واکنش رامبد جوان به اهانت مردم! - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
پس از حواشی ایجاد شده بر سر خاطره رامبد جوان از سیستان و بلوچستان در برنامه "بعضیا", وی مجبور به واکنش شد.,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


رامبد جوان به حواشی اخیر پاسخ داد. این بازیگر در مورد ادعایی مبنی بر اهانت او به مردم سیستان و بلوچستان نوشت؛ در ٢٣ سال کار کردنم براى شادی مردم،هیچ قوم و صنف و جناحى را مسخره نکردم/ با فحش‌هایی مواجه شدم که لحظه‌اى تصور کردم دشمن سر سخت ایران و ایرانى هستم!

پس از حواشی ایجاد شده بر سر خاطره رامبد جوان از سیستان و بلوچستان در برنامه "بعضیا" و واکنش نماینده این استان در مجلس که خاطره این بازیگر را توهینی به این مردم دانسته بود، رامبد جوان در اینستاگرام خود نوشت:

همتون مى دونین که من هیچوقت در طول ٢٣ سال کار کردنم براى شاد کردن وخندوندن مردم،هیچ قوم و صنف و جناحى رو مسخره نکردم و باز همتون مى دونین که چقدر شاد بودن و خندیدنتون برام مهمه و براى همین خندوانه رو ساختم. خندوانه اى که در طول ١١٥ قسمتش باعث آزردگى هیچ کس نشد.

اگر مردم سیستان بابت خاطره ى من که به نظر خودم خیلى ساده و دوست داشتنى بود(خاطره ام) ناراحت و دلگیر شدن از تک تکشون عذر مى خوام. بابتش حتى مى تونم در جاى بزرگتر از اینجا هم اعلام کنم که همه رو دوست دارم و قصد تمسخر هیچ کس رو ندارم چه برسه به یه قوم باارزش از اقوام باارزش مملکتم که بهش مى بالم.

ولى رفقاى غیور و دلگیرِمن تا حدود ٢٤ ساعت قبل همه با هم دوست بودیم و من از مهرتون لبریز ،چطور مى شه که ناگهان بابت یک شوخى که فقط یک روایت بود و نه هیچ چیز طراحى شده، همتون این همه خشمگین مى شین و من تبدیل مى شم به دشمن سیستان و سیستانى، تبدیل مى شم به دشمن فرهنگ، تبدیل مى شم به دشمن فقر و زجر و غیرت و استوارى و خشکسالى ملتى که براى همه واضح و آشکارِ که چه بودن و چه هستن.؟؟؟ واقعاً این همه حس توهین از من ؟؟؟ این همه حس تمسخر از من؟؟؟

یا شما منو نمى شناسین یا من شمارو تا به حال نشناختم که این همه بى مهرى و متاسفانه این همه بى ادبى رو باور ندارم ... که با فحشها و ناسزاهایى مواجه شدم که لحظه اى تصور کردم دشمن سر سخت ایران و ایرانى هستم.

من شمایى که عشق و مهر و ادب سالیانم رو به باد فحش و ناسزا و قضاوتهاى بى اساس گرفتین مى بخشم. از شمایى هم که از شوخىِ لحظه اى من آزرده شدین عذر خواهى مى کنم. یادمون باشه ما هموطنیم و خواهر و برادر. در یک خانواده مطمئن ترین چیز عشق و مهر و بخششه. باز هم دوستتون دارم. و خواهش مى کنم به این بى مهرى و متاسفانه بى حرمتى پایان بدین.

مخلص رامبد جوان
منبع : nasimonline.ir

گردآوری بیوگرافی آکاایران
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :