ایسکانیوز: مجله فیلمساز (Filmmaker Magazine) فهرست 25 چهره جدید سینمای مستقل را منتشر کرد. در این فهرست که برای دهمین سال منتشر می شود، نام شش فیلمساز جوان به خاطر فیلم های کوتاهی که ساخته اند، به چشم می خورد. اسمات ماکولای، تهیه کننده آمریکایی...

ایسکانیوز: مجله فیلمساز (Filmmaker Magazine) فهرست 25 چهره جدید سینمای مستقل را منتشر کرد. در این فهرست که برای دهمین سال منتشر می شود، نام شش فیلمساز جوان به خاطر فیلم های کوتاهی که ساخته اند، به چشم می خورد.
اسمات ماکولای، تهیه کننده آمریکایی و سردبیر مجله فیلمساز در بیانیه ای به بهانه دهمین سال انتشار این فهرست اعلام کرد: افراد حاضر در لیست 25 چهره جدید تنها نوآورانی نیستند که معتقدیم بر چشم اناز آینده سینما تاثیر می گذارند، بلکه آنها همچنین هنرمندانی هستند که خود را وقف بازتعریف آنچه به عنوان سینمای مستقل می شناسیم، کرده اند.

شش سازنده فیلم کوتاهی که نامشان در فهرست این مجله آمده است، مینا جوزف برای فیلم مرد، آندرو مک لین برای فیلم اسکیمو، دی ریس برای فیلم مطرود، دانیل رابین برای فیلم المپیک تابستانی من، کریستینا وورس برای فیلم خانم ها و بن زیتلین برای فیلم افتخار در دریا هستند.
مجله فیلمساز که یکی از نشریات مهم سینمای مستقل دنیا محسوب می شود، به خاطر فهرست هایش درباره بهترین فیلم ها، سینماگران، جشنواره ها و... شهرت دارد./120

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :