فلیمبرداری تازه ترین فیلم حسن فتحی «پستچی سه بار زنگ نمی زند» به پایان رسید و هم اکنون در مرحله تدوین به سر می برد. به گزارش "ایسکانیوز" «پستچی سه بار زنگ نمی زند» به کارگردانی حسن فتحی 29 آبان ماه پس از 65...

فلیمبرداری تازه ترین فیلم حسن فتحی «پستچی سه بار زنگ نمی زند» به پایان رسید و هم اکنون در مرحله تدوین به سر می برد.
به گزارش "ایسکانیوز" «پستچی سه بار زنگ نمی زند» به کارگردانی حسن فتحی 29 آبان ماه پس از 65 جلسه با فیلمبرداری بخش سوم فیلم به پایان رسید. در ادامه «حسن حسندوست» تدوین «پستچی سه بار زنگ نمی زند» را در استودیو روشنا انجام می دهد.موسیقی این فیلم را فردین خلعتبری و با استفاده از شیوه آکوستیک (ارکستراسیون) می سازد، که رهبری این ارکستر را نیز خود برعهده دارد.

گزارش ایسکانیوز می افزاید: «پستچی سه بار در نمی زند»25 شهریور در لوکشینی واقع در خیابان ستارخان تهران کلید خورد و داستان این فیلم در 3 طبقه از یک آپارتمان اتفاق می افتد.در طبقه اول محمدرضا فروتن و باران کوثری، در طبقه دوم پانته آ بهرام و امیر جعفری و در طبقه سوم، علی نصیریان، رویا تیموریان، لیلا زارع و پارسا مشیری به ایفای نقش می پردازند. «پستچی سه بار در نمی زند» داستان مردی است در عمارتی خارج از شهر، دختری را به گروگان می گیرد تا پدر دختر را به آن خانه بکشاند و بر سر ماجراهای گذشته، با او تسویه حساب کند.
نویسنده این فیلم حسن فتحی و به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی، محصول سینمای مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر خواهد بود.
این فیلم پس از فیلم ازدواج به سبک ایرانی، دومین فیلم سینمایی فتحی است. وی همچنین سریال هایی چون «همسایه ها»، «پهلوانان نمی میرند»،«شب دهم»،«ملاصدرا»،«مدار صفر درجه» و«میوه ممنوعه» را برای تلویزیون کارگردانی کرده است.

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :