بیوگرافی جوانه دلشاد و همسرش + عکس های زندگی جوانه دلشاد
جوانه دلشاد چند سال دارد و جوانه دلشاد مجرد است یا متاهل و جوانه دلشاد اهل کجاست و اگر مایل هستید در مورد این هنرمند خوب کشورمان بیشتر بدانید همراه ما باشید, بی

آکاایران: بیوگرافی جوانه دلشاد و همسرش + عکس های زندگی جوانه دلشاد

آکاایران: جوانه دلشاد چند سال دارد ؟  جوانه دلشاد مجرد است یا متاهل ؟  جوانه دلشاد اهل کجاست ؟ اگر مایل هستید در مورد این هنرمند خوب کشورمان بیشتر بدانید همراه ما باشید.

بیوگرافی جوانه دلشاد

بازیگر جوان جوانه دلشاد در 20 شهریور 1369 در یک خانواده پنج نفره در رشت متولد شده است. او یک خواهر متاهل بـه نام جیران دلشاد دارد و تنها برادرش فوت کرده اسـت. جوانه دلشاد دارای مدارک لیسانس شیمی از دانشگاه رشت و لیسانس کارگردانی از دانشگاه تهران می باشد.

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد خیلی زیاد مطالعه میکند و ورزش هم بدمینتون بازی میکند و بازی های تیم پرسپولیس را دنیال میکند. خانم دلشاد برای شروع فعالیت بازیگری بـه تنهایی از رشت بـه تهران مهاجرت کرده اسـت و از جمله بازیگران ایرانی اسـت کـه با تکیه بر توانایی هاش خودش بـه این حد موفقیت در عرضه بازیگری رسیده اسـت.

جوانه دلشاد بازیگر مشهور

او در یکی از جدیدترین نقش آفرینی های خود در سریال حوالی پاییز در نقش دختری بـه نام عاطقه کـه دوست صمیمی شیوا اسـت مشغول به کار اسـت. جوانه دلشاد ازدواج نکرده و مجرد میباشد. او در پاسخ بـه سوال مجری کـه کار با آقای مهران مدیری سخت نیست گفت: اتفاقا فکر کنم خیلی آسون تر از کار کردن با کارگردان های دیگه کـه مـن تجربه داشتم بوده.

خیلی مهربون و آدم جدی هستند. آقای مدیری به دلیل این کـه خودشون بازیگر هستند بازیگرا را بهتر درک می کنند و برای همین بازیگرا موقع کار با آقای مدیری و گروه خوبشون خیلی احساس راحتی و امنیت می کنند. جوانه دلشاد نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1392 در سریال ویلای مـن بـه کارگردانی مهران مدیری بازی کرده اسـت.

عکس های زندگی جوانه دلشاد

اگر چه موفقیت این اثر نسبت بـه آثار شاخص بعدیش مانند سریال شوخی کردم، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای جوانه دلشاد محسوب میشود و همکاری با هنرمندانی همچون سیامک انصاری، برزو ارجمند، کمند امیرسلیمانی و رابعه اسکویی را تجربه کرد. جوانه دلشاد در سال 1392 دوره ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده اسـت.

عکس جوانه دلشاد در کنار پدر و مادرش

او در این سال با بازی در 2 سریال مهم تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم جوانه دلشاد در این سال بازیگری در سریال ویلای مـن بـه کارگردانی مهران مدیری و سریال شوخی کردم بـه کارگردانی مهران مدیری محسوب میشود. شاید یکی از مهم ترین بخش های بیوگرافی جوانه دلشاد بازی در سریال شوخی کردم بوده اسـت.

جوانه دلشاد در حوالی پاییز

به گزارش تالاب جوانه دلشاد سال 92 سریال شوخی کردم نقش مهمی بازی کرده اسـت کـه توانست با مهارت خود، ان نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مهران مدیری همکاری داشته اسـت. جوانه دلشاد توانست با بازی در سریال شوخی کردم تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند.

جوانه دلشاد چند سال سن دارد


حتماً بخوانید:  بیوگرافی جوانه دلشاد و همسرش | جوانه دلشاد در زندگی شخصی


همکاری در کنار بازیگرانی نظیر کمند امیرسلیمانی، مهران مدیری، نادر سلیمانی و نیما فلاح بر تجارب او افزود. در این سال ها جوانه دلشاد با هنرمندان بسیاری تجربه ی کار داشته اسـت اما جالب اسـت بدانید کـه در میان بازیگران لیلا ایرانی با 4 مرتبه، سیامک انصاری با 3 مرتبه و شبنم فرشادجو با 3 مرتبه بیشترین همکاری را با جوانه دلشاد داشته اند.

فیلم های جوانه دلشاد

یکی از ویژگی های حرفه ای بیوگرافی جوانه دلشاد ان هست کـه در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده اسـت. جوانه دلشاد را باید بیشتر بازیگر تلویزیون بدانیم چرا کـه 75% آثار وی تلویزیونی و 25% آثارش سینمایی اسـت.

اینستاگرام جوانه دلشاد + جوانه دلشاد بیوگرافی

در واقع جوانه دلشاد از مجموع 8 اثری کـه در کارنامه دارد، در 6 اثر در تلویزیون با نام های سریال حوالی پاییز، سریال بازگشت، سریال همسایه ها، سریال در حاشیه، سریال ویلای مـن و سریال شوخی کردم نام های و در 2 اثر در سینما با نام های فیلم سرکوفت و فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟ بازی کرده اسـت.


اینستاگرام جوانه دلشاد _javaneh.delshad@

در پایان نیز مروری داریم بر چند پست اینستاگرامی از خانم جوانه دلشاد و از زاویه نزدیک تری با او و فعالیت های مجازی اش آشنا می شویم.

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته:

سام درخشانى که تا امروز در پروژه هاى بسیارى در سینما و تلویزیون حضور داشته اسـت، براى اولین بار با نمایش “٣٠ دى ٩٥” بازیگرى بر صحنه ى تئاتر را تجربه خواهد کرد. علاوه بر سام درخشانى، متین ستوده، سمیرا حسن پور، جوانه دلشاد و محمدرضا سامیان بازیگران این نمایش هستند.

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته:

:: قلبم همیشه بهم میگه::

::قراره یه زندگی فوق العاده داشته باشم::

::آفرین بـه قلب کوچیک و ساده ی مـن…::

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته:

ذات آدم ها تغییر نمی کنه، مـن همون جوانه ام،

آروم، شاد، مهربون، فقط قوی تر، فقط محکم تر،

سخت تر، قدرتمند تر، قدرتمندتر.

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته:

همه ی ی چیز در زمان خودش اتفاق خواهد افتاد.

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته: می شود دوست داشت و در مقابل چیزی نخواست، می شود مهربان بود و انتظاری نداشت. می شود انسان بود و سر انسان بودن معامله نکرد. اما نمی شود کاری کرد که بقیه هم باور کنند چیزی نمیخواهی، انتظاری نداری، معامله نمیکنی.

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته: بیتا، بیتا، بیتا چی بگم از تـو، تـو فرشته ی زندگی منی یه جمله ای هست وقتی میخونمش یاد تـو می افتم. امیدوار باش، تا وقتی چشمی هست که با تـو اشک میریزد میتوان رنج زندگی را تحمل کرد… تورو دوست خودم نمیدونم تورو از خونوادم میدونم، مرسی که هستی… تولدت مبارکِ خودم که تـو رو دارم توی زندگیم…

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته::: مونا، تولدت مبارک، باتو از ته دل میخندم همیشه…

:: جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته::: مـن درست جایی هستم که بـه ان تعلق دارم…::

جوانه دلشاد و همسرش + عکس های جوانه دلشاد

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته: مکث کردن رو تمرین کنید. وقتی شک دارید، وقتی خسته اید، وقتی عصبانی هستید، وقتی استرس دارید، مکث کنید و هیچ تصمیمی نگیرید.

بیوگرافی جوانه دلشاد و همسرش

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته از اینکه یه کار دیگه هم بـه سرانجام رسوندم خیلی خوشحالم بـه لطف شغلم دوستان جدید و ماندگاری پیدا میکنم همیشه که خیلی برام لذت بخش و هیجان انگیزه. پیش بـه سوی جلو با همراهی شـما دوستان عزیزم اتفاقات خوب همیشه منتظر ماست فقط باید با انگیزه بـه دنبالش بریم.

برای جوانه دلشاد آرزوی موفقیت بیشتر را خواستاریم…

.

منبع : talab.org

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :