آلبوم تگرگ میثم ابراهیمی خواننده تیتراژ دردسرهای عظیم - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
میثم ابراهیمی و میثم ابراهیمی تگرگ و میثم ابراهیمی دردسرهای عظیم و میثم ابراهیمی خواننده و گفتگو با میثم ابراهیمی را در اکاایران بخوانید,

آلبوم تگرگ میثم ابراهیمی خواننده تیتراژ دردسرهای عظیم


این روزها ,میثم ابراهیمی , میثم ابراهیمی تگرگ , سریال دردسرهای عظیم ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

وی در خصوص ترانه های این آلبوم گفت: تقریباً 80 درصد ترانه ها از سروده های مهرزاد امیرخانی بوده و 20 درصد آن از سروده های حدیث دهقان است.

ابراهیمی دوباره خواندن تیتراژهای تلویزیونی و مطرح شدن خود چنین گفت: من در سال 84 با خواندن تیتراژ برنامه خانه فیروزه ای که با اجرای ژیلا صادقی از شبکه 3 سیما پخش می شد شناخته شدم و دومین تیتراژ خود را برای برنامه امروز هنوز تموم نشده که از شبکه ی اول سیما پخش می شد خواندم.

وی ادامه داد: کار خود با خواندن تیتراژ ,میثم ابراهیمی , میثم ابراهیمی تگرگ , سریال دردسرهای عظیم ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

این خواننده در ادامه افزود: تیتراژ سریال دردسرهای عظیم 2 که ماه مبارک رمضان امسال قرار است از شبکه 3 سیما پخش شود را در برنامه کاری خود دارم.

ابراهیمی در خصوص برگزاری کنسرت خود گفت: به امید خدا بعد از ماه مبارک رمضان پس از 8 سال تلاش و صبر اولین کنسرت خود را برگزار خواهم کرد و از تمام علاقه مندان می خواهم که با حضور گرم خود در این کنسرت ثبت خاطره انگیزی را کنار هم سپری کنیم.

وی در خصوص دانلود غیر مجاز آلبوم ها نیز گفت: می توانند آثار و آلبوم های خوانندگان را به عنوان یادگاری خریداری کنند تا حمایت چندین سال یک هنرمند را با دانلود غیر مجاز هدر ندهند.

آلبوم تگرگ میثم ابراهیمی خواننده تیتراژ دردسرهای عظیم 5/5 14
منبع : باشگاه خبرنگاران - / ک
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :