بیوگرافی کامل یوسف زمانی خواننده معروف ایرانی+عکس
این خواننده جوان دهه هفتادی از زمان ورود به دنیای موسیقی و انتشار اولین آهنگ خود طولی نکشید تا به چهره ایی محبوب میان هم نسلی هایش تبدیل شود.

 

آکاایران: یوسف زمانی از خوانندگان جوان و خوش صدای موسیقی پاپ می باشد. وی با صدای زیبا و دل نشین خود توانست در این عرصه فردی موفق باشد. او با وجود مخالفت های بسیاری که از طرف خانواده اش داشت در نهایت در این حرفه و در دل مردم جایی پیدا کرد. دراین مقاله از مجموعه مقالات آکا, به بیوگرافی کامل یوسف زمانی، اطلاعات زندگی شخصی و هنری، اطلاعات ازدواج و عکس های وی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

چکیده ای از بیوگرافی یوسف زمانی

نام: یوسف زمانی

تاریخ تولد: ۱۴ تیر ۱۳۷۱

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

رشته تحصیلی: استودیو 

حرفه: خواننده و آهنگساز

بیوگرافی یوسف زمانی

بیوگرافی یوسف زمانی

یوسف زمانی خواننده پاپ در تاریخ ۱۴ تیر سال ۷۱ در تهران به دنیا آمد. این خواننده جوان  از هنگام وارد شدن به دنیای موسیقی و پخش اولین آهنگ خود زمانی نگذشت تا به چهره ایی دوست داشتنی بین دوره ای هایش تبدیل شود.

یوسف زمانی هنگام ورودش به کار موسیقی با مخالفت بسیاری از طرف خانواده خود مواجه شد.

 

یوسف زمانی,یوسف زمانی خواننده,بیوگرافی یوسف زمانی

تحصیلات یوسف زمانی

یوسف زمانی گفته که در رشته مدیریت بازرگانی در یک دانشگاه دولتی تراز بالا قبول شده بود ولی به علت دوست داشتن بی حدش نسبت به موسیقی در این رشته ادامه تحصیل نداد و در به جای آن در رشته استودیو به تحصیل پرداخت.

یوسف زمانی می گوید که خانواده اش تا زمان طولانی با خوانندگی یوسف مخالفت می کردند تا این که یک برنامه تلویزیونی از او در دوران سربازی اش در تلویزیون پخش میشود و پس از پخش این برنامه خانواده اش دیگر مخالفتی با خوانندگی او نکردند.

یوسف زمانی میگوید پس از اینکه خانواده اش استعداد فوق العاده او را در موسیقی دیدند دست از مخالفت کشیدند و فهمیدند که موسیقی چیز جدا نشدنی از زندگی پسرشان است.

او خیلی در این زمینه موفق بوده و از زنده یاد مرتضی پاشایی به عنوان الگوی خود نام میبرد .

شباهت صدا به مرتضی پاشایی!

اما در بعضی از سایت ها، ادعا شده است که صدای یوسف زمانی تا حدی شبیه به صدای مرتضی پاشایی است و کاربران هم در این مورد نوشته اند:

“سلام یوسف جان واقعن عالی حرف نداری صداتم مثل صدای مرتضی پاشایی است و واقعا خیلی دوستت دارم.”

“سلام من دفعه اول که آهنگاتونو گوش کردم فک کردم مرتضی پاشایی هست صداتون عالیه.”

“خداوکیلی صدات عالیه”

“بعد از مرتضی نفر اول ایرانی بی تردید”

“خداوکیلی یه چیزی میگم طرفداری مرتضی ناراحت نشن ولی خدایی صدات بالاتره … تو هر کاری کنی با مرتضی مقایسه میشی سعی کن همین جور به کارت ادامه بدی … دوست دارت .. البومت شاهکاره”

البته پس از بررسی هایی که ما انجام دادیم، متوجه شدیم که کوچکترین شباهتی میان صدای یوسف زمانی و مرتضی پاشایی وجود ندارد.

بیوگرافی یوسف زمانی

وِیژگی های اخلاقی یوسف زمانی

یوسف زمانی بسیار شوخ طبع است و با اطرافیانش شوخی می کند. او می گوید:" من خیلی شوخ طبع هستم زیرا همیشه در این دنیایی که عمر آدم ها به هیچ چیز وصل نیست، دوست دارم حداقل خودم و مخاطبانم را به یک خنده ی دورهمی دعوت کنم."

یوسف زمانی,وِیژگی های اخلاقی یوسف زمانی,آلبوم یوسف زمانی

یوسف زمانی، اخلاق خود را چنین شرح می دهد: من آدم خونسردی هستم و معمولاً دیر عصبانی میشوم و یکی از مشکلاتم اینست که وقتی از کوره در میروم به سختی میتوانم خودم را کنترل کنم که این مسأله مرا اذیت می کند و امیدوارم که بتوانم خودم را کنترل کنم.

 

الگوی یوسف زمانی,یوسف زمانی,البوم یوسف زمانی

فعالیت های یوسف زمانی

یوسف زمانی از موقعی که وارد عرصه موسیقی شد از جانب خانواده خود با مخالفت زیادی روبرو بود و خانواده ی وی بطور جدی با دنبال کردن موسیقی توسط یوسف مخالفت میکردند. طبق گفته ی او، در رشته مدیریت بازرگانی در یک دانشگاه دولتی تراز بالا قبول شده بود ولی به علت علاقه فراوانی که به دنیای موسیقی داشت، در این رشته ادامه تحصیل نمیدهد و بجای آن در رشته استودیو به تحصیل میپردازد.

 

الگوی یوسف زمانی,البوم یوسف زمانی,یوسف زمانی

یوسف زمانی تأکید می کند که تا مدتی طولانی خانواده اش با خوانندگی او مشکل داشتند تا این که یک برنامه تلویزیونی از دوران سربازی او در تلویزیون پخش میشود و پس از پخش این برنامه خانواده اش با خوانندگی او دیگر مخالفتی نمیکنند. وی همچنین میگوید پس از این که خانواده اش در عرصه موسیقی استعداد بی نظیر او را دیدند دیگر مخالفتی نکردند و متوجه شدند که موسیقی جزء لاینفک زندگی پسرشان است.

علایق یوسف زمانی

یوسف زمانی در مورد علایق خود می گوید: من به رنگ آبی آسمانی علاقه دارم به علت اینکه این رنگ برای من خیلی آرامش بخش است، از بین بازیگران کشور، فرهاد اصلانی را خیلی دوست دارم و از بین بازیگران خارجی، تام هاردی را دنبال می کنم. به ورزش کردن علاقه خاصی دارم و هدفم اینست که به صورت حرفه ای، ورزش فیتنس را دنبال کنم.

 

مشهور شدن یوسف زمانی,درباره یوسف زمانی,یوسف زمانی

ترانه سرایی یوسف زمانی

یوسف زمانی درباره ی ترانه سرایی اش می گوید: من همه ترانه هایم را خودم نوشتم و فکر می کنم که هیچ کس به جز خودم نتواند برای تن صدایم ترانه بنویسد و یا هنوز کسی را که مانند من، ترانه بنویسد را پیدا نکرده ام.

 

از انتشار اولین قطعه تا مشهور شدن یوسف زمانی

اولین قطعه موسیقی یوسف زمانی در تاریخ ۱ مهر سال ۹۵ به نام زخم عاشقی منتشر گردید و دقت خیلی از مخاطبان موسیقی بعد از انتشار همین قطعه به او و صدای گرمش جلب گردید.

او قطعه های بسیاری را با صدای خود در زمینه موسیقی از سال ۹۵ تا به امروز منتشر کرده و قطعه ی شیک او در ۸ فروردین سال ۹۸ منتشر شده است. این آهنگ برای این خواننده محبوبیت بسیاری به دنبال داشته است.

او آهنگ پائیز امسال است را در ۶ مهر سال ۱۳۹۷منتشر کرد. یوسف زمانی از شروع کارش در سال ۹۵ تا انتشار آخرین قطعه اش در سال ۹۸، در مجموع ۲۱ قطعه از خود منتشر نموده است.

ازدواج و خانواده

یوسف زمانی ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. به نظر می رسد که بیشتر فعالیتش را معطوف به موسیقی کرده است.

بیوگرافی یوسف زمانی

عکس های یوسف زمانی

یوسف زمانی,یوسف زمانی خواننده,بیوگرافی یوسف زمانی

یوسف زمانی خواننده معروف ایرانی

یوسف زمانی,یوسف زمانی خواننده,بیوگرافی یوسف زمانی

خصوصیت های اخلاقی یوسف زمانی

یوسف زمانی,یوسف زمانی خواننده,بیوگرافی یوسف زمانی

تصاویر یوسف زمانی

یوسف زمانی,یوسف زمانی خواننده,بیوگرافی یوسف زمانی

عکس های یوسف زمانی

یوسف زمانی,یوسف زمانی خواننده,بیوگرافی یوسف زمانی

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :