مهرداد فرید :  جن زیبا به اصفهان می رود/ نگارش یک فیلمنامه اجتماعی -
اخبار فرهنگی،بازیگران هالیوود،اخبار هنرمندان,بازیگران،سریال،فیلم،اخبار بازیگران،صدا و سیما،فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی،بازیگران زن،جدیدترین اخبار هنرمندان،خبر ه

آکاایران: مهرداد فرید : جن دلپذیر به اصفهان می رود/ نگارش یک فیلمنامه اجتماعی

آکاایران مهرداد فرید که فیلم جن دلپذیر به کارگردانی بایرام فضلی را تهیه کنندگی می کند، این روزها در حال نگارش یک فیلمنامه اجتماعی است. .

 مهرداد فرید تهیه کننده و کارگردان سینما در گفتگو با مهر درباره جدیدترین فعالیت های سینمایی خود گفت: در حال حاضر به عنوان تهیه کننده فیلم سینمایی «جن دلپذیر» به کارگردانی بایرام فضلی به دنبال تامین بودجه برای ساخت هستم.

 

به گزارش آکاایران وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که فیلمبرداری این کار هرچه سریعتر آغاز شود و در کنار گفتگو با حامی مالی به دنبال انتخاب لوکیشن مناسب برای این پروژه سینمایی هستیم.

 

این تهیه کننده سینما تاکید کرد: با توجه به نام «جن دلپذیر» می توان متوجه شد که داستان فیلم بین تعلیق و واقعیت است و تصمیم داریم این پروژه را در اصفهان جلوی دوربین ببریم.

 

فرید در پایان گفت: همچنین در حال نگارش یک فیلمنامه هستم که امیدوارم نیمه دوم سال جلوی دوربین برود. با توجه به اینکه انسان در هر جامعه ای که زندگی می کند متاثر از فضای اجتماعی خود است، من نیز بر همین اساس فیلمنامه ای که در حال نگارش آن هستم یک اثر اجتماعی است.

 

.
منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :