روزنامه قانون: هفتم تیرماه 1392 خبری خوشحال کننده برای هواداران پرسپولیس مخابره شد؛ پیام صادقیان هافبک خلاق ذوب آهن به پرسپولیس پیوست. جذب او در کنار عالیشاه و میلاد غریبی نشان می داد پرسپولیس آینده نگری را آغاز کرده است.

پیام روزهای خوبی را آغاز کرده بود و به روایت آمار یکی از بهترین بازیکنان لیگ سیزدهم بود که موفق شد هشت پاس گل را در کارنامه ثبت کرده و سه گل به ثمر برساند. صادقیان در لیگ سیزدهم در دو هفته نخست به عنوان بازیکن جانشین جای غلامرضا رضایی و هادی نوروزی را در میدان گرفت و در دیدار برابر تراکتورسازی یک پاس طلایی و سه امتیازی برای مهدی سیدصالحی ارسال کرد تا علی دایی را مجاب کند او را در ترکیب اصلی قرار دهد، ستاره نا آرام سرخپوشان تا پایان فصل تنها یک بار طعم بازیکن جانشین را چشید و در چهار دیدار نیز به علتی جز دلایل فنی حضور نیافت که حاصل آن دو شکست، یک تساوی و تنها یک پیروزی بود.

,همه حاشیه های پیام صادقیان در پرسپولیس پیام صادقیان,فوتبال,لیگ برتر,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


پرسپولیس در حضور صادقیان 15 پیروزی، هفت تساوی و تنها سه شکست کسب کرد. او در 9 مسابقه تعویض شد که در هفته پنجم پرسپولیس پنج دقیقه پس از خروج او به گل پیروزی بخش امید عالیشاه رسید، در هفته دوازدهم سیدصالحی پس از خروج صادقیان در دقیقه گل تساوی بخش برابر صبا را به ثمر رساند و در هفته های دهم و بیست و چهارم نیز با وجود تعویض صادقیان پرسپولیس بدون زدن گل برابر سپاهان و گسترش فولاد تبریز شکست را پذیرفت. آمار او بی نظیر بود، صادقیان در 21 امتیاز از 55 امتیاز کسب شده توسط پرسپولیس نقش مستقیم داشت و همه این عوامل سبب شد نامش در کنار آندو تیموریان به عنوان بهترین های لیگ سیزدهم قرار بگیرد.

  کتک کاری!

حاشیه ها همیشه با پیام بوده است. سال گذشته وقتی دربازی پرسپولیس وملوان باآرنج به صورت بازیکن حریف کوبید، خوش شانس بود که این صحنه ازچشم داوردور ماند. البته این خوش شانسی فقط چند روز دوام داشت، عادل فردوسی پور در90 با پخش تصاویری از آرنج زدن صادقیان، کمیته انضباطی فدراسیون ,همه حاشیه های پیام صادقیان در پرسپولیس پیام صادقیان,فوتبال,لیگ برتر,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


  قلیان گیت!

همه چیز از یک نود شروع شد. 16 دی ماه 1392 عادل فردوسی پور طی تماسی با منصوریان - سرمربی وقت تیم ملی امید - از راحتی بیش از حد بازیکنان در اردوی کیش گفت و اینکه بساط قلیان به راه بوده است و حتی فاکتور قلیان ها را هم که به مبلغ یک میلیون تومان بود، در اختیار دارد. منصوریان به شدت تکذیب و اعلام کرد مدیریت بازیکنان را بلد است.

سه روز بعد بنا به دستور علیپور، پیام صادقیان و محسن مسلمان به همراه پزشک و آنالیزور تیم از حضور در تیم های رده های سنی مختلف محروم شدند. دایی سرمربی وقت پرسپولیس در حمایت از بازیکنان تیمش گفت که برای ,همه حاشیه های پیام صادقیان در پرسپولیس پیام صادقیان,فوتبال,لیگ برتر,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


  لیگ چهاردهم

«چه کسی بهتر از دایی؟ کجا بهتر از پرسپولیس؟» این را همان روزهایی گفت که شایعات مربوط به جدایی اش از پرسپولیس قوت گرفته بود و گفته می شد استیلی با تمدید قراردادش موافق نیست. هرچند استیلی بعدها گفت اگر چنین حرفی را زده باشد باید به عقل فنی اش شک کرد. لیگ چهاردهم شروع شد و پرسپولیس در بازی اول به مصاف نفت رفت. گل دقیقه 11 شماره 11 پرسپولیس که از سوی هواداران نیماریان نامیده شده بود نوید روزهای بهتری می داد. هفته دوم و ورزشگاه غدیر اهواز تبدیل شد به باتلاق او.

پرسپولیس در یک بازی پربرخورد به مصاف فولاد رفت. در دقیقه 85 درحالی که پرسپولیس با دو گل از فولاد عقب بود رضا نوروزی یک حرکت عرضی را آغاز کرد و یک پاس تو در داد ولی توپ زیر دستان بازیکن فولاد گیر کرد و اکبریان داور بازی هند نگرفت. پیام از نزدیکی های خط طولی میدان به سمت داور دوید و به شدت اعتراض کرد. در نهایت هم در برابر کارت قرمز داور ضربه ای به او وارد کرد و سه ماه محروم شد.

هافبک جوان تبریزی از بازی کارگربنه به بازی ها برگشت، یک پنالتی گرفت و گل زد. 40 دقیقه در برابر سایپا به میدان رفت و در بازی با پیکان در دقیقه 66 با دست ندادن به درخشان حاشیه جدیدی ساخت. وقتی تابلوی تعویض در دقیقه 65 بازی با گسترش فولاد بالا رفت و قرار شد جای حقیقی را بگیرد هافبک مشهدی پرسپولیس از سمت دیگر میدان به بیرون رفت و با لگد به تابلوهای تبلیغاتی سبب واکنش هوادارن پرسپولیس شد، هواداران عاصی که فریاد می زدند: «بازیکن بی اخلاق، نمی خوایم نمی خوایم».

پیام درحالی که در دوران محرومیتش وعده درخشش در برابر استقلال را می داد قبل از دربی مصدوم شد و درحالی که باید در میدان عصای دست این تیم می شد در کنار خواننده محبوبش مسابقه را تماشا کرد و پس از بازی با انتشار ویدیویی برای حریف کری خواند.

این پایان راه نبود؛ صادقیان در بازی پرسپولیس مقابل النصر در ورزشگاه آزادی هم جنجال آفرید. وقتی در دقیقه 65 بازی و بعد از خطای بازیکن النصر روی هادی نوروزی و فعل و انفعال بین این دو، ناگهان درگیری سخت و عجیبی در گرفت.

النصری ها که دسته جمعی به سمت امید عالیشاه هجوم بردند، عقیده داشتند او با مشت به یکی از بازیکنان این تیم حمله کرده!  سوشا و سایر بازیکنان پرسپولیس سعی در آرام کردن بازیکنان داشتند که ناگهان یک بازیکن ذخیره، از پشت دروازه مسافتی تقریبا 60 متری را دوید تا دوستانش را در دعوا تنها نگذارد!

پیام بعد از بازی هم در رُل متعصب فرو رفت و گفت به خاطر تعصبش به پیراهن سرخ به بازیکن النصر حمله کرده است.

او دوباره به صفحه شخصی اش در اینستاگرام رفت و شعارهایی که بیشتر رنگ و بوی نژادپرستی داشت برای هوادارانش منتشر کرد. «والا زبونم مو درآورد انقد گفتم سیگار نکش» این را خواننده زیرزمینی مورد علاقه پیام گفت. در همان روزهایی که از «نابغه» ذوب آهن «فاجعه» ای بیش نمانده بود، تتلو هم به او تاخت.

«می خواهم برگردم، کمکم کنید» این آخرین پیام بازیکنی بود که می توانست با نبوغش، طراوت را دوباره به فوتبال خشک ایران برگرداند.  پیام بازگشت اما این بار با حاشیه ای جدید! او در بازی مقابل سایپا به تذکرات کریم باقری که گفته بود روی نیمکت بنشیند توجهی نکرد تا به یکباره شب همان بازی از پرسپولیس اخراج شد.

  پایان

دو روز پیش وقتی علی کریمی به عنوان محبوب ترین بازیکن سه دهه اخیر انتخاب شد در صفحه اینستاگرامش نوشت: خوشحالم که یک عمر دویدم تا لبخند روی لبان شما بنشیند. این احتمالا همان چیزی است که پیام از آن غافل بود. صادقیان برای بازگشت به کمک نیاز نداشت. او فراموش کرده بود وظیفه دارد شادی را برای مردم سرزمینش به ارمغان بیاورد. یک شادی با طعم غرور!
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :