بیوگرافی کامل سپیده علایی  بازیگر تئاتر و سینمای کشور+عکس
سپیده علایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است و از مهم‌ترین آثار سپیده علایی می‌توان به بازیگری در سریال پرده‌نشین، سریال سال‌های ابری و فیلم ماحی اشاره کرد.بیو

 

عکس های دیدنی سپیده علایی در ژاپن · جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

آکاایران: سپیده علایی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. علایی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1387 در فیلم حوالی اتوبان به کارگردانی سیاوش اسعدی بازی کرده است. او تاکنون در فیلم های سینمایی “هوو” ساخته علیرضا داوودنژاد،“شبانه روز” به کارگردانی امید بنکدار و کیوان علیمحمدی بازی کرده و تجربه بازی در تئاتر را نیز دارد. در ادامه این مقاله ازمجموعه مقالات آکا,به بیوگرافی کامل خانم علایی خواهیم پرداخت و در انتها جدیدترین تصاویر منتشر شده از ایشان را مشاهده خواهید کرد.با ما همراه باشید.

سپیده علایی | عکس های جدید و بیوگرافی سپیده علایی

بیوگرافی سپیده علایی

سپیده علایی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1387 در فیلم حوالی اتوبان به کارگردانی سیاوش اسعدی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال پرده‌نشین، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای سپیده علایی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون گلچهره سجادیه، سید شهاب حسینی، بهناز جعفری و افسانه چهره‌آزاد را تجربه کرد.

سپیده علایی در سال 1393 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 2 سریال مهم تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم سپیده علایی در این سال، بازیگری در سریال پرده‌نشین به کارگردانی بهروز شعیبی و سریال سال‌های ابری به کارگردانی مهدی کرم‌پور محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سپیده علایی بازی در سریال پرده‌نشین بوده است. سپیده علایی سال 1393 سریال پرده‌نشین نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با بهروز شعیبی همکاری داشته است. سپیده علایی توانست با بازی در سریال پرده‌نشین تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر ویشکا آسایش، فرهاد آئیش، حامد کمیلی و سارا بهرامی بر تجارب او افزود.

سپیده علایی علاوه‌بر سریال پرده‌نشین، سال 1393 در سریال سال‌های ابری نیز بازی کرده است. سپیده علایی این‌بار با مهدی کرم‌پور یعنی کارگردان سریال سال‌های ابری و هنرمندانی چون علی عمرانی، حمید ابراهیمی، فرزاد حسنی و لیندا کیانی همکاری داشت.

.

یکی از خصوصیات حرفه‌ای سپیده علایی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. سپیده علایی را باید هم بازیگر سینما و هم بازیگر تلویزیون دانست چون که 50% آثار او سینمایی و 50% آثارش تلویزیونی است. در حقیقت سپیده علایی از مجموع 4 اثری که در کارنامه دارد، در 2 اثر در سینما با نام‌های فیلم ماحی و فیلم حوالی اتوبان به ایفای نقش پرداخته و در 2 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال پرده‌نشین و سریال سال‌های ابری بازی کرده است.

 

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر, تصاویر سپیده علایی

اینستاگرام سپیده علایی یکی از راه‌های ارتباطی او با مخاطبانش است. سپیده علایی در اینستاگرام بیش از 28،743 نفر دنبال‌کننده دارد و بیش از 101 نفر را دنبال می‌کند. همچنین سپیده علایی تاکنون در اینستاگرام بیش از 573 پست بارگذاری کرده است. سپیده علایی فعالیت خود در اینستاگرام را از تاریخ 1393/09/12 شروع کرده است و تاکنون برای اولین پست او بیش از 426 لایک و 20 نظر ثبت شده است. شاید جالب باشد بدانید که پرلایک‌ترین یا همان محبوب‌ترین پست اینستاگرامی سپیده علایی تاکنون بیش از 3،920 لایک خورده است، همچنین برای پرکامنت‌ترین یا همان پربحث‌ترین پست اینستاگرامی سپیده علایی تاکنون بیش از 139 نظر ثبت شده است

ازدواج سپیده علایی

از ازدواج سپیده علایی اطلاعی در دسترس نیست.

 

فعاليت هاي هنری سپیده علایی

فیلم شناسی

فیلم بچه‌ها نگاه می‌کنند سال (۱۳۹۰ ) سریال یه تیکه زمین (۱۳۹۱) سریال پرده نشین (۱۳۹۳)
سریال سال های ابری ( ۱۳۹۳) فیلم حوالی اتوبان (۱۳۸۷) فیلم ماحی (فیلم ماحی)

جدیدترین عکس های سپیده علایی

سپیده علایی | عکس های جدید و بیوگرافی سپیده علایی

سپیده علایی | عکس های جدید و بیوگرافی سپیده علایی

سپیده علایی | عکس های جدید و بیوگرافی سپیده علایی

سپیده علایی | عکس های جدید و بیوگرافی سپیده علایی

سپیده علایی | عکس های جدید و بیوگرافی سپیده علایی

سپیده علایی | عکس های جدید و بیوگرافی سپیده علایی

سپیده علایی | عکس های جدید و بیوگرافی سپیده علایی

 

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر,زندگینامه سپیده علایی

بیوگرافی سپیده علایی بازیگر

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر,تصاویری از سپیده علایی

سپیده علایی بازیگر

سپیده علایی,بیوگرافی سپیده علایی بازیگر, تصاویر سپیده علایی

 

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :