رضا محقق تهیه کننده با دل و جرات سینمای ایران کیست ؟
بیوگرافی کامل رضا محقق که در جشنواره فجر با دل و جرات بسیاری از بازیگران و عوامل دوزاری را زیر سوال برد را در آکاایران بخوانید

 

بیوگرافی رضا محقق

سید رضا محقق متولد 1361 و تهیه کننده فیلم های «چرا گریه نمی کنی»عاشقی با اعمال شاقه ، او خوب سنگ میزند، ممیرو و ایرو به تهیه کنندگی رضا محقق می باشد.

بیوگرافی رضا محقق

فعالیت ها و فیلم های رضا محقق

سید رضا محقق در طول فعالیت های هنری خود آثار شاخصی را تهیه کرده است که از میان آنها می توان به فیلم های زیر اشاره کرد :

  • نگاهی به آسمان
  • او خوب سنگ می زند
  • ممیرو
  • ایرو
  • آبی به رنگ آسمان

که برای فیلم ممیرو جایزه نتپک آسیا و فیبرشی بوسان را دریافت کرد. و در حال حاضرسریال عقرب عاشق به کارگردانی حسین سهیلی زاده را برای شبکه خانگی تهیه می کند.

بیوگرافی رضا محقق

همسر رضا محقق

رضا محقق تهیه کننده نامی و مشهور چرا گریه نمی کنی اطلاعاتی از همسر و ازدواجش در اختیار عموم قرار نداده و با دختر بچه ای با موهای بلند در جشنواره فجر حاضر شد .

بیوگرافی رضا محقق

حواشی رضا محقق تهیه کننده

رضا محقق تهیه‌کننده فیلم سینمایی «چرا گریه نمی‌کنی؟» به کارگردانی علیرضا معتمدی همزمان با راه‌یابی این فیلم به بخش اصلی چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر، درباره موضع‌گیری اعتراضی بازیگران اصلی این فیلم و صدور بیانیه‌ای از سوی آن‌ها با هدف تحریم جشنواره فیلم فجر گفت: همواره کارگردان و بازیگران یک فیلم در اختیار تهیه‌کننده هستند و این تهیه‌کننده است که برای یک فیلم تصمیم می‌گیرد. بازیگر در فیلم بازی‌اش را کرده و حق و حقوقش را هم گرفته است. این بازیگران چرا شبکه نمایش خانگی را که ماهیانه دو سه میلیارد از آن درآمد دارند را تحریم نمی‌کنند؟ آیا شبکه نمایش خانگی جزو سینما نیست؟ چرا فیلم‌های خودشان را تحریم نمی‌کنند؟ اگر قرار بر انصاف است باید این‌ها را جواب بدهند. من فیلمی ساخته‌ام که برایش زحمت کشیده‌ام و کسی حق ندارد به من بگوید که اجازه دارم کارم را به جشنواره بدهم یا ندهم!

وی افزود:
همه عوامل این فیلم تا ریال آخر دستمزدهایشان را گرفته‌اند، کجا با رفاقت پای این کار آمده‌اید؟ من به‌هیچ عنوان نمی‌خواهم جشنواره فجر را تحریم کنم، چرا باید شما به من زور بگویید

 

بیوگرافی رضا محقق

اینستاگرام و عکس های شخصی رضا محقق تهیه کننده

رضا محقق بعد از صحبت های جنجالی اش درباره جشنواره فجر با استقبال زیادی مواجهه شد ولی متاسفانه اطلاعاتی از زندگی شخصی رضا محقق ، صفحه اینستاگرام رضا محقق و فرزندان رضا محقق اطلاعات کاملی در دسترس نیست و به محض کسب اطلاعات بیشتر این صفحه بروز خواهد شد .

بیوگرافی رضا محقق

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :