کارگردان فیلم سینمایی "نسکافه داغ داغ" این فیلم در ادامه فضای فیلم قبلی خود "سرود تولد" ذکر و اعلام کرد در انتخاب بازیگران آن به گیشه توجه نشده است. علی قوی تن درباره دلایل تاخیر در اکران "نسکافه داغ داغ" به...

کارگردان فیلم سینمایی "نسکافه داغ داغ" این فیلم در ادامه فضای فیلم قبلی خود "سرود تولد" ذکر و اعلام کرد در انتخاب بازیگران آن به گیشه توجه نشده است.
علی قوی تن درباره دلایل تاخیر در اکران "نسکافه داغ داغ" به خبرنگار مهر گفت: این فیلم اواخر سال 85 تولید شد و پائیز 86 پروانه نمایش گرفت. بازبینی فیلم حدود یکسال به دلیل مشکلات مربوط به فیلم قبلی من "سرود تولد" به تاخیر افتاد و بعد از گرفتن مجوز نیز قصد داشتیم تابستان آن را اکران کنیم که شرایط فراهم نشد.

وی در ادامه افزود: پیش از این قرار بود "نسکافه داغ داغ" 10 مهرماه همزمان با عید فطر اکران شود، اما به دلیل شرایط سینمای سرگروه اکران فیلم از سوم مهر آغاز شد. من به ارتباط مخاطب با "نسکافه داغ داغ" امیدوارم، چون معتقدم اثری اجتماعی است که می تواند با تمام اعضای یک خانواده ارتباط برقرار کند.

کارگردان "نسکافه داغ داغ" ادامه داد: البته اکران این فیلم با آثار دیگری چون "آواز گنجشک ها"، "دعوت"، "کنعان" و... همزمان شده است، اما فکر می کنم مخاطبی که به دیدن این فیلم ها می رود، به تماشای فیلم من نیز می آید. به هر حال مخاطب علاقمند است فیلم های متنوع در سینما ببیند و هر اثری جایگاه خود را دارد.

این کارگردان سینما درباره ویژگی های فیلم جدید خود گفت: "نسکافه داغ داغ" در ادامه "سرود تولد" است و من با همان نگاه این فیلم را تولید کردم. فیلم اثری موزیکال با فضای شاد است و با "آهنگی برای مادربزرک" این سه گانه کامل می شود. مخاطب این فیلم نیز مانند کار قبلی من خانواده است و صرفا کودک نیست. اما تمام گروههای سنی می توانند به تماشای آن بنشینند.

قوی تن درباره انتخاب بازیگران "نسکافه داغ داغ" نیز گفت: برای انتخاب بازیگران به گیشه توجه نداشتم و بیشتر به ویژگی های فردی آنها توجه کردم. توانمندی های مرحوم خسرو شکیبایی از دلایل انتخاب وی بود و با یکتا ناصر در "سرود تولد" همکاری داشتم. مرحوم شکیبایی در فیلم بازی متفاوتی ارائه داده و هر مخاطبی برای دیدن بازی او چند بار فیلم را می بیند.

در خلاصه داستان "نسکافه داغ داغ" آمده است: زنی جوان به گویندگی برنامه های عروسکی علاقه دارد، اما همسرش که صاحب کارخانه عروسک سازی است با او مخالفت می کند. خسرو شکیبایی، یکتا ناصر، افسانه چهره آزاد، داود اکرمیان، السا فیروزآذر، بابک نوری، آیه ابراهیمی، بیتا سحرخیز، جلال الدین معیریان و صبا حاج اسحاق و کورش یونسی در فیلم بازی کرده اند.

عوامل تولید این فیلم عبارتند از تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: ع. قوی تن، مجری طرح و مدیر تولید: داریوش بابائیان، مدیر فیلمبرداری: علی اللهیاری، طراح گریم: ج. معیریان، صدابردار و صداگذار: فرهاد ارجمندی، آهنگساز: حمیدرضا صدری و روابط عمومی: مسعود نجفی.


منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :