«محمدرضا آهنج» پیرو استقبال از تله فیلم «سرقت»، ادامه آن را با عنوان «سرقت2» در حال تصویربرداری دارد. به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، محمدرضا آهنج سال گذشته به مناسبت هفته ناجا تله فیلم «سرقت» را با حضور فرهاد...

«محمدرضا آهنج» پیرو استقبال از تله فیلم «سرقت»، ادامه آن را با عنوان «سرقت2» در حال تصویربرداری دارد.
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، محمدرضا آهنج سال گذشته به مناسبت هفته ناجا تله فیلم «سرقت» را با حضور فرهاد قائمیان در نقش دزد کارگردانی کرده بود.

بنابراین گزارش،تله فیلم «سرقت 2» بر اساس طرحی از حسن خوانساری و فیلمنامه ای از علیرضا حسینی جلوی دوربین رفته و قصه آن بر مبنای همان داستان آشنای دزد و پلیس روایت شده است. در این فیلم به مانند قسمت اول آن فرهاد قائمیان ایفاگر نقش دزد است که بار دیگر بر اساس نقشه ایی حساب شده دست به سرقت از یک جواهر فروشی می زند اما در آخرین لحظات به خاطر اتفاقی از پیش تعیین نشده همه چیز به هم می ریزد.
مجیدعباسی تهیه کننده این پروژه درباره نوع پرداخت به این الگوی آشنا در تله فیلم «سرقت2» می گوید:از لحاظ روایی فیلم داری ساختار نووجذابی است که درآن شاهد شکست زمان و رفت و بر گشت قهرمانان قصه از زمان حال به آینده و گذشته هستیم.
تصویربرداری این تله فیلم طبق برنامه ریزی در حال انجام است و گروه مشغول ضبط سکانسهای مربوط به لوکیشنی در اقدسیه تهران هستند.با توجه به بر آورد زمانی انجام شده این مرحله از کار طی 22 روز آینده به پایان می رسد و پس از آن پروژه وارد مرحله تدوین خواهد شد.
عباسی در توضیح زمان آغاز تدوین این تله فیلم می گوید:با چند تدوینگر وارد مذاکره شدیم ، اما هنوز توافق نهایی حاصل نشده است، با توجه به ساختار روایی فیلم حساسیت خاصی روی تدوین پروژه داریم بر همین اساس بحث مربوط به این مرحله را به بعد از زمان تصویربرداری موکول کرده ایم .
بنا به گفته عباسی قرار است تله فیلم «سرقت2» برای پخش در هفته ناجا آماده شود.
در این تله فیلم علاوه بر فرهاد قائمیان، بازیگرانی چون علیرام نورایی،اسماعیل شنگله،السا فیروزآذر، مونا فرجاد، حسن خوانساری،سیامک اشعریون و ... به ایفای نقش پرداخته اند.
دیگر عواملی که در تولید این پروژه همکاری داشته اند، عبارتند از: مدیرتصویربرداری:فرشاد گل سفیدی، مدیرصدابرداری:علی کلانتری، طراح صحنه و لباس:محمد سال افزون، طراح چهره پردازی:پارمیس زند، مدیرتولید:علیرضا احمدی کیا،دستیاراول کارگردان و برنامه ریز:شهره فهیمی، منشی صحنه:مریم طریقی، مدیر تولید:علیرضا احمدی کیا، جانشین تولید:محمد زکی زاده، ناظر کیفی:رحمان سیفی آزاد،مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری تکنما تصویر، محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما.
انتهای

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :