، تفریحی، مدل لباس، خواندنی، عکس، اس ام اس،آشپزی آکا ایران

عکس نوین مونا احمدی

 

jamejamonline.ir

.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :