مختصری از بیوگرافی میترا ابراهیمی(مستندساز)+عکس
زندگی نامه میترا ابراهیمی,بیوگرافی میترا ابراهیمی,درباره میترا ابراهیمی,عکس های میترا ابراهیمی,مستند ساز میترا ابراهیمی,مستندساز,مختصری از زندگی میترا ابراهیمی,

میترا ابراهیمی خبر ازدواج با پیمان قاسم خانی را تکذیب کرد! - مووی مگ

میترا ابراهیمی متولد 69 و فارغ التحصیل رشته ی روانشناسی است و در زمینه هنری نیز به حرفه ی کارگردانی مشغول است و از او به عنوان یک مستند ساز حرفه ای یاد می کنند.

چکیده ای از بیوگرافی میترا ابراهیمی:

نام : میترا ابراهیمی

متولد : 2 اسفند 69 

حرفه : روانشناس ، مستندساز

میترا ابراهیمی متولد 2 اسفند سال 1369 می باشد،میترا ابراهیمی  دکتر روانشناس و مستندساز، دارای مدرک تحصیلی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان است.

میترا ابراهیمی در چندین دوره‌ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه‌ی ساخت یک فیلم مستند را هم دارد.

 

ورود به حوزه کارگردانی و مستندسازی

ایشان در کنار مشاور روانشناس بودن، مدتی اشا که وارد حرفه مستندسازی و کارگردانی شده است و اولین مستند خود را به نام کامی بر اساس زندگینامه فروغ فرخزاد و پسرش کامیار شاپو ساخت.

آثار میترا ابراهیمی :

در پاییز ۹۸ فیلم مستندی از میترا ابراهیمی به نام «کامی» در جشنواره سینما حقیقت اکران شد که تهیه کنندگی و سرمایه گزاری بر عهده پیمان قاسم خانی بود و موسیقی کار هم اثر پریا قاسم خانی بود. در این فیلم به زندگی کامیار شاپور، فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور پرداخته شده است.

میترا ابراهیمی  از بچگی به فروغ فرخزاد علاقه داشته است و وقتی موفق به دیدار با کامیار شاپور شد ، با آنکه خود مایل به ساخت این مستند نبود، اما نظر شاپور آن بود که این فیلم را فقط خود ابراهیمی می‌تواند بسازد و به این ترتیب بود که میترا ابراهیمی فیلمساز شد.

 

وضعیت تاهل میترا ابراهیمی :

میترا ابراهیمی مجرد می باشد.

پیمان قاسم خانی ، میترا ابراهیمی مستندساز

انصراف از جشنواره فجر

پیمان قاسم‌خانی و میترا ابراهیمی تهیه کننده و کارگردان مستند کامی از شرکت در جشنواره فیلم فجر انصراف دادند.
میترا ابراهیمی (کارگردان مستند کامی)نوشت: پیش از این با افتخار گفتم که فیلم را در جشنواره فجر اکران خواهم کرد چون کامی برای این مردم است چون نمی‌خواهم با پزهای روشنفکری ببرمش آن طرف و جایی اکرانش بکنم که درکش نمی‌کنند، اما حالا برایم هیچ افتخاری نیست.

حالا پنج سال تلاشم را کوچک‌ می‌بینم در مقابل داغی که بر دل مردم ایرانه! کامی هم به نوعی قربانی شد اما اکرانش بماند به زمانی بهتر با دلی خوش‌تر.
البته قابل ذکر است که تا پیش از اکران این مستند، کامیار شاپور پسر فروغ فرخزاد از دنیا رفت.

پیمان قاسم خانی ، میترا ابراهیمی مستندساز

اینستاگرام میترا ابراهیمی

صفحه اینستاگرام میترا ابراهیمی : mitraebrahimi

بیوگرافی میترا ابراهیمی

پیمان قاسم خانی ، میترا ابراهیمی مستندساز

 میترا ابراهیمی به همراه پیمان قاسمخانی

پیمان قاسم خانی ، میترا ابراهیمی مستندساز

  میترا ابراهیمی

پیمان قاسم خانی ، میترا ابراهیمی مستندساز

میترا ابراهیمی

پیمان قاسم خانی ، میترا ابراهیمی مستندساز

عکس های میترا ابراهیمی

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :