بیوگرافی نوشین مسعودیان بازیگر سینما و تلویزیون + عکس
نوشین مسعودیان بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار نوشین مسعودیان می‌توان به بازیگری در سریال چرخ و فلک اشاره کرد. بیوگرافی نوشین مسعودیان بازیگ

آکاایران: نوشین مسعودیان در سال ۱۳۹۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم نوشین مسعودیان در این سال، بازیگری در سریال چرخ و فلک به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد، بهرام عظیم‌پور و احسان عبدی محسوب می‌شود.

نوشین مسعودیان توانست با بازی در سریال چرخ و فلک تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر امیر آقایی، میلاد کی‌مرام، ترلان پروانه و لیلا اوتادی بر تجارب او افزود.

نوشین مسعودیان در آثار دیگری همچون فیلم برف آخر (۱۳۹۹) و فیلم کوتاه پسری که ناپدید شد (۱۳۹۹) به عنوان بازیگر حضور داشته است.

هم اکنون نوشین مسعودیان در پروژه دیگری به نام تابستانی که برف آمد فعالیت دارد. این فیلم به کارگردانی نسیم فروغ و تهیه‌کنندگی مریم بحرالعلومی که تابستان مقابل دوربین رفته بود، بدون لحاظ کردن هیچگونه حذف یا ممیزی مجوز نمایش گرفت و برای پخش آماده شد.

این فیلم که با مضمونی اجتماعی در چالش با قانون ساخته شده، اولین تجربه بلند نسیم فروغ به عنوان کارگردان بشمار می‌رود و مریم بحرالعلومی در سمت تهیه‌کننده و مشاور کارگردان با فیلمنامه‌ای از فاطیما اباحمزه، او را همراهی کرده است.

اطلاعات چندانی از ازدواج احتمالی، همسر، تاریخ تولد و به طور کلی زندگی خصوصی نوشین مسعودیان در اختیار نیست. این بازیگر جوان سعی داشته بدون حاشیه به بازیگری بپردازد. در ادامه این مقاله ازمجموعه مقالات آکا,تصاویر بیشتر از وی که برگرفته از صفحه اینستاگرام شخصی خانم مسعودیان است را مشاهده خواهید کرد.

 

عکس های نوشین مسعودیان

 

 

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :