مصاحبه ، عکس و بیوگرافی رها تمجید بازیگر سریال مادرانه (هستی مهدوی فر) - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها
هستی مهدوی فر متولد ۱۳۷۰ می باشد. وی در سریالهای جراحت، سوت پایان، نقش لیلی، پرستوهای عاشق، دسته بازنده ها و در حال حاضر در سریال مادرانه که از شبکه ۳ در ایام

هستی مهدوی فر متولد ۱۳۷۰ می باشد. وی در سریالهای جراحت، سوت پایان، نقش لیلی، پرستوهای عاشق، دسته بازنده ها و در حال حاضر در سریال مادرانه که از شبکه ۳ در ایام ماه مبارک رمضان در حال پخش است  به ایفای نقش پرداخته است. هستی مهدوی فر که این روزها در سریال «مادرانه» جواد افشار […]

هستی مهدوی فر متولد ۱۳۷۰ می باشد. وی در سریالهای جراحت، سوت پایان، نقش لیلی، پرستوهای عاشق، دسته بازنده ها و در حال حاضر در سریال مادرانه که از شبکه ۳ در ایام ماه مبارک رمضان در حال پخش است  به ایفای نقش پرداخته است.

هستی مهدوی فر که این روزها در سریال «مادرانه» جواد افشار ایفای نقش می کند، درباره ی نقش خود و حضورش در این سریال می گوید: نقشم در این سریال خیلی متفاوت است و چنین جسارتی را تاکنون در فیلمنامه ای بر روی نقشم ندیده ام.

هستی مهدوی فر بازیگر نقش «رها» در سریال «مادرانه» درباره نقش خود گفت: نقش دختری را بازی می کنم که اسمش رهاست ، پدر و مادرش از هم جدا شده اند و مادرش در ایران زندگی نمی کند. «رها» درگیری شدیدی با پدرش دارد و به دنبال این است که به هر طریقی شده است کنار مادرش باشد. حال در این میان نیز معتاد شده است.

,ازدواج هستی مهدوی فر,بازیگر سریال مادرانه,رها تمجید

او در عین حال درباره ی ایفای نقش خود توضیح می دهد: نقشم خیلی متفاوت است و خیلی آن را دوست دارم.

وی در ادامه درباره ی دیالوگ های نقش خود نیز توضیح می دهد: در نقشم یکسری دیالوگ ها وجود دارد که تاکنون در تلویزیون نشنیده بودم و فکر نمی کردم دختری بتواند با چنین لحنی و حالتی صحبت کند. از این جهت این دیالوگ ها نقشم را متفاوت کرده است و خودم شخصا چنین جسارتی را در فیلمنامه بر روی چنین نقشی تاکنون ندیده بودم.

مهدوی فر در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به اینکه قصه «مادرانه» می تواند یک قصه واقعی باشد که برای همه اتفاق می افتد، توضیح داد: قصه این مجموعه رئال است اما فرم دیالوگ ها رئال نیست.

این بازیگر که سریال «جراحت» (محمد مهدی عسگرپور) را نیز در پرونده ی کاری خود دارد، با اعتقاد بر اینکه «مادرانه» یکی از بهترین پروژه هایی است که در آن بازیگران همه مهربان هستند، گفت: در تجربه قبلی سریال هایم اصلا اینگونه نبود؛ سر صحنه بازیگران و چهره های معروفی بودند که خیلی اذیت می کردند بازیگران معروف قدیمی که خیلی هم ادعایشان می شد.

او در پاسخ به اینکه آیا بداهه در نقش خود تاکنون داشته است یا نه؟ توضیح داد: بداهه در این سریال راه ندارد به دلیل اینکه سعید نعمت الله خیلی بر روی متن هایش حساس است. در نتیجه نباید یک «واو» را جا بیاندازی. البته در یکی دو سکانس که مربوط به داد و فریاد زدن است، بداهه جا دارد. در سریال جراحت هم همین طور بود.

این بازیگر همچنین با اشاره به حضور سعید نعمت الله در پشت صحنه «مادرانه» خاطرنشان کرد: تاکنون ندیده ام هیچ نویسنده ای خودش همیشه سر صحنه باشد.

,ازدواج هستی مهدوی فر,بازیگر سریال مادرانه,رها تمجید

مهدوی فر در بخش دیگری از صحبت هایش درباره این مطلب که مردم از تلویزیون فاصله گرفته اند، گفت: به نظرم علت اینکه مردم از تلویزیون فاصله گرفته اند این است که سانسور بیش از حد داریم و شفاف سازی نیز نداریم. صداوسیما همه چیز را در اجتماع می بیند اما فقط گل و بلبل و چیزهای خوبش را نشان می دهد.

بازیگر نقش رها در «مادرانه» در پایان گفت: خیلی از جاها اصرار بر این دارند که پایان قصه تلخ نباشد و همیشه این مساله باعث شده است که پایان قصه های سریال هایمان پیش بینی شده باشد و طوری است که وقتی مخاطبان سریال ها را می بینند احساس می کنند نمونه اش را قبلا جای دیگری دیده اند. در نتیجه می توانند آنها را حدس بزنند. به همین دلیل به سراغ این سریال ها نمی روند.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :