بازگشت غیرمجاز محمدرضا گلزار به دنیای خوانندگی! +عکس - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
بازگشت غیرمجاز محمدرضا گلزار به دنیای خوانندگی محمدرضا گلزار,محمدرضا گلزار بازیگر سینما,بازگشت غیرمجاز محمدرضا گلزار,اخبارفرهنگی

آکاایران: بازگشت غیرمجاز محمدرضا گلزار به دنیای خوانندگی! +عکس

آکایران :محمدرضا گلزار ، بازیگر سینما به تازگی با انتشار یک قطعه آهنگ در فضای مجازی با همکاری یک "خواننده رپ"، بازگشتی دوباره به دنیای موسیقی داشته است.

محمدرضا گلزار ، بازیگر سینما به تازگی با انتشار یک قطعه آهنگ در فضای مجازی با همکاری یک "خواننده رپ"، بازگشتی دوباره به دنیای موسیقی داشته است.
از نکات قابل توجه اثر جدید محمدرضا گلزار ، خواندن یک "رپر” در آهنگ جدید این بازیگر سینما می باشد، این اتفاق در حالی رخ می دهد که همچنان به لحاظ وزارت ارشاد، همکاری خواننده های پاپ با "رپرها” در انتشار آثار مشترک منع قانونی دارد و این کار از نظر وزارت ارشاد اشکال دارد.
بنا بر این گزارش، چندی پیش که فریدون آسرایی، خواننده پاپ با انتشار یک اثر مشترک با یک خواننده مطرح موسیقی زیرزمینی(آرمین) این شبه را در میان اهالی موسیقی بوجود آورد که فعالیت مشترک خواننده های پاپ با خواننده های رپ مجاز است که بلافاصله در پی آن پیروز ارجمند، مدیرکل سابق دفتر موسیقی ارشاد در گفتگو بارسانه های مختلف اعلام کرده بود که این اثر فاقد مجوزهای لازم از دفتر موسیقی ارشاد بوده است و انتشار آن در سایت های موسیقی خلاف قانون بوده است که با این کار برخورد های لازم صورت خواهد گرفت.

بنا به گزارش آکاایران : اخبارفرهنگی - پرداد/نسیم

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :