قلعه‌نویی: چرا همه شفافیت‌ها برای من و دایی است؟ - بیوگرافی ورزشکاران
اظهارات امیر قلعه‌نویی در اولین جلسه تمرینی تیم فوتبال استقلال در سال 94 سرمربی تیم فوتبال استقلال امیرقلعه نویی,استقلال تهران,اخبار ورزشی


سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بحث جهانبخش و آزمون به نظرم یک بهانه است و آنهایی که به جای نظرسنجی نظرسازی می‌کنند باید پاسخگوی مردم باشند.

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی در اولین جلسه تمرینی تیم فوتبال استقلال در سال ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای مردم ایران و تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: شما هنوز اجازه ندادید تا ببینیم تمرینات ما چه خبر است اما اولین هدف ما در سال جدید قهرمانی است و درست است که بازی آخرمان را در لیگ برتر باختیم و چهار امتیاز عقب هستیم اما هنوز 21 امتیاز دیگر باقی مانده و شرایط می‌تواند تغییر کند.

وی افزود: من امیدوار هستم بازیکنان تیمم هدفی را که من دارم لمس کنند و ان شالله این شکستی را که متحمل شدیم جبران کرده و به روزهای بهتر و قهرمانی فکر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا هدفش با این تیم قهرمانی خواهد بود یا خیر گفت: شک نکنید که هدف ما قهرمانی است.

به گزارش فارس، وی در پاسخ به این سوال که در ابتدای سال اتفاقاتی پیرامون تیم ملی مثل خبر جدایی کارلوس کی‌روش مطرح شد و شما این مسئله را چطور ارزیابی می‌کنید که سرمربی استقلال پاسخ داد من نمی‌دانم شرایط و اتفاقات چیست و آنهایی که مسئولیت دارند باید پاسخگو باشند. کسانی که تیم ملی را در این چند سال رصد کردند پیگیر مسئله خواهند بود ولی اگر مشکلی وجود دارد بهتر است مسئولان شفاف آن را توضیح بدهند.اگر اتفاقی افتاده باید برای مردم بازگو شود و فقط این گونه نباشد که قراردادهای قلعه‌نویی و دایی یا استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها شفاف‌سازی شود.

سرمربی استقلال تاکید کرد: فکر می‌کنم همه ارکان فوتبال باید در موردشان شفافیت صورت گیرد و مسئولان بیایند و بگویند چرا کی‌روش از تیم ملی می‌رود البته این روزها عده‌ای به جای نظرسنجی نظرسازی می‌کنند و فکر می‌کنم همانها باید همه چیز را به مردم شفاف بگویند. اگر من قلعه‌نویی یا اهالی فوتبال بدانیم مشکل چیست خوب می‌شود. اگر مشکلی بوده باید با آن برخورد شود و اگر نه اجازه بدهند آقای کی‌روش به کارش ادامه بدهد.

خبرنگاری گفت: ظاهرا مشکل بر سر جهانبخش و آزمون بوده که قلعه‌نویی پاسخ داد اول از همه که باید بگویم بازی‌های تیم ملی امید در اولویت است. به طور مثال اگر سرمربی تیم امید که محدودیت سنی هم دارد جهانبخش و آزمون را انتخاب نکند در مورد دیگران به مشکل خواهد خورد ضمن آنکه بازی‌های تیم ملی بزرگسالان دوستانه است و اولویت اینجا با تیم ملی امید است.

وی افزود: مورد دوم این است که فکر نمی‌کنم مشکل جهانبخش و آزمون باشد و مسئله به این چیزها ارتباطی پیدا نمی‌کند مگر اینکه اینها بهانه باشد. به نظرم مسئولان کشور باید به این مسئله ورود کنند و این نباشد که فقط امیر قلعه‌نویی مورد هدف همه حملات قرار بگیرد چون می‌خواهد حرف حق را بزند.

سرمربی استقلال در پایان صحبت‌هایش تاکید کرد: همان‌هایی که حالا رفته‌اند و با کارهایشان دردسر درست کرده‌اند حالا باید پاسخگو باشند. فکر می‌کنم در مورد این موضوع باید شفاف‌سازی عمومی صورت بگیرد و مردم باید بدانند چرا وقتی کارلوس کی‌روش را دوست دارند او باید برود

اخبار ورزشی - فارس

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :