واکنش شهاب حسینی به بازگشت پورعرب - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
شهاب حسینی و شهاب حسینی عکس و گفتگو با شهاب حسینی و شهاب حسینی بازیگر عکس شهاب حسینی را در اکاایران ببینید,

واکنش شهاب حسینی به بازگشت پورعرب


,شهاب حسینی , ابوالفضل پورعرب , سریال شهرزاد ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

حسینی بیان کرد: شهرزاد به شأن و سلیقه مخاطب احترام می گذارد و یکی از تفاوت های عمده و ویژه این مجموعه با مجموعه های دیگر شبکه خانگی همین موضوع است و قول می دهم شهرزاد با تمام مجموعه هایی که در شبکه خانگی ساخته شده ، هم به لحاظ کیفی و هم به دلیل محترم دانستن سلیقه و جایگاه مردم تفاوت داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر در مورد نقش خود درشهرزاد صحبت نمی کند، گفت: در حال حاضر مشغول کار هستیم و در تلاشیم تا اواخر مرداد ماه پروژه شهرزاد به پایان برسد ، اما زمان دقیق آن مشخص نیست.
 
حسینی ضمن بازدید ار نمایشگاه عکس مجید پازوکی بیان کرد: منطقه ای که مجید پازوکی از آنجا عکسبرداری کرده است، منطقه ابرشاهرود است که برایم خاطره انگیز است ، چون من از این منطقه بعنوان لوکیشن فیلم سینمایی ام استفاده کردم. این منطقه جذاب استعداد جالبی مثل پذیرش توریست را دارد.
 
* خدمت باید اندیشه و هدف هر شخص باشد
 حسینی در خصوص تغییرات خانه سینما اظهار داشت: مهم این است که هر کس با هر پست و مقامی باید با هدف خدمت کار کند ، ما به دنبال حمایت از اشخاص خاص نیستیم، بلکه دنبال روشی هستیم که با برنامه ریزی درست ، هوشمندانه و دلسوزانه مشکلات را به حداقل برساند ، پس باید با مدیریت درست مشکل هنرمندانی که به هر دلیل توانایی فعالیت ندارند کاهش یابد و حل شود.
 
,شهاب حسینی , ابوالفضل پورعرب , سریال شهرزاد ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها
این بازیگر تاکید کرد: باید مرجعی باشد که وقتی مخاطب در سینما فیلم بد می بیند بتواند در مراجعه به آن شکایت خود را از این که وقتش هدر رفته است مطرح کند. باید جایی وجود داشته باشد که به جای پرداختن به مدیران قبلی و کارهایی که کردند یا نکردند، به خدمت بپردازند. 
  
وی عنوان کرد: همه ما زیر سقف یک آسمان هستیم و باید متفق القول دلمان سربلندی این آب و خاک را بخواهد؛ باید اندیشه ما خدمت باشد. 
 
بازیگر طعم شیرین خیال با انتقاد از جریان حاشیه ها و حاشیه سازی در کشور بیان کرد: این حواشی مشکل ساز شده است ، باید با کنار گذاشتن حاشیه ها دست دوستی به سمت همدیگر دراز کنیم و برای رفع مشکلات همفکری و همدلی داشته باشیم.
واکنش شهاب حسینی به بازگشت پورعرب 5/5 1
منبع : باشگاه خبرنگاران - / ک
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :