خوانندگی حامد بهداد و برزو ارجمند - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
حامد بهداد و برزو ارجمند و خوانندگان جدید ایرانی و خوانندگی بازیگران و خوانندگی بازیگران ایرانی را در اکاایران ببینید,

خوانندگی حامد بهداد و برزو ارجمند


,حامد بهداد , برزو ارجمند , خوانندگی برزو ارجمند ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

 اوجی در پایان عنوان کرد: با توجه به وسواسی که ,حامد بهداد , برزو ارجمند , خوانندگی برزو ارجمند ,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

 

 «غریبه آشنا» اولین آلبوم برزو ارجمند بود که چند سال پیش با ترانه هایی از افشین علا، غلامرضا محمدی، مولانا و سهراب سپهری به آهنگسازی مهران سراجیان، میلاد موحدی و فرید کریمیان برای علاقه مندان موسیقی پاپ منتشر شد. این بازیگر و خواننده هم که تاکنون در چندین مجموعه تلویزیونی به عنوان خواننده تیتراژ حضور داشته، چندی پیش قطعه «من بی تو» را به مناسبت درگذشت پدر هنرمندش منتشر کرد.

بازیگر موفق سینما و تلویزیون حامد بهداد نیز که در مقام خواننده بیشتر با گروه موسیقی «دارکوب» همکاری داشته همراه با این گروه موسیقی تلفیقی در چندین اجرای زنده به خوانندگی پرداخته است. وی در برخی از فیلم های سینمایی که به عنوان بازیگر حضور داشته تجربه هایی در عرصه خوانندگی کسب کرده است.

 این خواننده تاکنون هیچ آلبوم رسمی را در بازار موسیقی منتشر نکرده است و طی سال های اخیر پیگیر این بوده که بتواند اولین آلبوم موسیقایی خود را در مقام خواننده منتشر کند. البته وی در آلبوم های « دارکوب» و «لیوا» نیز به عنوان خواننده چند قطعه محلی مربوط به منطقه خراسان مشارکت داشته است. 

خوانندگی حامد بهداد و برزو ارجمند 4.3/5 21
منبع : مهر /ن
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :