بیوگرافی مینا مختاری همسر بهرام رادان + عکس
مینا مختاری از بهترین طراحان لباس در تهران است که این روزها به دلیل انتشار خبر ازدواجش با بهرام رادان بازیگر معروف سینما و تلویزیون بسیار مورد توجه قرار گرفت.

بیوگرافی مینا مختاری (MIMO) بلاگر و همسر بهرام رادان

 

نام :مینا

نام خانوادگی :مختاری

شغل :طراح لباس، مدلینگ

 

مینا مختاری همسر، بهرام رادان بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که در عرصه مدلینگ و فشن فعالیت داشته و از بزرگترین مزون داران و طراحان لباس در تهران است.

 

این روزها شاهد عاشقانه بهرام رادان در سریال جیران هستید، شاه عاشقی که برای معشوق می سراید و می نوازد. گرچه این عاشقانه در دل تاریخ اتفاق افتاده اما بازیگر نقش ناصرالدین شاه عاشقانه ای را در واقعیت نیز رقم زده و خبر ازدواجش را منتشر ساخته است.

ازدواج مینا مختاری و بهرام رادان و آشنایی قبلی آنها

ماجرای ارتباط بهرام رادان و مینا مختاری اولین بار در سال 98 به دلیل اینکه این دو نفر در مسافرت های زیادی در کنار هم دیده شده اند در فضای مجازی پیچید. سابقا هم بسیاری از عکس های منتشر شده از این دو چهره در اینستاگرام در محیط و لوکیشن یکسان اما در زاویه های متفاوت خبر رابطه آنها را برای اهالی رسانه مشخص کرده بود. و حالا در سیزده بدر سال 1401 بهرام رادان و خانم مینا مختاری با انتشار ویدئویی مشترک در صفحات شخصی خود این خبر را تایید کردند.

بهرام رادان بازیگر، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی است که کارنامه هنری پرباری دارد و در فیلم‌های فیلم‌سازان سرشناسی چون داریوش مهرجویی و مسعود کیمیایی و واروژ کریم‌مسیحی، پوران درخشنده و رخشان بنی‌اعتماد بازی کرده است. او به تازگی در جیران اثر حسن فتحی نقش ناصرالدین شاه را ایفا نموده است.

بیوگرافی مینا مختاری, زندگینامه مینا مختاری, همسر بهرام رادان

مینا مختاری طراح لباس و مدلینگ

تحصیلات مینا مختاری همسر بهرام رادان

مینا مختاری از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به مد و فشن داشته و با تمامی مدل‌ های مطرح و معروف جهان آشنا بوده و فشن شو های خارجی را مشاهده می‌ کرده است. او بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان، در کلاس های متعددی ثبت نام نمود و به صورت حرفه‌ ای فعالیت خود را در فشن و مد آغاز کرد و توانست برند خود را راه‌اندازی کند.

علائق مینا مختاری

فشن و مدلینگ، مسافرت، مطالعه و عکاسی و رستوران گردی از علائق مینا مختاری می باشند.

بیوگرافی مینا مختاری همسر بهرام رادان

سن مینا مختاری

تا کنون همسر بهرام رادان در صفحه اینستاگرام خود درباره سنش صحبتی نکرده اما بر اساس برخی ها شنیده ها سن او را بین 25 تا 32 سال می باشد.

بهرام رادان همسر مینا مختاری متولد 1358/2/8 در تهران است.

مینا مختاری در شبکه های اجتماعی

مینا مختاری در حال حاضر او در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب، کلاوب هاوس و اینستاگرام فعالیت دارد.

پیج اینستاگرام مینا مختاری با آیدی mimo.by.mina در دسترس است

بیوگرافی مینا مختاری

بیوگرافی مینا مختاری

بیوگرافی مینا مختاری

بیوگرافی مینا مختاری

بیوگرافی مینا مختاری

 

بیوگرافی مینا مختاری (MIMO) بلاگر و همسر بهرام رادان

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :