خانواده سبز: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "یک مشت پر عقاب" به کارگردانی اصغر هاشمی و تهیه کنندگی بهروز خوش رزم چهارم آبان ماه به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری مهر، مضمون فیلمنامه "یک مشت پر عقاب" ملودرام خانوادگی است و فرهاد توحیدی آن را...

خانواده سبز: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "یک مشت پر عقاب" به کارگردانی اصغر هاشمی و تهیه کنندگی بهروز خوش رزم چهارم آبان ماه به پایان رسید.
به گزارش خبرگزاری مهر، مضمون فیلمنامه "یک مشت پر عقاب" ملودرام خانوادگی است و فرهاد توحیدی آن را در قالبی معمایی و جنایی نوشته است. داستان این مجموعه در بستر انقلاب روایت می شود و پایان قصه با شروع انقلاب اسلامی در سال 57 همزمان می شود که این حادثه به پایان بخشیدن این ملودرام کمک می کند.

مسعود کرانی مدیر تصویربرداری، هومن کبیری مدیر تولید، امیر اثباتی مدیر طراحی، مهین نویدی طراح چهره پردازی، فرزام منطقی صدابردار همزمان و مسعود علیشاه مدیر تدارکات با این پروژه همکاری دارند. رضا کیانیان، حامد بهداد، خزر معصومی، پرویز پورحسینی، احمد آقالو، آهو خردمند، فریبا کامران، بهرام ابراهیمی، نیره فراهانی، ارسطو خوش رزم، اشکان خطیبی و مهرداد ضیایی هم در "یک مشت پر عقاب" بازی کرده اند.
این مجموعه در 14 قسمت 50 دقیقه ای در سیما فیلم تولید شده است. مناطق مختلف تهران، فرودگاه، لواسان، شهریار، جاده قم، حومه کرج، بهشت زهرا، تبریز، عجب شیر و ... لوکیشن های این مجموعه بودند.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :