خاطره جالب ریما رامین فر از جناب خان در برنامه خندوانه! - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
خاطره جالب ریما رامین فر از جناب خان در برنامه خندوانه! ریما رامین فر شب گذشته میهمان برنامه خندوانه بود و خاطره جالبی از جناب خان تعریف کرد که در ادامه آن را

آکاایران: خاطره جالب ریما رامین فر از جناب خان در برنامه خندوانه!


آکایران :ریما رامین فر شب گذشته میهمان برنامه خندوانه بود و خاطره جالبی از جناب خان تعریف کرد که در ادامه آن را می خوانید.

بیوگرافی ریما رامین فر/h3>

بنا به گزارش آکاایران : ریما رامین فر که میهمان برنامه «خندوانه» بود در بخشی از برنامه شنبه شب 3 مرداد خاطره ای را از جناب خان تعریف کرد.

او گفت که چند روز پیش به یه سوپرمارکت رفته تا خرید کند، در همان موقع برنامه «خندوانه» از تلویزیون در حال پخش بوده است.

به گفته این بازیگر سینما و تئاتر و تلویزون، فروشنده مغازه در تمام مدت به تلویزیون خیره بوده و محو تماشای آیتم مربوط به جناب خان بوده است.

او گفت وقتی خریدش را انجام داده و می خواسته بیرون بیاید به فروشنده گفته که «مدیونی اگر پایتخت را با همین دقت تماشا نکنی.»

او در بخش دیگری از این برنامه هم گفت که با وجود جناب خان برنامه «خندوانه» نیاز به میهمان ندارد، چون او می تواند همه بخش های برنامه را با هنرنمایی اش پر کند.

 

بیوگرافی ریما رامین فر:

ریما رامین فر متولد ۱۳۴۹ در تهران، دارای کارشناسی ارشد در کارگردانی تئاتر می باشد. وی کار در تئاتر را در سال ۱۳۷۶ با نمایش «شب بخیر مادر» آغاز نمود و در سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم سینمایی «نان و عشق و موتور ۱۰۰۰» پا به عرصه سینما نهاد.

ریما رامین فرهمسر امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون می باشد.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :