پناه باقریان | عکس های خصوصی و بیوگرافی پناه باقریان
پناه باقریان,بیوگرافی پناه باقریان,زندگینامه پناه باقریان,سن پناه باقریان,پناه باقریان بازیگر,عکس پناه باقریان,عکس خصوصی پناه باقریان,عکس همسر پناه باقریان,عکس

آکاایران: پناه باقریان | عکس های خصوصی و بیوگرافی پناه باقریان

آکاایران: بیوگرافی پناه باقریان

پناه باقریان بازیگر زن نقش مبینا در سریال پایتخت 5 است که به تازگی با بازی در سریال پایتخت 5 در نقش مبینا ( فروشنده ارسطو ) به اوج شهرت رسیده است. بیوگرافی پناه باقریان را در سماتک می خوانید سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت 5 در هر سریال جدیدی که می سازد یک یا چند بازیگر نوین را به دنیای سینما و تلویزیون معرفی می کند. پناه باقریان متولد سال 1370 و زاده تهران است و در سریال پایتخت 5 قرار است با بهتاش پسر فهمیه معمولی ازدواج کند.

بازیگران زیادی در سریال پایتخت سری 5 بازی می کنند که مبینا هم یکی از آنهاست. این دختر تاکنون در تئاتر هم بازی کرده است و یکی از بازیگران موفق سینمای ایران خواهد شد. سیروس مقدم کارگردان و الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت 5 می گویند که وی یکی از دختران خوش اخلاق است که روزی اسطوره سینمای ایران خواهد شد و شما هم اکنون در اینجا بیوگرافی پناه باقریان بازیگر سریال پایتخت پنج را می خوانید.

ازدواج و همسر پناه باقریان

پناه باقریان که اکنون در سن 27 سالگی به سر می برد هنوز با هیچ پسری ازدواج نکرده است و عاشق نشده است. برنامه دورهمی مهران مدیری مکان خوبی برای این بازیگر به مردم ایران است و طرفداران فیلم و سریال دوست دارند بیشتر درباره او بدانند. پدر و مادر این بازیگر زن ایرانی در قید حیات هستند و از اینکه دخترشان کار حرفه ای در تلویزیون را آغاز کرده است بسیار خرسند و خوشحال نیز هستند.

تحصیلات

وی لیسانس هنر از دانشگاه تهران دارد و به زودی قرار است برای چند فیلم و سریال به کارگردان های ایرانی معرفی شود. سریال پایتخت فرصت خوبی بود تا پناه باقریان بتواند توانایی های خودش را به همه نشان دهد و کارگردان های زیادی به زودی به او پیشنهاد ایفای نقش خواهند داد. وی عاشق خواندن فیلمنامه است و دوست دارد همیشه سریال و فیلم سینمایی بازی کند.

وی بسیاری از بازیگران ایرانی را می شناسد و با آنها عکس گرفته است. به دلیل اینکه نقش او در مجموعه تلویزیونی پایتخت خیلی پر رنگ نبوده است ممکن است او به ترکیه اعزام نشود و دوباره با بازگشت نقی و بهتاش به علی آباد نقش وی پر رنگ تر خواهد شد.

عکس های پناه باقریان

اختصاصی سایت سماتک

.

منبع : samatak.com

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :