بیوگرافی کامل و خواندنی از مهراد جم+عکس
 محسن سعیدی کیا با نام هنری و ملقب به مهراد جم ، جدیدترین خواننده موسیقی پاپ کشور است که با انتشار یک قطعه آهنگ و جلب توجه نسل جوان راهی را که دیگر خوانندگان در

مهراد جم بعدت، دانلود آهنگ جدید مهراد جم بعدت + متن ترانه in 2020 ...

بازار موسیقی پاپ، این روزها شاهد استعداد های خاص و متفاوتی است به طوری که از جوان ترین فرد گرفته تا مسن ترین فرد، مشغول ترانه سرایی و شکوفایی صدای خود هستند. محسن سعیدی کیا با نام هنری و ملقب به مهراد جم ، جدیدترین خواننده موسیقی پاپ کشور است که با انتشار یک قطعه آهنگ و جلب توجه نسل جوان راهی را که دیگر خوانندگان در طی سال ها پیموده اند را یک شبه، پیمود و موفقیت های بسیاری را بدست آورد.

 

چکیده ای از بیوگرافی مهراد جم :

نام اصلی : محسن سعیدی کیا 

متولد : 1376/05/14 آبادان

ملیت: ایرانی

حرفه : خواننده، ترانه‌ سرا،آهنگساز 

سال های فعالیت : 1397 تا کنون

 

محسن سعیدی کیا با نام هنری مهراد جم متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان است. در حال حاضر مهراد جم ساکن تهران می باشد. اولین فعالیت هنری به صورت جدی مهراد جم ترانه‌ سرایی و آهنگ سازی قطعه میثم ابراهیمی به نام «جان جان» در بهمن سال ۹۷ است. سپس مهراد جم در 9 اردیبهشت 1398 وقتی 22 ساله بود اولین قطعه خود بنام شمال را منتشر کرد و قطعه بعدی مهراد جم هم به نام «غمت نباشه»، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شد، یعنی ۲۱ روز بعد از انتشار نخستین تک آهنگش. به این ترتیب او در فاصله زمانی کمتر از یک ماه و با داشتن فقط دو آهنگ توانست در شبکه های اجتماعی معروف شود.

 

از بازیگری تا خوانندگی 

از همان دوران نوجوانی بسیار فعال و با استعداد بوده به طوری که در سن 14 سالگی برای نخستین بار در سریال، چای شیرین به کارگردانی پیمان ماندگار ایفای نقش کرده و از اولین حرکت های هنری او به حساب می آید گاهی اوقات در این مجموعه به آواز خوانی می پرداخت که از بعد دیگر نیز مورد توجه دست اندرکاران قرار گرفت و بسیاری دوست داشتند، او در آینده نزدیک وارد عرصه موسیقی، خوانندگی شود 

مهاجرت به تهران

سرآغاز مهاجرت به تهران از همکاری با مسعود جهانی و هادی حسینی کلید میخورد. پس از ملاقات این 3 نفر، هادی حسینی و مسعود جهانی بیشتر روی شعر و هنر تنظیم او مانور میدهند و او را برای این قسمت از استودیو مد نظر داشتند، اما با گذشت زمان و تمرین بیشتر روی صدا، کم کم مهراد جم را برای خوانندگی نیز آماده میکنند. اولین جایی که اسم مهراد جم شنیده میشود، در بهمن 97 بود که ترانه جان جان میثم ابراهیمی را سرود و این آهنگ هیت شد و نام مهراد جم کم کم به گوش شنیده شد.

 

شروع زندگی حرفه‌ای

سرانجام در اردیبهشت 98 و در 22 سالگی، اولین آهنگ حرفه‌ای و رسمی خود به نام شمال را منتشر کرد که مصرع با تو تو راه شمال، در مدت کوتاهی در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شد. از طرفی حمایت همه جانبه مسعود جهانی و تیم او باعث بیشتر دیده شدن او شد. در کمتر از 1 ماه و در انتهای اردیبهشت مهراد جم قطعه عاشقانه غمت نباشه را منتشر کرد که توانست بسیار هیت شود و در فضای مجازی بسیار محبوب شود و تعداد فالوورهای او در شبکه اجتماعی به صورت نمایی رشد کند.

پدر معنوی مهراد جم

مهراد جم خیلی از مسیر موفقیت خود را مدیون مسعود جهانی است. حمایت‌های مسعود جهانی از مهراد جم چه در فضای مجازی چه در دنیای واقعی باعث شده تا خیلی ها او را پدر معنوی مهراد جم بدانند و بارها شده است که مهراد جم در استوری‌ها و پست های خود او را با لفظ پدر خطاب کرده است.

 

مسیر موفقیت

پس از دو قطعه موفقیت آمیز، قطعه شیک و پیک در تیر 98 منتشر شد که با حمایت خوانندگان و بازیگران معروفی چون محمد علیزاده، آرش ای پی، امین حیایی و ... همراه شد و باعث شد تا نام و شهرت مهراد جم فراتر رود. پس از آن بود که کم کم همکاری‌های او با دیگر هنرمندان بیشتر شد و در تنظیم و حتی ترانه سرایی با دیگر خوانندگان همکاری میکرد. همکاری با آرش و مسیح، میثم ابراهیمی، دانوش و دیگر خوانندگان باعث محبوبیت و شهرت بیشتر او شده است.

پس از معروفیت بسیار در یک اتفاق خوشایند برای او، تیتراژ برنامه شب یلدای فرمول یک به او و تیم مسعود جهانی سپرده شد که حاصل آن آهنگ زیبای گل شقایق بود که بسیار خانوادگی و دوست داشتنی بود و اولین بار صدای مهراد جم از تلویزیون ملی پخش شد.

یکی دیگر از کارهای ملی مهراد جم، پس از شهادت سردار سلیمانی به وقوع پیوست که آهنگ سردار با شعری از یاحا کاشانی و مهدی امامی و موسیقی مهدی جهانی منتشر کرد و ارادت و علاقه خود را به این سردار رشید سپاه اسلام نشان داد.

 

شروع کنسرت‌های پرحاشیه

پس از موفقیت در انتشار آهنگ‌ها و با حمایت مسعود جهانی و هادی حسینی توانست اولین مجوز کنسرت خود را بگیرد و اولین کنسرت خود را در کیش برگزار کرد که این کنسرت با حواشی زیادی از جمله لباس وی و حتی دادزدن‌های بی مورد او همراه بود که پس از ایرادات وارد شده و در کنسرت دوم همه چی عادی و فوق العاده برگزار شد. وی کنسرت بعدی خود را در زادگاهش آبادان برگزار کرد که بلیط‌های با سرعت زیادی فروش رفت و به اتمام رسید.

 

حضور در تلویزیون ملی

یکی دیگر از اتفاقات خوب در مسیر شهرت وی، حضور در برنامه شب عید ف

مهداد جم و همسرش, مهراد جم جدید

در حال حاضر مهراد جم در حال انتشار ترک های بیشتر و اجرای کنسرت های مختلف می باشد. یک خواننده برای اینکه بتواند محبوب شود علاوه بر صدای خوب نیازمند قدرت اجرا بالا است در غیر این صورت امکان پیشرفت محدود خواهد شد و در این راستا مهراد با دارا بودن هر دو توانایی و استعداد توانسته است در کوتاهترین مدت زمان موفقیت بسیاری را نصیب خود کند و گام موثری برای پیشرفت در این زمینه بردارد.

مهراد جم اولین کنسرتش را در بهمن سال 98 در جزیره کیش برگزار کرد که با حواشی بسیار زیادی روبرو شد. او به دلیل حرکات عجیب و داد زدنهای بدون دلیل بسیار جلب توجه کرد و در کل می توان گفت که این کنسرت زیاد جالب نبود!

 

مهراد جم و همسرش, مهراد جم جدید

 

معروفیت با آهنگ شمال 

در اردیبهشت 1398 اولین آهنگ حرفه ای و رسمی خود را با نام شمال را منتشر کرد که بخشی از متن محبوب با تو تو راه شمال، طولی نکشید این قطعه اهنگ مثل بمب در کل شبکه های اجتماعی فراگیر شد و از طرفی حمایت بی دریغ تیم بزرگ مسعود جهانی بیشتر باعث دیده شدن او شد در مدت طول کمتر از یک ماه با انتشار دو تک آهنگ خود را مطرح کرد و نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

حضور در برنامه فرمول 

یک یکی از اتفاقات خوب زندگی ایشان دعوت شدن به برنامه فرمول یک به مجری گری علی ضیا بوده که شب عید از شبکه یک ملی پخش شد و بینندگان با حضور او در شبکه تلویزیون ملی بسیار استقبال کردند

او همچنین شب یلدای امسال، خوانندگی تیتراژ برنامه «فرمول یک» را تجربه کرد.

مهراد جم خواننده

سبک خوانندگی مهراد جم : 

مهراد جم ترجیح داده است که سبک آهنگ هایش به رپ خوان های زیرزمینی نزدیک باشد ولی در بررسی های بیشتر توسط افراد مجرب مشخص می شود که در واقع سبک خوانندگی مهراد جم یک سبک جدید نمی باشد بلکه مخلوطی از سایر سبک های رپ بوده که با مهارت ویژه ای در هم آمیخته شده است.

مدیریت برنامه ها و تنظیم آهنگ های مهراد جم را هادی حسینی و مسعود جهانی انجام می دهند و در ترانه شیک و پیک محمد علیزاده نیز همکاری کرده است.

جم با مسیح و آرش عدل پرور نیز در زمینه موسیقی همکاری داشته است.

 

وضعیت تاهل مهراد جم :

مهراد جم مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

 

مهراد جم و همسرش, مهراد جم جدید

عکسهای جدید مهراد جم

 

آهنگ های مهراد جم :

غمت نباشه

شمال

گل بی گلدون

شیک و پیک

خیالت راحت

چتر

هواییتم

بارون میزنه نم نم

سردار

گل شقایق

خوابم برد

اون چشات

تیتراژ برنامه شب یلدا علی ضیا

نباشی دلم میگیره

دلمو بردی

بارون بباره

بدون تو شبا همش خرابه حالم

عشق یعنی چشمای مستت

تو دلم انبار باروته

به یاد قدیم

سخن آخر

این خواننده جوان این روزها سخت در حال تلاش برای پیشرفت و بالا رفتن از نردبان موفقیت است و قطعا هم با این همه تلاش میتواند موفق شود. صدای مهراد جم هنوز به پختگی کامل نرسیده است و ایراداتی به او وارد است که اگر نتواند آنها را برطرف کند و هنر خود را بهبود ببخشد، ممکن است به سرانجام خیلی از خوانندگان مصرفی دیگر دچار شود که امیدواریم بتواند با تمرین و ممارست فراوان ایرادات خود را رفع نماید و قله‌های موفقیت را فتح نماید.

مهراد جم و همسرش, مهراد جم جدید

مهراد جم ، مسعود جهانی و هادی حسینی

مهراد جم و همسرش, مهراد جم جدید

مهراد جم

مهراد جم و همسرش, مهراد جم جدید

عکس های جدید مهراد جم

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :