بیوگرافی حامد برادران آهنگ ساز و خواننده ایرانی+عکس
در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به بیوگرافی حامد برادران آهنگساز و تنظیم کننده مشهور کشورمان خواهیم پرداخت و تصاویر آن را مشاهده خواهید کرد

آکاایران: حامد برادران یکی از تنظیم کننده، آهنگساز و خواننده معروف و سرشناس سبک پاپ کشورمان میباشد که بیشتر با همکاری خود با بهنام بانی شناخته میشود، نام وی را در اکثر موزیک ها بعنوان تنظیم کننده میشنویم، اما جالب اسـت بدانید کـه حامد برادران بوده کـه خیلی از خوانندگان از جمله بهنام بانی رابه شهرت امروز رسانده اسـت. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به بیوگرافی کامل وی خواهیم پرداخت و بهترین تک آهنگ ها و تنظیم های وی را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چکیده ای از بیوگرافی حامد برادران

نام : حامد برادران

تولد : 23 خرداد سال 1370 تهران

تحصیلات : لیسانس رشته ی مهندسی صنایع

حرفه : آهنگسازها، تنظیم کننده ها و خواننده

سالهای فعالیت : سال 1386 تا کنون

بیوگرافی حامد برادران

بعد از همکاری حامد برادران با بهنام بانی بود که نام او را در اغلب موزیک ها به عنوان تنظیم کننده، می شنویم. البته ناگفته نماند حامد برادران بود که سبب شد بسیاری از خواننده ها مثل بهنام بانی، مشهور شوند.

حامد برادران «زادهٔ ۲۳ خرداد ۱۳۷۰ – تهران» خواننده و آهنگساز و تنظیم کننده و تهیه‌کننده موسیقی پاپ ایرانی اسـت. تحصیلات وی مهندسی صنایع میباشد اما بدلیل علاقه بـه موسیقی دراین حرفه فعالیت دارد. پدرش صدای خوبی داشت، حامد موسیقی را بـه‌ صورت تجربی شروع کرد و حالا خواننده نیز شده اسـت.

بیوگرافی حامد برادران و همسرش + عکس های حامد برادران + مصاحبه و اینستاگرام

وی فعالیت حرفه اي خودرا از سال 1386 آغاز کرد و با خواننده‌هاي پاپ از جمله: بهنام بانی، سینا شعبانخانی، محمد علیزاده، خشایار اعتمادی، محمدرضا گلزار، علیرضا طلیسچی، بهنام صفوی، شهاب رمضان، مهدی احمدوند، میثم ابراهیمی، سامان جلیلی همکاری داشته اشت.

بیوگرافی حامد برادران و همسرش + عکس های حامد برادران + مصاحبه و اینستاگرام

حامد در بهار 1395 با محمدرضا گلزار آشنا شد و رهبری ارکسترش را پذیرفت هم چنین در تابستان 1395 بعنوان مدیر هنری بهنام بانی مشغول کار شد. وی بعنوان پرودوسر موسیقی در ایران فعالیت دارد. نخستین ساخته حامد برادران موزیک جادوی خاص با صدای سینا شعبانخانی بود.

شروع موسیقی بدون کلاس

حامد برادران، به صورت تجربی موسیقی را یاد گرفت. خودش می گوید: من به طور حرفه ای، گیتار و پیانو می زنم و با سایر سازهای موسیقی هم آشنا هستم. اما از تمام این سازها فقط در کارهایم استفاده می کنم و به طور حرفه ای به نوازندگی نمی پردازم.

بیوگرافی حامد برادران و همسرش + عکس های حامد برادران + مصاحبه و اینستاگرام

از خوانندگی حامد برادران تا تنظیم آهنگ

برادران می گوید: من با اینکه سن کمی داشتم خوانندگی را شروع کردم. در واقع شروع ورود من به عرصه ی موسیقی با خوانندگی بود. من ابتدا چند قطعه خواندم و منتشر کردم و هم تنظیم و هم آهنگسازی آن ها را خودم انجام دادم. به دلیل اینکه شنوندگان، استقبال خوبی از قطعاتم داشتند کم کم افراد زیادی به دنبالم آمدند تا من موسیقی کارهایشان را انجام دهم.

این موضوع سبب شد که من کم کم از خوانندگی دور شوم و تمرکزم را روی ساخت موسیقی و تنظیم آن بگذارم و امروزه به عنوان یک تنظیم کننده و آهنگساز معرفی شوم.

اولین تنظیم حامد برادران تا به شهرت رسیدنش

شروع فعالیت برادران، به عنوان تنظیم کننده، به همکاری او با امید علومی برمی گردد. وی در سال 1386 اولین تنظیم آهنگ خود را برای امید علومی انجام داد. سپس او همکاری خود با سینا شعبانخانی را شروع کرد آن ها در سال 1390 قطعه ای به نام جادوی خاص را منتشر کردند که با این قطعه، هر دو نفر، به شهرت زیادی دست یافتند.

مهدی احمدوند و حامد برادران, اهنگ حامد برادران, اینستاگرام حامد برادران

شروع فعالیت های حامد برادران بعد از مشهور شدن

بعد از همکاری او با سینا شعبانخانی و مشهور شدنش، خواننده های پاپ و معروف کشور ما به سراغ او رفتند و او با بسیاری از آن ها همکاری داشت که از جمله ی آن ها می توان به خشایار اعتمادی، محمدرضا گلزار، مهدی احمدوند، شهاب رمضان، محمد علیزاده و ... اشاره نمود.

از رهبری ارکستر محمدرضا گلزار تا همکاری با بهنام بانی

حامد برادران در سال 1395 با محمدرضا گلزار آشنا شد و موفق شد رهبری ارکستر او را بر عهده بگیرد. او همچنین در همین سال، همکاری خود را بهنام بانی را شروع کرد و به عنوان مدیر هنری او مشغول به کار شد.

حامد برادران، به عنوان رهبر ارکستر محمدرضا گلزار موفق شد به اجراهای مختلفی در شهرهای مختلف کشور بپردازد. اولین همکاری او با محمدرضا گلزار به عنوان رهبری ارکسترش به کنسرت گلزار در بندر عباس برمی گردد. محمدرضا گلزار به همراه حامد برادران، در این کنسرت به اجرای موسیقی های مختلفی همچون دلم شکست، بهت عادت کردم و نگو نه پرداختند.

آن ها بعد از این اجرای موفق، در شهرهای دیگری همچون رشت، تهران، خرم آباد، رامسر، اصفهان و کرمان به اجرا پرداختند. در حال حاضر، او به عنوان تهیه کننده ی موسیقی یا پرودیوسر موسیقی در ایران مشغول به کار می باشد.

اهنگ حامد برادران, اینستاگرام حامد برادران, دانلود آهنگ حامد برادران

حامد برادران؛ رهبر ارکستر بهنام بانی

او فقط رهبر ارکستر محمدرضا گلزار نبود. از دیگر فعالیت های هنری اش، رهبری ارکستر بهنام بانی است که به همراه او نخستین کنسرت بهنام بانی را در تهران اجرا کردند. آن ها در این کنسرت،موزیک های مختلفی همچون من دیوونم، همه ی دنیام، اخماتو وا کن، علاقه خاص، چه بخوای چه نخوای، عاشقم کرده و چندین قطعه ی دیگری را اجرا کردند که تهیه کنندگی یا Music Producer تمام این قطعات بر عهده ی حامد برادران بود.

 

سلیقه موسیقی حامد برادران

خودش می گوید: من همه ی موسیقی ها را گوش می دهم. از جمله موسیقی هایی که اغلب به آن ها گوش می دهد موسیقی های روز دنیا است. همچنین من اکثر مقالات موسیقی را مطالعه می کند و 90 درصد قطعه های موسیقی که در ایران منتشر می شود چه مشهور باشند و چه نه را گوش می دهم.

 حامد برادران و همسرش, حامد برادران خواننده, حامد برادران

خوانندگی حامد برادران

حامد در مورد ادامه ی خوانندگی اش می گوید خودم به شخصه دوست دارم پشتوانه ی خوبی داشته باشم. به همین دلیل تصمیم گرفته ام در فاصله های زمانی کم، قطعه هایی را به صورت تک آهنگ منتشر کنم. تا ببینم این تک آهنگ ها چه بازخوردی دارند و چگونه مورد استقبال قرار می گیرند. نوع بازخورد این تک آهنگ ها به من راه درست و صحیح را نشان می دهند و مشخص می کنند که آیا می توان این راه را دنبال کرد یا خیر.

 

وضعیت تاهل حامد برادران 

حامد متولد  مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است.

 

بهترین تک آهنگ های حامد برادران

• در سال 2015 قطعه ی تورو دوست دارم

• در سال 2015 قطعه ی ای کاش

• قطعه ی  بهت عادت کردم سال 2016

• قطعه ی  تو به شدت خاصی سال 2016

• قطعه ی  بهت عادت کردم سال 2016

• قطعه ی  دل دل نکن سال 2017

• قطعه ی بعد تو سال 2017

 

حامد برادران خواننده, حامد برادران, بیوگرافی حامد برادران

بهترین آهنگسازی و تنظیم آهنگ های حامد برادران

از مهم ترین تنظیمات برادران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• جادوی خاص/ سینا شعبانخانی سال 2013

• نگو نه/ محمدرضا گلزار سال 2016

• بگو آره/ محمدرضا گلزار سال 2016

• علاقه خاص/ بهنام بانی سال 2016

• من یه دیوونم/ بهنام بانی سال 2016

• چی بگم/ بهنام بانی سال 2017

• عاشقم کرده/ بهنام بانی سال 2017

• و ...

بیوگرافی حامد برادران, مهدی احمدوند و حامد برادران, اهنگ حامد برادران

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :