مشکل شخصی با گودرزی، قلعه‌نویی، کفاشیان، درخشان و رحمتی ندارم
کی‌روش: هیچگاه نمی‌توانم از صمیم قلب با ایران خداحافظی کنم/ برمی‌گردم اما آینده در دست خداوند است

سرمربی تیم ملی فوتبال در واپسین ساعات سال ۹۳ اعلام کرد که هیچگاه نمی‌تواند با مردم ایران خداحافظی کند زیرا به آنها تعلق خاطر دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش با حضور در برنامه ویژه سال تحویل شبکه 3 سیما در گفت‌وگو با احسان علیخانی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: امشب به خاطر سال تحویل ایرانی به همه نوروز مبارک می‌گویم و در این سال برای همه ملت ایران آرزوی سلامتی می‌کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا با این رفتار ایرانی‌گونه حرف از رفتن شما زده می‌شود، گفت: امشب باید شب خوشی برای مردم ایران باشد و به شخصه من و تمام اعضای تیم ملی با تمرکز کامل به دیدار با شیلی و سوئد فکر خواهیم کرد.

کی‌روش گفت: در خصوص اخبار دیگر باید بگویم که این اتفاق صلح دوباره‌ای را برای فوتبال ایران رقم خواهد زد از صمیم قلب امیدوارم این قدم، قدم بهتری باشد و با شور و انگیزه‌ایی که در بین ایرانی‌ها می‌بینیم می‌توانیم بهترین تیم آسیا باشیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سؤال که یعنی با این صحبت‌ها با مردم ایران خداحافظی می‌کنید، گفت: من هیچگاه نمی‌توانم از صمیم قلب با مردم ایران خداحافظی کنم چون احساساتم به آنها تعلق دارد. البته این خبر صبح امروز توسط علی کفاشیان اعلام شد و فکر می‌کنم دوران جدیدی برای فوتبال ایران روشن خواهد شد. از صمیم قلب امیدوارم بهترین اتفاقات برای ایران رخ بدهد و ایران را در جام جهانی 2018 روسیه ببینم.

به گزارش فارس، علیخانی با اشاره به احساسات و عواطف ملت ایران و درخواست‌های آنها برای ماندن کی‌روش از او خواست که در تیم ملی باقی بماند که سرمربی تیم ملی پاسخ داد: اتفاقاً این تنها دلیلی بود که من به ایران آمدم و با فدراسیون فوتبال ایران کار کردم اما تصمیم جدید از دستان من خارج است و امیدوارم خداوند در این شب عزیز به همه کمک کند تا ما بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم.

کی‌روش همچنین در خصوص ایرانی‌ها و خلق و خوی آنها نیز گفت: در وهله اول تاریخ و قدمت و همچنین سنت ایران من را شگفت‌زده کرده و وقتی پرسپولیس و تخت جمشید را دیدم در شیراز متحیر شده بودم. من به کشورهای زیادی سفر کرده‌ام اما صلح و صفا و زندگی اقوام ایرانی را در هیچ‌ کجا ندیده‌ام و امیدوارم این صلح که مهم‌ترین مسئله هم هست در ایران ادامه داشته باشد.

به گزارش فارس مجری برنامه اعلام کرد که یک شرکت به سرمربی تیم ملی هدیه داده و او دوست دارد این هدیه را به چه کسی بدهد و آیا می‌خواهد این هدیه را به قلعه‌نویی، درخشان، کفاشیان، گودرزی و یا رحمتی بدهد که کی‌روش پاسخ داد: اول از همه که احتیاجی نیست چیزی برای آنها بفرستم چون من مشکل شخصی با هیچ کدام از این عزیزان ندارم فقط اجازه می‌خواهم این کادویی را که برای من در نظر گرفته‌ام منصفانه به نماینده کودکان بی‌سرپرست موسسه امام رضا (ع) تقدیم کنم چرا که آنها در طول برگزاری مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا اسپانسر معنوی تیم ملی ایران بودند. من این کادو را به نماینده این مؤسسه اهدا می‌کنم که نامش (بهرام پیکاسو) است او بدون دست برای من نقاشی کشید که همیشه آن نقاشی را در اتاقم نصب می‌کنم و در ذهنم حرکت او باقی مانده است.

کی‌روش  در پاسخ به این سؤال که آیا یک درصد هم احتمال ندارد بعد از بازی با سوئد و شیلی به ایران برگردد، گفت: مطمئناً به ایران برمی‌گردم ولی آینده در دست خداوند است.

به گزارش فارس در پایان حضور سرمربی تیم ملی در این برنامه تلویزیونی به وی آجیل ایرانی اهدا شد.

اخبار ورزشی - فارس

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :