زندگی نامه پدرام پالیز آهنگساز و خواننده جوان ایران+ عکس
پدرام پالیز از خواننده پاپ در سال 1385 فعالیت رسمی خودرا در زمینه موسیقی با تولید اثری بعنوان خواننده و آهنگساز آغاز نموده و تاکنون موفق به ارائه 13 اثر رسمی ب

دانلود آهنگ پدرام پالیز به نام حالم بده

آکاایران: پدرام پالیز سال 1368 در اصفهان متولد شده است، خواننده و آهنگساز است. از همان کودکی به موسیقی سنتی علاقه خیلی زیاد داشت و از سن 6سالگی به خوانندگی علاقه پیدا کرد. با اینکه خیلی از مردم هنوز او را نمیشناسند اما وی حدود 16 سال است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به بیوگرافی وی خواهیم پرداخت و تصاویر بیشتری از پدرام را مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

چکیده ای از بیوگرافی پدرام پالیز 

نام: پدرام پالیز 

متولد : 1368

ملیت : ایران

محل تولد : ایران - اصفهان 

حرفه: خواننده پاپ، آهنگ ساز

 

بیوگرافی پدرام پالیز

پدرام پالیز سال 1368 در اصفهان به دنیا آمده است، خواننده و آهنگساز است. از همان کودکی به موسیقی سنتی علاقه بسیار زیاد داشت و از سن 6سالگی به خوانندگی علاقه پیدا کرد. با اینکه بسیاری از افراد هنوز او را نمیشناسند ولی او حدود 15 سال است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد.

پدرام پالی در 15–16 سالگی بعد از پایان هنرستان با ترانه و ترانه‌سرایی آشنا گردید و بعد از آن سبک موسیقی سنتی را انتخاب کرد. او در کنار دنبال کردن موسیقی به صورت حرفه‌ای به ترانه‌سرایی پرداخت. آنگاه با چند کار نیمه‌حرفه‌ای با گروهی موسوم به داروگ فعالیت هنری خود را ادامه داد.

شروع فعالیت موسیقی پدرام پالیز

از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه موسیقی به طور حرفه ای آغاز کرد. پدرام پالیز از خواننده پاپ در سال 1385 فعالیت رسمی خودرا در زمینه موسیقی با تولید اثری بعنوان  خواننده و آهنگساز شروع کرده و تا به حال موفق به ارائه 13 اثر رسمی به مخاطبان شده است.

وی از هنرمندان اثر گذار بر روند فعالیت هنری خود را محمدرضا شجریان، همایون شجریان، امین حیایی و کیهان کلهر می داند و در تولید آثار خود از این هنرمندان الهام می گیرد و ایشان را اساتید معنوی خود میداند و هدف از وارد شدن به دنیای موسیقی را ارائه موسیقی ایرانی به موسیقی جهان عنوان کرد و در آثار خود اشعاری از حافظ و مولانا را استفاده کرده است.

بیشتر ترانه های پالیز را دنیا کندری سروده و به گفته او قلم  و احساس این شاعر به حس و حال پدرام پالیز خیلی نزدیک است. از جمله آهنگسازان و تنظیم کنندگانی که تاکنون با او همکاری داشته اند می توان به رضا تاجبخش، پوریا حیدری، امیرمیلاد نیکزاد، مسعود جهانی، مهدی یغمایی، زنده یاد ناصر فرهودی و یاشار خسروی اشاره کرد. پدرام پالیز که با قطعه "اول مجلس " و "زیبای من" شناخته شد تمرینات تئاتری خود را در ایجاد قدرت صدایی و خوانندگی خود مفید دانسته و تاکنون بارها در اجراهای گوناگون بر روی صحنه حاضر شده است.

از جمله آهنگسازان و تنظیم کنندگانی که تاکنون با او همکاری داشته اند می توان به رضا تاجبخش ، پوریا حیدری، امیر میلاد نیکزاد، مسعود جهانی، مهدی یغمایی، زنده یاد ناصر فرهودی و یاشار خسروی اشاره کرد.

ازدواج پدرام پالیز

این هنرمند تا جایی که اطلاع داریم هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

تصاویر پدرام پالیز

بیوگرافی پدرام پالیز, پدرام پالیز, پدرام پالیز خواننده و آهنگساز

پدرام پالیز خواننده و آهنگساز

بیوگرافی پدرام پالیز, پدرام پالیز,زندگینامه پدرام پالیز

بیوگرافی پدرام پالیز خواننده و آهنگساز

بیوگرافی پدرام پالیز, پدرام پالیز, پدرام پالیز خواننده و آهنگساز

بیو پدرام پالیز

بیوگرافی پدرام پالیز, پدرام پالیز,ازدواج پدرام پالیز

شروع فعالیت موسیقی پدرام پالیز

بیوگرافی پدرام پالیز, پدرام پالیز,شروع فعالیت موسیقی پدرام پالیز

زندگی نامه پدرام پالیز

بیوگرافی پدرام پالیز, پدرام پالیز,تصاویر پدرام پالیز

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :