«سیدمحسن وزیری» گفت: پس از دریافت پروانه ساخت، «آرش معیریان» قرار است فیلم سینمایی طنزآمیزی را با نام موقت «گاوبندی» کارگردانی کند. «سیدمحسن وزیری» در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس، اظهار داشت: قرار است فیلمی با نام موقت «گاوبندی» را...

«سیدمحسن وزیری» گفت: پس از دریافت پروانه ساخت، «آرش معیریان» قرار است فیلم سینمایی طنزآمیزی را با نام موقت «گاوبندی» کارگردانی کند.
«سیدمحسن وزیری» در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس، اظهار داشت: قرار است فیلمی با نام موقت «گاوبندی» را به کارگردانی آرش معیریان بسازیم که فیلمنامه آن در حال بازنویسی است.
وی افزود: داستان «گاوبندی» از حال و هوای طنز اجتماعی است و حسن انصاریان نویسنده این فیلمنامه روی آن کار می کند.

وزیری درباره بازیگران احتمالی این فیلم گفت: فیلمنامه فیلم برای دریافت پروانه ساخت به اداره نظارت و ارزشیابی معاونت سینمایی فرستاده شده و طبعا پس از اخذ پروانه ساخت، درباره تولید فیلم و بازیگران احتمالی تصمیم خواهیم گرفت.
تهیه کننده فیلم های پرمخاطب «شاخه گلی برای عروس» و «کلاهی برای باران» درباره عدم فعالیت دفتر کارگاه فیلم اندیشه در ساخت تله فیلم گفت: در مورد تولید تله فیلم تابه حال اقدامی نکرده ایم و به دنبالش هم نمی رویم زیرا که این عرصه فقط برای همکارانی صرف می کند که همه کار تولید یک تله فیلم را انجام بدهند اما وقتی دفاتری مثل دفتر ما روی ساخت یک تله فیلم (در بخش تولید) انرژی می گذارد باید مثل یک فیلم سینمایی روی آن انرژی بگذاریم، پس همان فیلم سینمایی را بسازیم، بهتر است.
به گزارش فارس، در کارنامه «معیریان» فیلم های پرمخاطبی چون «کما» و «شارلاتان» و «چپ دست» به چشم می خورد و از فردا فیلم «احضارشدگان» از وی در گروه سینمایی آزادی اکران خواهد شد.
انتهای پیام/ا


منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :