سریال آرام می گیریم ، عکس های بازیگران ، تصاویر پشت صحنه سریال آرام میگیریم
سریال آرام می گیریم , داستان و عکس های پشت صحنه سریال آرام می گیریم , تصاویر آرام می گیریم ,عکس بازیگران سریال آرام می گیریم , زمان پخش سریال آرام میگیریم

آکاایران: داستان و عکس های پشت صحنه بازیگران سریال آرام می گیریم

سریال آرام می گیریم عکس بازیگران سریال آرام می گیریم قسمت آخر سریال آرام می گیریم زمان پخش سریال آرام می گیریم این سریال به روابط، تفاوت ها و تعامل های بین نسلی، گذشت و نوعدوستی و از طرفی زیاده خواهی در بستر قصه ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده پرداخته می شود. خانواده ای که فقط در سایه همدلی و همگرایی اعضای آن است است که آرامش و امنیت از دست رفته، دگر باره باز برمی گردد

آکاایران: سریال آرام می گیریم ، عکس های بازیگران ، تصاویر پشت صحنه سریال آرام میگیریم

مهدی سلوکی ـ نسرین نکیسا ـ ارسلان قاسمی ـ مونا فرجاد ـ هانیه غلامی ـ دنیا حیدری ـ بدری برنجانی ـ جواد زیتونی و….

حتما بخوانید :  چهره های ایرانی در اینستاگرام با عکس ها و خبرهای نوین (سری دوم)

سریال آرام می گیریم که از ۱۹ دی ماه برای شبکه دوم سیما کلید خورده است تم دفاع مقدسی دارد. عوامل این سریال معتقداند که آرام می گیریم به واسطه متن جذاب و بازیگران مطرح زیادی که در آن نقش آفرینی می کنند مورد استقبال مردم قرار می گیرد, به تازگی سام درخشانی هم به جمع بازیگران این سریال پیوسته و در مقابل دوربین این سریال به ایفای نقش خواهد پرداخت.

پس از هوشنگ توکلی، رضا شفیعی جم، امیررضا دلاوری، تینا آخوندتبار، علی صادقی، پرویز فلاحی پور و فرهاد قائمیان، سام درخشانی نیز در مقابل دوربین «آرام می گیریم» قرار گرفت. درخشانی در این سریال ایفاگر نقش مسعود، یکی از فرزندان خانواده است که بیش از سایرین در ایجاد ناامنی و منحرف شدن اعضاء خانواده نقش دارد. سریال «آرام می گیریم» به کارگردانی روح الله سهرابی و تهیه کنندگی فرهاد گلی، فاقد وقفه در مناطق شمالی شهر تهران کار خود را دنبال می کند.

سریال آرام می گیریم داستانی اجتماعی را روایت می کند و طی آن به زندگی خانواده ای می پردازد که فرزندانش به دلیل زیاده خواهی، آرامش واقعی خود را فدای آسایش کاذب کرده و زندگی خود را به سوی پرتگاهی فریبنده پیش می برند، اما با ورود شخصیتی تاثیرگذار، ماجرا شکل دیگری به خود می گیرد. هوشنگ توکلی، رضا شفیعی جم، امیررضا دلاوری، تینا آخوندتبار، علی صادقی، پرویز فلاحی پور و فرهاد قائمیان از جمله بازیگرانی هستند که تا پیش از این در “آرام میگیریم” به ایفای نقش پرداخته اند و اکنون با آغاز بازی سام درخشانی، باید منتظر نقش آفرینی بازیگرانی همچون ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، محمد کاسبی، امیر غفارمنش و … در این مجموعه تلویزیونی ماند.

تدوین این مجموعه به صورت هم زمان انجام می گیرد و به دلیل اینکه برخی سکانس ها مربوط به فصل بهار است و باید در فضای باز و طبیعت این فصل برداشت شود، تصویربرداری آن تا بهار ۱۳۹۴ ادامه خواهد داشت. مجری طرح این سریال که در ۴۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید می شود، موسسه فرهنگی «افق رسانه پاسارگاد» می باشد. هوشنگ توکلی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، پرویز فلاحی پور، سام درخشانی، رضا شفیعی جم، امیررضا دلاوری، تینا آخوندتبار، علی صادقی، محمد کاسبی، شیما نیکپور، امیر غفارمنش، محمود مقامی، هانیه غلامی و فرهاد قائمیان از جمله بازیگران این سریال هستند.

حتما بخوانید :  لاغر شدن بهاره رهنما در یک سریال + تصاویر قبل و بعد از عمل

عکس های سریال آرام می گیریم

تصاویر بازیگران در سریال زیبای آرام میگیرم

پشت صحنه سریال نوین سریال آرام می گیریم

سریال شبکه ۲ آرام میگیریم

پشت صحنه سریال آرام میگیریم

موضوع سریال آرام میگیریم

بازیگرن زن در سریال آرام میگیریم

سریال آرام میگیریم ، عکس های بازیگران

.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :