دسته گل هایی که سیروان و زانیار به آب دادند! - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
سیروان در تمام مصاحبه‌هایش وقتی درمورد موضوع انریکه از او پرسیده می‌شود, فقط یک جمله را به سوال‌کننده بگوید: «لطفا سوال بعدی!»,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیا

سیروان در تمام مصاحبه‌هایش وقتی درمورد موضوع انریکه از او پرسیده می‌شود، فقط یک جمله را به سوال‌کننده بگوید: «لطفا سوال بعدی!»

آنها همیشه خبر سازند. نزدیک آلبوم‌شان هم که می‌شود دیگر خیلی خوب بلدند چطور آب را گل‌آلود کنند و ماهی‌های‌شان را بگیرند. هنوز خاطره طنز تاریخی «همکاری سیروان با انریکه ایگلسیاس» را فراموش نکرده‌اید که سیروان با هوشمندی تمام راه انداخت و اعلام کرد قطعه «Stay Here Tonight» را برای انریکه ریمکیس کرده و به زودی منتشر می‌شود.

هوشمندی یک خبرنگار موسیقی باعث شد «سیروان» از دروغ کله گنده‌ای که گفته بود پشیمان شود و همیشه در تمام مصاحبه‌هایش وقتی درمورد این موضوع از او پرسیده می‌شود، فقط یک جمله را به سوال‌کننده بگوید: «لطفا سوال بعدی!». 

همین باعث شد که دوستداران موسیقی نسبت به فعالیت‌های هنری برادران خسروی حساس شوند و به مرور و در مقاطع مختلف خیلی‌ها توانستند مچ سیروان وسیروان خسروی, زانیار, خواننده پاپ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


حاشیه‌ها از کجا شروع شد؟ 
۲۴ مهر سال ۹۱ بزرگ‌ترین خبر تاریخ موسیقی ایران را در رسانه‌ها منتشر شد:

 «همکاری سیروان خسروی, زانیار, خواننده پاپ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


این قطعه در Fan  Club های او نیز منتشر خواهد شد. انتخاب انریکه به این دلیل بود که او به دلیل آثار زیبایش، در سراسر دنیا محبوبیت بالایی داشته و به ویژه در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد، همچنین امکان برقراری ارتباط با او برایم وجود داشت. قطعه «Stay Here Tonight» را نیز به این دلیل انتخاب کردم که احساس می‌کردم باوجود پتانسیل بالای ملودی‌اش، در مقایسه با سایر کارهای انریکه کمتر مورد توجه قرار گرفته است. از طرفی می‌خواستم قطعه‌ای باشد که جای کار داشته باشد و بتوان روی آن مانور داد و در واقع یک کار جدید و خوب ارائه کرد، نه یک ریمیکس معمولی و تکراری... . برادرم «زانیار» در تنظیم این قطعه خیلی به من کمک کرد و از ایده‌هایش استفاده کردم. همچنین «نیما رمضان» در این اثر به نوازندگی گیتار پرداخته است .

ماه‌ها از انتشار این خبر گذشته ولی به مرور معلوم شد که اصلا همکاری نبوده و همه این جار و جنجال‌ها صرفا یکجور بازار گرمی برای انتشار آلبوم جدید این خواننده «جاده رویا‌ها» بوده است. این اتفاق آغازی بود برای لو رفتن بسیاری از سوتی‌های این دو برادر. 

کاور نکنی، مُردی! 
همین الان دست به کار شوید و چند کلید واژه را در گوگل بزنید و کمی «سرچ» کنید: «سیروان،سیروان خسروی, زانیار, خواننده پاپ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، کاور‌ها به قدری حرفه‌ای و ریز به ریز و با حفظ جزئیات الگو‌برداری شده که هیچ‌کس فکرش را هم نمی‌کرد که این طرح یک سرقت هنری تمام عیار باشد. به مرور کار به جاهایی باریک کشده شد و حمله هواداران سیروان به طراح آلبوم شروع شد که معتقد بودند به شعورشان توهین شده است. به مرور کاور‌های دیگری هم از سیروان لو رفت که همین اتفاق برای‌شان افتاده و مو به مو از آثار چهره‌های جهانی الگو‌برداری شده بود. 

موجی که اوج گرفت. . . 
این پایان بازی نبود و موضوع از «دزدی بودن پوستر‌های آلبوم» هم بالا‌تر رفت. برخی سایت‌های دانلود با انتشار قطعاتی از بزرگان موسیقی جهان و مقایسه این آثار با برخی قطعات برادران خسروی افشا کردند که سیروان در ملودی‌سازی و تنظیم هم چقدر خوب بلد است آثار بزرگان جهان را «کاور» کند. او همچنین به الگوی خود «انریکه» وفادار مانده و در بسیاری از آثارش ردی از آثار این خواننده و سلبریتی بزرگ جهانی به چشم می‌آید. او‌‌ همان‌طور که در برابر خبر همکاری‌اش با «انریکه» سکوت کرده بود و حواشی ایجاد شده در رسانه‌ها  را بی‌جواب گذاشت، این بار نیز در قبال افشاگری سایت‌های دانلود سکوت اختیار کرد تا این موضوع به‌شدت در فضای مجازی بپیچد. 

زانیار در راه سیروان
سیروان خسروی, زانیار, خواننده پاپ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


نزدیکان به آنها اعتقاد دارند که سیروان به طرز شگفت‌انگیزی تحت تاثیرسیروان خسروی, زانیار, خواننده پاپ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


این قطعه که «دروازه‌های دنیا» نام داشت بازتاب‌ها و واکنش‌های فراوانی را در فضای مجازی به وجود آورد و سر و صداهای زیادی به‌پا کرد. اما صدا و سیما پخش این قطعه را در رسانه ملی ممنوع کرد و به مرور قطعه‌ای با صدای «سیروان خسروی» در برنامه ۹۰ و سپس در بقیه برنامه‌های ورزشی روی آنتن رفت. این قطعه «هفتاد میلیون ستاره» نام داشت که سیروان خسروی با همراهی برادرش، زانیار آن را ساخته بود و پخش چند باره این قطعه در تلویزیون باعث شد بار‌ها شنیده شود و به گوش مخاطبان برسد. 

اما فاجعه زمانی اتفاق افتاد که مشخص شد سیروان باز هم شیطنت کرده و این قطعه را از روی قطعه سرکاستی «انریکه» کاور کرده و به محض انتشار این موضوع سیروان از دسترس خارج شد و پخش آن قطعه نیز از شبکه‌های سیما ممنوع اعلام شد. Escape عنوان قطعه‌ای بود که سیروان «هفتاد ستاره» را از روی آن کپی کرده و با کلام ایرانی منتشر کرده بود تا باز هم القابی چون «سلطان کاور» و «نابغه کپی‌کاری» به سمت او روانه شود. منبع : مجله زندگی ایده آل

گردآوری بیوگرافی آکاایران
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :