دانه های اشک زیر ذره بین خانم عکاس +تصاویر - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
اصولا بسیاری از احساسات ما انسانها با اشک همراه است,برای مثال خوشحال که می‌شویم گریه می‌کنیم,ناراحت که می‌شویم هم اشک میریزیم و حتی با پیاز پوست کردن هم گریه

به گزارش آکاایران به نقل از  برترین ها: اصولا بسیاری از احساسات ما انسانها با اشک همراه است. برای مثال خوشحال که می‌شویم گریه می‌کنیم، ناراحت که می‌شویم هم اشک میریزیم و   حتی با پیاز پوست کردن هم گریه می‌کنیم.  گاهی اوقات به گریه می‌افتیم چرا که نیاز به گریستن داریم.این‌ها احساسات کاملا متفاوتی هستند، اما آیا ساختار و جنس اشک ریخته شده در احساسات مختلف نیز تفاوتی دارد؟
Rose-Lynn Fisher عکاسی است که سعی کرده پاسخی برای این سوال پیدا کند و در مجموعه عکس‌های خود این تفاوت را نشان دهد و برای این کار
اشک خشک شده را که از احساسات مختلفی تولید شده در زیر میکروسکوپ قرار داد تا تفاوت میان آنها مشخص شود.
سه نوع اشک متفاوت وجود دارد. اشک ناشی از احساسات (شادی و غم)، اشکی که برای خیس نگه داشتن محیط چشم ترشح می‌شود و اشک غیرارادی (تاثیر پیاز و یا گاز اشک آور) که در نتیجه یک فرآیند خارجی بوجود می‌آید.
فیشر متوجه شد که این سه نوع
اشک از مولکول‌های متفاوتی تشکیل شده‌اند. این امر منطقی به نظر می‌رسد! چرا که دلیل تولید این سه نوع اشک با یکدیگر کاملا متفاوت است. اما چگونه ممکن است اشک ناشی از غم و اندوه و اشکی که با خوشحالی ایجاد می‌شود و هر دو از یک منبع خارج می‌شوند با یکدیگر تفاوت داشته باشند؟ دلیل این امر شرایط است. با وجود اینکه آن قطرات اشک از جای یکسانی خارج شده‌اند. اینکه شما چه طور گریه می‌کنید و همچنین عوامل بیرونی بر اینکه این مولکول‌ها در پایان چه شکلی بگیرند تاثیرگذار است.

,اشک عشق,عکس اشک,اشک عاشق,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

,اشک عشق,عکس اشک,اشک عاشق,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

منبع : pardad.ir

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :