بیوگرافی کامل و خواندنی
علی یاسینی,علی یاسینی راجبش نگین,علی یاسینی این روزا,علی یاسینی انگار نه انگار,علی یاسینی جنگ,علی یاسینی ازم دورشید,علی یاسینی افسردگی,علی یاسینی بعد تو,علی یاس
آکاایران:  علی یاسینی خواننده جوان و پرطرفدار ایرانی در تاریخ 12 آذر ماه سال 1373 به دنیا آمده است، او اکنون 24 سال سن دارد.او ترانه سرا، تنظیم کننده و آهنگ ساز نیز هست و همچنین سبک خاصی را برای خود به وجود آورده است.همچنین او پیش آرش مسیح و مسعود جهانی که یک تیم قوی موسیقیایی هستند همکاری نموده است که یکی از دلایل شهرت او این مورد است.در این مقاله بیوگرافی خوانندگان آکاایران, به زندگی نامه کامل و خواندنی علی یاسینی میپردازیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

Image result for ‫علی یاسینی‬‎

علی یاسینی در خوانندگی ماهر بوده و علاوه بر این که سن کمی دارد به جوان ترین موسیقی و ترانه سرا در سال 2018 تبدیل شده است و با صدای رسا و روانی که با شور و اشتیاق می خواند قلب هر عاشقی را زخم دیده تر می کند .

Image result for ‫علی یاسینی‬‎

ادرس اینستاگرام علی یاسینی

https://www.instagram.com/aliyasini

او در پیج شخصی خود یه صفحه مخصوص فالوور هایش که خیلی خاطرش رو می خوان قرار داده و با آنها ارتباط برقرار میکند و حتی در بعضی مواقع انتقاد هم میکنند و با کمال میل آنها رو پاسخ داده و اطلاح میکند در موسیقی بعدی جبران می کند.

علی یاسینی در فعالیت خودش خیلی چیره دست و کار بلد هست به طوری که بعضی زمانها تنظیم کنندگی موزیک های خود را انجام می دهد و هم به خواندن می پردازد و این از هوش و استعداد بسیار زیبای او می باشد.

Image result for ‫علی یاسینی‬‎

علاقه و تفریح

وی به گفته ی خودش اکثر وقت خود را صرف تمرین و تکرار موزیک و ترانه خوانی کرده تا متفاوت از بقیه بخواند و متن آهنگهایی می سازد که در دنیای موزیک حرف اول را زده و دلنشین است و از تفریح او بگوییم که اطلاعاتی حتی در پیج اینستاگرام او نیز نیست تا برایتان به نمایش بگذاریم تا با این هنرمند بیشتر آشنا بشیم.

Related image

سوابق و افتخارات

او به تازگی یک ترک به اسم نترس که بیش از 200 هزار نفر در کمتر از یک هفته بازدیدکننده و استقبال داشته و این رقم خیلی بالایی است و نشان از برتر بودن در میان مردم است او آلبوم و آهنگ های زیادی اراعه کرده است در پایین اسم میبریم.

آثار علی یاسینی:

خنده‌هامو دوست داشت

نگاه

بارون

نرو

یه وقتایی

افسردگی

میخندم

کجایی

تلخ

تهران

مثل برف

یه ثانیه

بی تعبیر

تو دیوونه بودی 

بعد تو

راه بیا

اگه به من بود

نترس

این روزا

انگار نه انگار

ازم دور شین

راجبش نگید

وای وای (شهاب مظفری و علی یاسینی)

جنگ

به چی زل میزنی

ما با هم خاطره داریم

خانواده و ازدواج

علی یاسینی هم اکنون مجرد است و با مادرش زندگی میکند و حاشیه های ازدواج ایشان در فضای مجازی را زیاد توجه نکنید و کلا دورغ است.

Image result for ‫علی یاسینی‬‎

اوج شهرت علی یاسینی با اهنگی که بطور مشترک با شهاب مظفری خوانده است برمیگردد

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :