مجسمه معتاد اسکار در بلوار هالیوود! - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
اسکار مجسمه اسکار تندیس اسکار,اعتیاد هالیوودی‌ها ,اخبار مجسمه اخبار فرهنگی و هنری,اخبار بازیگران,اخبار هنرمندان


مجسمه اسکار هم از اعتیاد هالیوودی‌ها به ستوه آمده است.

اعتیاد هالیوودی‌ها تندیس اسکار را هم به تنگ آورده است.
این تندیس که به اندازه ی یک انسان واقعی است در یک طرح جدید روی پاها و دست‌های خود افتاده و در حال مصرف مواد مخدر نشان داده شده است. قبل از برگزاری مراسم اسکار این تندیس در بلوار هالیوود قرار داده شد  درست قبل از اینکه بازیگران روی فرش قرمز قدم بگذارند.

 

,مجسمه, اسکار, مجسمه اسکار,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

 

این مجسمه را که هنرمندی به نام "مسیح پلاسیتکی" ساخته است قصد دارد به مشکل پنهان مصرف مواد مخدر بازیگران و ستاره‌های هالیوودی اشاره کند. رازی که تا قبل از مرگ بازیگر درجه یک "فیلیپ سیمورهافمن" پوشیده مانده بود.
هنرمند خیابانی لس آنجلس که این مجسمه  را ساخته است  گفت: " اگر نگوییم و ندانیم که کوکائین جزئی از هالیوود است یعنی گول ظاهر هالیوود را خورده‌ایم."

 

,مجسمه, اسکار, مجسمه اسکار,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


این مجسمه‌ی هنری و بحث بر انگیز با عنوان " بهترین ضیافت هالیوودی" شکل و شمایل یک تندیس اسکار را نشان می‌دهد که با یک اسکناس صد دلاری می‌خواهد مواد مخدرش را مصرف کند.
این هنرمند مجسمه را که از جنس فایبرگلاس و مواد مخدر است، به استودیوی خود در مرکز شهر لس آنجلس برده است اما قصد دارد روز یکشنبه دوباره این مجسمه را در خیابان ملروز بگذارد. این هنرمند درباره مجسمه گفت: این مجسمه مسیح پلاسیتکی نام گرفته است و فقط می‌خواهد نشان دهد که در زندگی مردم آمریکا کوکائین چه نقشی دارد.
سال گذشته مسیح پلاسیتکی مجسمه‌ی دیگری ساخته بود که در حال تزریق هروئین به خود بود و در زیر مجسمه نوشته شده بود: "مخفی ترین راز پنهان بازیگرها."
اخبار فرهنگی و هنری - باشگاه خبرنگاران

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :