بیوگرافی سانای امیرآبادی (بازیگر نقش عاطفه در نیسان آبی) + عکس
شهرت سانای امیرآبادی را می توان به سریال نیسان‌ ابی اشاره داشت سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی که از طریق شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود از پرطرفدارترین

 

آکاایران: سانای امیر آبادی متولد ۹ بهمن ۱۳۸۰ میباشد او تسلط کامل به زبان انگلیسی وفرانسه دارد و هم اکنون دانشجوی مترجمی زبان آلمانی هست. خانم سانای امیرآبادی بازیگر جوان و با استعداد کشورمان بوده که در سال‌های اخیر توانسته در سریال های مهمی بازی کند. شهرت سانای امیرآبادی را می توان به سریال نیسان‌ ابی اشاره داشت سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی که از طریق شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود از پرطرفدارترین سریالهای بود که در پاییز ۱۴۰۰ تولید شد . در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به بیوگرافی کامل خانم امیرآبادی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

چکیده ای از بیوگرافی سانای امیرآبادی

نام اصلی: سانای امیر آبادی 

تاریخ تولد: 9 بهمن 1380

محل تولد: تهران 

وضعیت تأهل: مجرد 

پیشه یا حرفه: بازیگر 

 

بیوگرافی کامل سانای امیر آبادی

عکس های سانای امیرآبادی, سانای امیرآبادی بازیگر, زندگی نامه سانای امیرآبادی

سانای امیر آبادی متولد ۹ بهمن ۱۳۸۰ است ایشان تسلط کامل به زبان انگلیسی و فرانسه دارد و هم اکنون دانشجوی مترجمی زبان آلمانی می باشد.وی دانش آموخته آموزشگاه های بازیگری پانیذ، هشت میلی متری هومن سیدی و کلاس های منوچهر هادی در کارگاه آوا می باشد و علاوه بر تحصیل در رشته مترجمی زبان آلمانی، تسلط کامل به زبان انگلیسی و همچنین زبان فرانسه را دارد.او اولین تجربه بازیگری خود را با سریال محرمانه کسب کرد سریالی که در دو فصل از شبکه ۳پخش شد.

 

آغار فعالیت سانای امیر آبادی

بیوگرافی سانای امیرآبادی, عکس های سانای امیرآبادی, سانای امیرآبادی بازیگر

سانای امیر آبادی برای نخستین بار با ایفای نقش در سریال کمدی "محرمانه" در سال 1398 وارد قاب صدا و سیما شد. سریال محرمانه تحت کارگردانی "مسلم تهرانی " به تولید رسیده است. 

اولین تجربه حضور سانای امیر آبادی در سریال محرمانه به موجب برخورداری از موضوع جذاب جوانان با نظر مثبت مخاطبان تلویزیون همراه شد.

سانای امیر آبادی به موجب هنر نمایی در سریال محرمانه با بازیگران برجسته ای نظیر ساناز سماواتی، فاطمه هاشمی و حسین رفیعی به همکاری پرداخته است. 

سپس در سال 1400 با هنرنمایی در سریال "نیسان آبی" به کارگردانی منوچهر هادی، نویسندگی کمیل روحانی و تهیه کنندگی احسان ظللی پور به محبوبیت گسترده ای دست یافت. وی در راستای ایفای نقش در سریال نیسان آبی نقش دختری به نام عاطفه را بر عهده دارد.

سانای امیر آبادی در سریال نیسان آبی با بازیگران نام آور و مشهور ایران نظیر بهناز جعفری، مهران غفوریان، حسین یاری، جمشید هاشم پور، یکتا ناصر، علیرضا خمسه، سحر قریشی و غلامرضا نیک خواه حضور یافته است. 

محتوای فیلم نیسان آبی در خصوص عشق دو دوست قدیمی به نام های جمشید و رضا نسبت به نیسان آبی است.

داستان آشنایی سانای امیر آبادی با منوچهر هادی به کلاس های بازیگری در کارگاه آوا اختصاص دارد. در واقع سانای امیر آبادی در یک برهه زمانی شاگرد منوچهر هادی بوده است و به موجب هنر نهادینه خانم امیر آبادی، این چهره برای نقش عاطفه در فیلم نیسان آبی برگزیده شده است. 

 

وضعیت تأهل و ازدواج سانای امیر آبادی

 سانای امیرآبادی بازیگر, زندگی نامه سانای امیرآبادی, فیلم های سانای امیرآبادی

سانای امیر آبادی بازیگر خوش آتیه ایران مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

علاقه مندی های سانای امیر آبادی

عکس های اینستاگرام سانای امیر آبادی, سانای امیرآبادی در سریال نیسان آبی, سانای امیرآبادی پیج

سانای امیر آبادی به زبان انگلیسی و فرانسوی تسلط کامل دارد. این چهره از طریق پیج رسمی اینستاگرام با طرفداران خود در ارتباط است. وی در این شبکه اجتماعی تصاویر، ویدئو هایی شخصی و تیزرهایی از نقش های مختلف در مقابل دوربین های سینما را به اشتراک می گذارد.

فیلم شناسی سانای امیر آبادی 

محرمانه 

نیسان آبی (1400)

آلبوم تصاویر

سانای امیرآبادی, بیوگرافی سانای امیرآبادی, عکس های سانای امیرآبادی

عکس اینستاگرام سانای امیرآبادی

عکس های سانای امیرآبادی, سانای امیرآبادی بازیگر, زندگی نامه سانای امیرآبادی

سانای امیرآبادی در کنار بازیگران سریال محرمانه

سانای امیرآبادی بازیگر, زندگی نامه سانای امیرآبادی, فیلم های سانای امیرآبادی

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :