سوتی خنده دار بهاره رهنما در سالگرد ازدواجش با پیمان قاسم خانی +عکس - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
بهاره رهنما,سالگرد ازدواج بهاره رهنما وپیمان قاسمخانی,اینستاگرام مهراب قاسمخانی,سوتی خنده دار,عکس جدید بهاره رهنما,تلفن بهاره رهنما,عکس لورفته بازیگران زن,اینست

به گزارش پرداد - مهراب قاسم خانی به بهانه نوزدهمین سالگرد ازدواج برادرش پیمان قاسم خانی با بهاره رهنما خاطره زیر را منتشر کرد :خاطره/کیک تولد: طرفاى سال هفتاد، من دیپلمه بیکار بودم و پیمان سرباز. اون موقع پیمان و بهار نامزد بودن. روز تولد پیمان، بهار تصمیم گرفت که سورپرایزش کنه. این شد که از صبحش که پیمان پادگان بود با کلى ذوق و هیجان اومد خونه ما براى تدارکات.

یه کیک نسکافه اى خوشگل هم خریده بود و داده بود روش خیلى قشنگ نوشته بودن پیمان عزیزم تولدت مبارک. خلاصه که داشتم توى اتاق نشیمن فیلم میدیدم و بهار هم توى آشپزخونه مشغول بدو بدو بود که یهو یه صداى "بوم" وحشتناکى از آشپزخونه اومد و بعدش هم صداى گریه بهار.

با نگرانى خودم رو رسوندم آشپزخونه و دیدم بهار نشسته روى زمینه و میزنه توى سر خودش و کیک خوشگلش به رو افتاده کف آشپزخونه. البته خودش طوریش نشده بود ولى وقتى با بدبختى کیک رو برداشتم تمام تزئینات و نوشته هاى روش چسبیده بودن کف آشپزخونه.

یه ذره که خندیدم و مسخره اش کردم و اونم گریه کرد دوباره برگشتم سر فیلم دیدنم. بعد از نیم ساعت بهار با خوشحالى و افتخار اومد توى نشیمن و گفت کیک رو دوباره تزئین کردم و خیلى هم خوشگل شد و دلت بسوزه.

من که فکر نمیکردم بهار از این هنر ها داشته باشه کنجکاو شدم و دنبالش رفتم تو آشپزخونه که ببینم چیکار کرده... از توى یخچالمون سس خردل پیدا کرده بود و تمام سطح کیک رو با اون پوشونده بود.

فقط به این دلیل که رنگش از بقیه چیزا به نسکافه نزدیک تر بود. جاتون خالى من تا ظهر خندیدم و بهار هم تا وقتى پیمان برسه گریه کرد و کیک هم صاف رفت تو سطل آشغال ولى بوش تا یکى دو روز از خونه بیرون نرفت.

پ.ن : سالگردتون مبارک زن داداش جان

,بهاره رهنما,سالگرد ازدواج بهاره رهنما وپیمان قاسمخانی,اینستاگرام مهراب قاسمخانی,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

 

منبع : pardad.ir

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :