نباید از فاطمه معتمدآریا در فیلمم استفاده می کردم!! - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
عکس جدید فاطمه معتمدآریا اخبار فرهنگی,فیلم سینمایی گیلانه,فاطمه معتمدآریا,تصاویر فاطمه معتمدآریا,عکس های فاطمه معتمدآریا,اخبار,


کارگردان فیلم سینمایی «نبات»:وقتی فیلم سینمایی «گیلانه» را دیدم و همچنین آنچه امروز در فیلم خودم مشاهده کردم به این نتیجه رسیدم که نباید از فاطمه معتمد آریا استفاده می کردم اما دیر فهمیدم. »

کارگردان فیلم سینمایی «نبات» در جریان نشست خبری فیلمش در بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر اعلام کرد بهتر بود از فاطمه معتمدآریا برای حضور در فیلمش استفاده نمی کرد.

 فیلم سینمایی «نبات» به کارگردانی الشین موسی اوغلو دوشنبه شب  در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. موسی اوغلو که از شیوه نمایش فیلمش در جشنواره ناراضی بود، در بخشی از نشست خبری گفت: «اصلا توقع نداشتم با این وضع نمایش فیلم در جشنواره فجر روبرو شوم. صدها آدم برای ساخته شدن این فیلم زحمت کشیده اند و حالا با این شکل نمایش فیلم به آنان و جشنواره خودتان بی احترامی کرده اید.»

معتمدآریا در فیلم موسی اوغلو نقش یک مادر با بازی می کند، این کارگردان اشاره کرد بعد از دیدن تصاویر این بازیگر در فیلم «گیلانه» او را برای بازی در این نقش انتخاب کرده است.

او پس از مواجهه با این واکنش ها که شباهت هایی بین فیلم او و «گیلانه» رخشان بنی اعتماد وجود دارد، گفت: «این مادر در فیلم بسیار رنج کشیده بود بسیاری از اتفاقاتی که در این صحنه ها مشاهده کردید براساس آنچه در واقعیت اتفاق افتاده است. در تمام دنیا مادران قهرمان هستند و به این اعتقاد دارم که بهشت زیر پای مادران است. حال مادری که در این فیلم مشاهده کردید بین بسیاری از مادران فرزند از دست داده مشترک است. البته وقتی فیلم سینمایی «گیلانه» را دیدم و همچنین آنچه امروز در فیلم خودم مشاهده کردم به این نتیجه رسیدم که نباید از فاطمه معتمد آریا استفاده می کردم اما دیر فهمیدم. »


اخبار فرهنگی - خبرآنلاین


منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :