بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles - بیوگرافی شعرا ، بیوگرافی نویسندگان ، بیوگرافی خواننده ها
بیوگرافی هری استایلز - Harry Styles هری استایلز (متولد شده با اسم هرولد ادوارد استایلز، ۱ فوریه ۱۹۹۴ (۲۰ ساله ) یک خواننده بریتانیایی از گروه

آکاایران: بیوگرافی هری استایلز – Harry Styles

آکاایران: بیوگرافی هری استایلز

هری استایلز (متولد شده با اسم هرولد ادوارد استایلز، ۱ فوریه ۱۹۹۴ (۲۰ ساله ) یک خواننده بریتانیایی از گروه وان دایرکشن و سرپرست این گروه است. او در ایوشام، ورسترشایر بدنیا آمد.

نام اصلی : هرولد ادوارد استایلز

نام مستعار : هازا

زادروز : ۱ فوریه ۱۹۹۴، ایوشام، انگلستان

اهل کشور : بریتانیا

سبک ها : پاپ پاپ راک راک

کار(ها) : خواننده

ساز(ها) : kazzo

مدت کار : ۲۰۱۰ – تاکنون

ناشر(ها) : سایکو، کلمبیا

نقش های مرتبط : وان دایرکشن ,وایت اسکیمو

وب گاه : www.OneDirectionMusic.Com

زندگی

استایلز در ایوشام، ورسترشایر بدنیا آمد و در هولمز چپل، چشایر، انگلستان بزرگ شد. او در مدرسه Holmes Chapel Comprehensive تحصیل کرد. مادر وی آن کاکس (نی سیلی) و پدرش دس استایلز نام دارد. او یک خواهر بزرگتر از خود با نام جما استایلز دارد. والدین او هنگامی که او هفت سال داشت از یکدیگر جدا شدند و مادر استایلز مجدداً با فرد دیگری ازدواج کرد. او در سن شانزده سالگی در یک نانوایی کار کرد.

از زمانی که کودک بود علاقه زیادی به خوانندگی داشت. از آرتیست های مورد علاقه او الویز پرسلی و گروه های راک بیتلز و بان جووی را می توان نام برد. استایلز قبل از عضویت در گروه وان دایرکشن عضو گروه راک به اسم وایت اسکیمو بود که زمانی که در این گروه بود جایزه های زیادی در برنامه های مسابقه ای کوچک گرفتند.

کار

اکس فکتور

در سال ۲۰۱۰ استایلز در فصل هفتم اکس فکتور بریتانیا شرکت کرد و آهنگ Isn’t She Lovely را خواند. او از دو داور رضایت گرفت اما از لوئی والش نظرات خوبی را دریافت نکرد. اما به دلیل داشتن دو رای مثبت به مرحله بعد راه پیدا کرد. او در Bootcamp آهنگ Stop Crying Your Heart Out را خواند.

اما توسط داور مهمان، نیکل شرزینگر، استایلز و دیگر اعضای وان دایرکشن در استادیو Wembley به عنوان گروه به خانه داوران راه پیدا کردند. نام گروه توسط استایلز عضو دیگر این گروه گذاشته شد. آنها در خانه سایمن کاول که مربی آنها بود آهنگ Torn را خواندند. آنها در نهایت به اجراهای زنده در اکس فکتور راه پیدا کردند اما در هفتهٔ نهایی سوم شدند. در این مدت آنها طرفداران بسیاری در سراسر انگلستان بدست آوردند.

آنها آهنگ Forever Young را برای بردشان در اکس فکتور حاضر کرده بودند که موفق به انتشار رسمی آن نشدند. اما مدتی بعد این آهنگ در سطح اینترنت لو رفت. چندی بعد آنها با با سایکو ریکوردز که برای کاول است قرار داد بستند. هری در دوران اکس فکتور با کارولاین فلک که از داوران مهمان برنامه بود رابطه داشت. ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ کﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﻧﺸﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻫﺮﺩﻭﯼ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﺍﺯ ﻫﻢ ﯾﺎﺩ ﻣﯿﮑﺮﺩﻧﺪ، ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﺧﺘﻼﻑ ۱۵ ﺳﺎﻟﻪ ﻫﺮﯼ ﻭ ﮐﺎﺭﻭﻻﯾﻦﺳﺮﻭﺻﺪﺍﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺑﻪ ﭘﺎ ﮐﺮﺩ . ﺩﺭ ﮊﺍﻧﻮﯾﻪ ۲۰۱۲ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﯾﺎﻓﺖ. ﺩﺭ ﺍﻭﺍﯾﻞﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ۲۰۱۲ ﻫﺮﯼ ﺑﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺳﻮﯾﻔﺖ ﺩﯾﺪﻩ ﺷﺪ . ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺪ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺍﯾﻨﺪﻭ ﺑﻪ ﭼﻪﺯﻣﺎﻧﯽ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮕﺮﺩﺩ ﭼﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻟﻮﯾﯽ ﻫﺮﯼ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺩﺳﺖ ﻣﯽ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ . ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﺍﻭﺍﯾﻞ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﻫﺮﯼ ﻭ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﯾﺪﻩ ﺷﺪﻧﺪ : ﺩﺭﺑﺎﻍ ﻭﺣﺶ،ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ،ﻣﺴﺎﻓﺮﺕ .ﻫﺮﯼ ﺣﺘﯽ ﺩﺭ ﺗﻌﻄﯿﻼﺕ ﺍﻧﺪﮎ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ﻧﻮ ﺑﻪﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﮐﺮﺩ ﺗﺎ ﻟﺤﻈﻪ ﺳﺎﻝ ﻧﻮ ﺑﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎﺷﺪ. ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﺭ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﻡ ﮊﺍﻧﻮﯾﻪ ۲۰۱۳ ﺑﻪ ﺩﻻﯾﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﯽ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎﺑﺖ ﻭﻗﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﻫﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼﻃﺮﻓﺪﺍﺭﺍﻧﺶ ﻭ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺮﯼ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﻗﺒﻠﯽ ﺍﺵ، ﭘﺎﯾﺎﻥﯾﺎﻓﺖ . ﮔﻔﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻫﺮﯼ ﻭ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﺎﻋﺚ ﺯﻭﺩﺭﻧﺠﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ.

وان دایرکشن

وان دایرکشن در مدیا به موفقیت بسیار چشم گیری رسیده بود. آنها آلبوم اول خود با اسم Up All Night را در سال ۲۰۱۱ و آلبوم دوم خود را با اسم Take Me Home در سال ۲۰۱۲ منتشر کردند. آلبوم سوم آنها با اسم Midnight Memories در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. آنها رکوردهای بسیاری را شکستند. در سال ۲۰۱۳ موزیک ویدیو best song ever که از همین آلبوم بود جایزه مراسم Brits awards را از آن خود کرد . آنها در مراسم american music awardsسال ۲۰۱۳ نیز دو جایزه را از آن خود کردند.

این گروه به عنوان یک گروه بریتانیایی در آمریکا ۳۰ میلیون بدست آوردند از طریق موزیک های خود که این توسط منیجمنت آنها Modest اعلام شد.

استایلز و دیگر اعضای گروه در سال ۲۰۱۲ در قسمتی از سریال ICarly ظاهر شدند. آنها در سال ۲۰۱۳ در مستند this is us با بازی خودشان ظاهر شدند . که این فیلم در اواخر سال ۲۰۱۳ به بازار آمد و فروش آن توجه چشمگیری داشت.

عکس هری استایلز

,هری استایلز, بیوگرافی هری استایلز, عکسهای هری استایلز

عکسهای هری استایلز

,هری استایلز, بیوگرافی هری استایلز, عکسهای هری استایلز

عکس های جدید هری استایلز

,هری استایلز, بیوگرافی هری استایلز, عکسهای هری استایلز

آلبوم تصاویر هری استایلز

,هری استایلز, بیوگرافی هری استایلز, عکسهای هری استایلز

گالری عکس هری استایلز

,هری استایلز, بیوگرافی هری استایلز, عکسهای هری استایلز

عکس هری استایلز خواننده وان دایرکشن

,هری استایلز, بیوگرافی هری استایلز, عکسهای هری استایلز

عکس شخصی هری استایلز

,هری استایلز, بیوگرافی هری استایلز, عکسهای هری استایلز

عکس آتلیه ای هری استایلز

,هری استایلز, بیوگرافی هری استایلز, عکسهای هری استایلز

 

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :