به گزارش آکاایران به نقل از بیوتی نیوز: "ویکتوریا بکهام" بدون شک نمونه بارز یک زن موفق در میان ستارگان هالیوودی است. علیرغم داشتن 4 فرزند و مشکلات زندگی پر زرق و برق در هالیوود او توانسته است با بهره گیری از هوش و استعداد خود به تلاش در راه رسیدن به موفقیت در عرصه مد ادامه دهد. او اکنون یکی از مشهورترین طراحان دنیای مد در زمینه پوشاک است.

" اوا لانگوریا" هنرپیشه مشهور هالیوودی که دوستی نزدیکی با "ویکتوریا بکهام" دارد اخیرا تصویری از خود در حال پرو یک لباس مخصوص برای حضور در یک جشنواره در صفحه فیس بوک قرار داد که در آن ویکتوریا بکهام در حالی دیده میشود که پا برهنه روی زمین زانو زده و در حال انجام آخرین تغییرات روی پیراهن بلند مشکی رنگی است که برای این ستاره هالیوودی طراحی کرده است.

گفته میشود "اوا لانگرویا" بارها اعلام کرده بود که یکی از بهترین طراحان مد لباسهای او را تهیه میکند و با انتشار این تصویر مشخص شد ستاره ای که هربار روی فرش قرمز با لباسهایش باعث حیرت همگان میشود از دستاورد تلاش های بی وقفه ویکتوریا بکهام استفاده میکند.

ویکتوریا بکهام بارها اعلام کرده است به درآمد حاصل از طراحی در دنیای مد احتیاجی ندارد و صرفا به دلیل علاقه زیادش به این مقوله در زمینه فعالیت میکند. شاید اگر هر زن دیگری در فهرست ثروتمندترین های دنیا قرار داشت هرگز اینگونه در مقابل یک مشتری زانو نمیزد.

,عکس زن,عکس بازیگران زن,عکس هنرپیشه های هالیوودی,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

,عکس زن,عکس بازیگران زن,عکس هنرپیشه های هالیوودی,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

تهیه و ترجمه : گروه خبری پرداد / پریسا دهقان

منبع : pardad.ir

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :