اینستالوژی مهراب قاسم خانی - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
اینستالوژی مهراب قاسم خانی اینستالوژی,مهراب قاسم خانی,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها
روزنامه هفت صبح - -رضا مهدوی:

مرور اجمالی

  • آدرس: mehrab_ghasemkhani
  • دنبال کننده ها: 181k
  • دنبال رونده: 285
  • تصاویر ارسالی: 685
  • کسب لایک میانگین پست های اخیر: 8.86k
  • کامنت های دریافتی میانگین پست های اخیر: 161
  • نتایج جستجوی «اسم + اینستاگرام»: حدود 350,000 صفحه
  • کامنت تصادفی: آقا اون تی شرت کامیک ها رو از کجا می گیری؟؟

اینستالوژی مهراب قاسم خانی اینستالوژی,مهراب قاسم خانی,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


تحلیل شهرت


مهراب قاسم خانی خیلی به معرفی نیاز ندارد. فقط برای اینکه با برادرش پیمان، اشتباه نگیرید، «سیبیل» بلند و به قول یکی از هوادارانش در اینستاگرام، «سیبیل ملی» او را به عنوان نشانه به یاد بیاورید.

برای یادآوری و تشخیص بهتر این دو برادر، سن و سال و همسران هنرمندانشان هم راه دیگری است. مهراب متولد 50، همسر شقایق دهقان است و پیمان متولد 44 و همسر بهاره رهنماست. برادران قاسم خانی با فیلمنامه هایی که برای سریال های مهران مدیری نوشتند به شهرت رسیدند و برای خیلی ها این دو برادر یادآور تیتراژ پایانی «پاورچین»، «نقطه چین» و «مرد هزار چهره» هستند.

تحلیل عکس ها


همانطور که در معرفی مهراب از برادر، همسر و همسر برادرش نام بردیم، در صفحه اینستای او هم «خانواده» حرف اول و آخر را می زند. هر چقدر رابطه خانوادگی کسی با مهراب نزدیک باشد، عکس های بیشتری هم از او در صفحه اش پیدا می شود. با این اوصاف مشخص است که در این صفحه عکس های شقایق دهقان، نویان هفت ساله و نیروانا 17 ساله از هر عکس دیگری بیشتر دیده می شود.

بعد از اینها، عکس های پیمان و بهاره رهنما، عکس های قدیمی از خانواده و حتی عکسی از پسرخاله و پسردایی مهراب در صفحه او پیدا می شود. مهراب در شرح عکسی از آنها که به عنوان شخصیت های تاثیرگذار در زندگی اش منتشر کرده است، می نویسد: «اینها پررنگ ترین خاطرات دوران کودکی من هستن. با وجود اینها هیچ وقت نیاز به دوستایِ دیگه نداشتم. اصلا فامیل یه چیز دیگه است. خوبش خیلی خوبه. خیلی خوبش که دیگه هیچی.»

وقتی اینستای مهراب را نگاه می کنیم حس ورق زدن صفحه های آلبوم خانوادگی به آدم دست می دهد که در آن از قدیمی و شخصی ترین عکس ها، مثلا هنگامی که در کودکی با مایو در کنار استخر ایستاده تا جدی ترین عکس ها در کنار پسرش دیده می شود.

حرف آخر اینکه مهراب به شدت در این صفحه خود شخصی و راحتش را دارد و اگرچه عکس های با «شلوارک» در همراهی تیم ملی برایش کلی حاشیه ساخت اما باز هم عکس های شخصی و خیلی راحت تری برای 170 هزار نفری دارد که او را دنبال می کنند.

گردآوری بیوگرافی آکاایران
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :