بازیگر جوان سریال کلاه پهلوی حجابش را کنار گذاشت + عکس - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
به گزارش ساتین : با وجود این که سریال کلاه پهلوی سعی در نشان دادن تاریخ کشف حجاب و فرهنگ سازی برای آن داشته است؛ اما شواهد گویای این هست که این فیلم که از همان

به گزارش ساتین :  با وجود این که سریال کلاه پهلوی سعی در نشان دادن تاریخ کشف حجاب و فرهنگ سازی برای آن داشته است؛ اما شواهد گویای این هست که این فیلم که از همان ابتدا منتقدان زیادی نیز داشت، حتی نتوانست روی بازیگران آن تاثیر مثبت بگذارد. تا سندی باشد بر نقدی که […]

به گزارش ساتین :  با وجود این که سریال کلاه پهلوی سعی در نشان دادن تاریخ کشف حجاب و فرهنگ سازی برای آن داشته است؛ اما شواهد گویای این هست که این فیلم که از همان ابتدا منتقدان زیادی نیز داشت، حتی نتوانست روی بازیگران آن تاثیر مثبت بگذارد. تا سندی باشد بر نقدی که همیشه به سریال های تلویزیونی می شود مبنی بر اینکه اگر برای نشان دادن یک فعل قبیح دست به اعمالی قبیح بزنیم، تاثیری معکوس برای فرهنگ جامعه دارد.

این روزها تصاویری از “حنانه شهشهانی” در فضای مجازی منتشر شده، که حاکی از کشف حجاب این بازیگر جوان سینمای ایران است. تاکنون خبری مبنی بر کذب بودن این تصاویر نیز منتشر نشده است.

لازم به ذکر است، اولین باری نیست که برخی بازیگران سینمای ایران دست به چنین حرکتی می زنند و گویا آخرین بار هم نخواهد بود؛ اما آن چه اهمیت دارد این است که؛ آیا تمهیداتی برای پیشگیری از چنین مسائلی اندیشیده شده است، که دیگر شاهد پرده دری هایی اینچنین از سوی بازیگران نباشیم؟

,بازیگر سریال کلاه پهلوی,بیوگرافی بازیگران,بیوگرافی حنانه شهشهانی

بیوگرافی حنانه شهشهانی:

حنانه شهشهانی متولد 4 اسفند 1368 در رشته موسیقی (آهنگ سازی) تحصیل کرده است.

شهشهانی، در 4 سالگی در سریال شلیک نهایی و بعد از آن چند کار کودک با آقای شاهپور غریب داشته است. این بازیگر چند سالی برای ادامه تحصیل به ارمنستان رفته است و در سن 16 سالگی به ایران برگشت و اولین کارش بعد از بازگشت فیلم سینمایی زاگرس بود و بعد از آن در تله فیلم بلند گریه کن، یک مشت پرعقاب، میم مثل مادر، کلاه پهلوی، ترانه مادری، مثل هیچ کس بازی کرده و آخرین کارش هم یک کار سینمایی به نام حرفه ای ها به کارگردانی پوران درخشنده است.

,بازیگر سریال کلاه پهلوی,بیوگرافی بازیگران,بیوگرافی حنانه شهشهانی

,بازیگر سریال کلاه پهلوی,بیوگرافی بازیگران,بیوگرافی حنانه شهشهانی

,بازیگر سریال کلاه پهلوی,بیوگرافی بازیگران,بیوگرافی حنانه شهشهانی

مرجع : نامه نیوز

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :