ایسکانیوز: جشنواره فیلم برلین در روز یکشنبه ،28 بهمن، با مراسم اهدای جوایز که "خرس طلایی" برای بهترین فیلم ، بهترین هنرپیشه مرد، بهترین هنرپیشه زن و بهترین کارگردان ارائه می شود، پایان خواهد یافت. به نقل از رویترز؛ فیلم...

ایسکانیوز: جشنواره فیلم برلین در روز یکشنبه ،28 بهمن، با مراسم اهدای جوایز که "خرس طلایی" برای بهترین فیلم ، بهترین هنرپیشه مرد، بهترین هنرپیشه زن و بهترین کارگردان ارائه می شود، پایان خواهد یافت. به نقل از رویترز؛ فیلم های زیر مورد توجه منتقدان واقع شده است و احتمال می رود که جوایز بزرگ را از آن خود خواهد کرد:"آنجا خون است" که تاکنون کاندیدای هشت جایزه اسکار را از آن خود کرده است.

"برنامه عملیاتی استاندارد" که سوء استفاده از زندانیان عراقی در زندان ابوغریب را توسط سربازان آمریکایی نشان می دهد، "رودخانه تاهو" به کارگردانی فرناندو ایمبک، "گروه نخبگان" ، "هرج و مرج خاموش" و "کابئی"
که بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده نشان می دهد که چگونه عشق مادر به فرزندش در نبرد با چین به بقای خانواده کمک کرد و این فیلم توانست توجه همگان را به خود جلب کند.
فیلم جدید یوجی یامادا کارگردان باتجربه ژاپنی "کابئی، مادر ما" در جشنواره فیلم برلین روز چهارشنبه پخش شد.
فیلم "کابئی، مادر ما" در حومه توکیو جایی که کایونوگامی معروف به کابئی ساده اما خوشحال با همسرش "شیگرو" و دو دخترش "هاتسوکو" و "ترومی" زندگی می کنند، ساخته شده است./120

منبع :

منبع : بخش بیوگرافی آکاایران
برچسب :